Споделена история от Други

"Дигитален Туземец" Вреди ли компютъра и Мрежата ?
Здравейте

аз съм (момче) на 15 г. съм и учените ни "наричат такива като мен" или иначе казано "дигитален туземец" и "социален инвалид" сега съм 9-ти клас и поради едни или друго пбстоятелства смятам да пропусна тази година, защото вече няма места, за другото у-ще, в което искам да се преместя, и ще пропусна една година .. абе мани..
та сега нашите, майка е в Италия гледа баба а баща ми е в Германия работи във фирма, за абе нещо за покриви ддз.
та аз съм си у нас по-цял ден пред компа от време на време идва кака да ме види и бега шот и тя си има свой живот .. тя е на 26 .. нашите плащат на някво чучело да подържа къщата чиста, и да набюдава да не извърша някаква беля...

иначе казано аз съм пред компа от 9-10 ч. до .. 3-4 сутринта ... до сега не съм имал гадже, вече нямам и кой знае какви стойносттни приятели .. е не и в количество ...
абе общо взето съм по-навътре с компютрите ми от свойте връсници даже доста, но това май ме прави социален инвалид, немога да завържа еднин нормален разговор с момичета абе общо взето смотаняк .. записах се в едно даскало, за програмиране ме вече не ме кефи и са ще пропусна една година, за да мога след това да се запиша там, където аз искам да уча, ще уча Информатика .....
и те така живота си минава, а аз си оставам все същият, все повече се научавам на сякфи неща на пс-то, но общо взето не съм нормален човек .. бих дал всичките си уменя, за компютъра, само и само, за да бъда нормален като околните

казвайте каквото искате, приемам от съвети до обиди.

Коментари

1.   Човече,ти си Киборг!Ставай и се махай от компютъра,защото изолацията не води до нищо добро!

2.   Добре де, не се ли задоволяваш с това, което си научил засега на ПЦ-то? Стайвай от тъпия комп, имаш да наваксваш в социалния живот!!! После ще учиш информатики разни и такива неща.

3.   Да, от теб зависи всичко. Явно на твоите години децата имат нужда от родителски контрол, но.. в случая ти си си баща и майка. Така,че стегни се и наистина не се задържай толкова дълго време пред компа.

4.   Ми как по-точно ще го хванеш това гадже като висиш на компа?! Тва първото. Второто се отнася за историята ти подобна на 300000000000 тинейджърски, от коментарите на които може да си извадиш някой извод. И трето не пропускай годината, защото още повече ще затъпееш.