Споделена история от Други

Труден проблем!
Здравейте! Имам проблем с приятеля ми. Не е свързано със секса или нещо подобно! Свързано е с това, че той има смъртоносно заболяване, което е било излекувано преди година и половина почти, но болеста се връща и то вече на 81%. Много се надявах този процент да спадне, но той се качи с 30%. Заедно сме от 10 месеца и найстина много го обичам както и той мен. Много ми е трудно да приема тази болест след като знам, че ако стигне 100% е голяма възможност да умре. А изобщо не искам са го загубя. Обичаме се адски много. Той не знае за неговата болест, защото лекарите са препоръчали да не му се казва, поради причината че може да се откаже от всичко. Не знам какво да правя, а да го оставя не е решение, а и да искам не мога... пробвала съм не издържам и една нощ без него като знам, че ме кача да му пиша или да му звънна или да се видим... Просто искам тази болест да се махне от тялото му! Искам той да е здрав, искам да сме заедно (не искам да прозвуча банално) завинаги!
Ако някой може да ми помогне с нещо или някаква подкрепа да укаже, моля пишете в коментарите. Предварително Благодаря на всички.

Коментари

2.   Дано да се възстанови и то по-скоро, нека да си обичате дълги години, дано да успеете да бъдете добри родители, което значи, че трябва и деца да си имате.

3.   Някви проценти... той не знае, ама ти знаеш и процентите (! ) на заболяването... Кой ти каза, като преди година и половина е било излекувано, а вие сте заедно от 10 месеца? Не смей да си измисляш такива неща, лигло, защото "каквото повикало, такова се обадило"!

4.   Не си измислям, просто познавам майка му, какъв ти е проблема, аз рева по цели нощи не е нужно да ми съсипваш живота още повече номер 3