Споделена история от Други

Каква беше изминалата 2015г. за вас?
Здравейте, и тази година е вече към своя край. Нека всеки да сподели каква е била изминалата 2015 за него. Дали е доволен или не, колко от нещата е постигнал, които си е обещал... какво се е променило за него през тази година, каква поука си е взел. Мисля, че ще има доста интересн сблъсък на истории. :)

П. П. Моля модераторите да ообрят тази нестандартна тема.

Коментари

1.   Почти изминалата 2015 за щастие скоро ще приключи :), едва ли ще се забрави. Годината във която се разделих със човек който обичах, във която получих здравословни проблеми.. бързо се проточи бях на крачка от смърта, по добре да не си спомням, беше изпълнена с повече негативизми отколкото положителни неща, поне лично за мен. Каква поука съм си звела, може би че не е трябвало да съм толкова доверчива и наивна, не осъзнавах кога си вредя и със какво, не се научих да живея за себе си. Надявам се че следващата 2016 ще бъдем много по щастливи и малко повече пораснали, пожелавам на всички късмет и здраве(най важното)!

2.   Мека казано за мен беше ужасна годината, по- лоша и от миналите, а си мислех, че това е невъзможно, но явно не е. За мен живота е приключил, а буквално ще приключи съвсем скоро. Няма да ви занимавам с моите глупости.. авторе, сподели за твоята година :)
До всички четящи: бъдете живи, здрави и най- важното щастливи! Обичайте себе си, защото си нямате напредстава колко е важно това! Не се страхувайте, не се страхувайте да направите първата крачка, да направите някаква промяна или да се впуснете в новото и различното. Всичко хубаво ви пожелавам и нека поне за вас иднате година е по- добра!

3.   Шантава :Р
Иначе поука - ами само се доубедих, че хората сме гадни същества - злобни, алчни, завистливи, ревниви, лицемерни, лъжливи.. и каквото др се сетиш.

4.   За разлика от последните години за пръв път през 2015 г. беше благополучна за мен. Опаричих се неочаквано, а и получих така жадуваното повишение. Бракът ми е все така щастлив и най-много от всичко се радвам, че дъщеря ми расте като достоен човек. И разбира се, че цялото семейство сме живи и здрави. Естествено дребни проблеми има винаги, но те са солта на живота.

Да, тази година беше успешна за мен, но ако знаете колко години преди това работих усърдно, без да получа положителен резултат...

5.   За мен беше много успешна година от гл. т на образованието-завърших бакалавър и то с мечтаната от мен оценка.. Лятото беше най-хубавото през живота ми, бях на едни гръцки острови за 25 дена и имам много хубави спомени... а самото начало на година започна с един уникален подарък... Малко от зад напред почнах, за което съжалявам.. Единственото за което ми е тежко, че не се случи през годината е приятелят ми да оздравее и да бъде пълноценен човек.. Пожелавам си през новата година всички да са живи и здрави, но най вече искам приятеля ми да се оправи и да започне да се развива в програмирането.. Ж. 23. весели празници

7.   Имах и успехи, и неуспехи.. Имаше прекрасни моменти, както и такива, които бих искала да забравя. Така погледнато, тази година е като всички останали, с изключение на това, че всъщност по-хубава година не съм имала. Защото намерих любовта :) От това по-важно няма. Пожелавам на всички любов!

8.   За мен беше чудесна година. Най-после легализирахме връзката си и имах чудесна малка сватба, а през 2016 ще има огромна венчавка. Завършихме строежа на къщата си и всичко се получи както сме си го желали, успешно продадохме една кола, която ни създаваше проблеми, успешно мина дълго отлагана операция на съпруга ми и най-важното - взехме си от един приют луд котарак, който не спира да ме радва вече 9 месеца. Хубава година.
За съжаление си отиде свекърва ми, но пък се родиха 2 нови бебета в семейството.
За мен 2015 беше чудесна година от първия ден.

9.   Н 2, товa ( твоето) съвем не е зaдължително. Опитa ли с медитaция и aктивaция нa собствените ти енергийни центрове? Не си. Aми пробвaй. Знaм зa кaкво говоря. Предполaгaм и зa кaкво говориш.

12.   За мен годините преди 2015та бяха толкова гадни, че тази ми се стори направо невероятна! Края на 2014та бях тотално изгубила смисъл и посока в живота си, търсех работа-безуспешно, имах проблеми със здравето, със семейството. Всеки ден все повече затъвах и губех живота си. А бях само на 23. На 1ви Януари 2015та се събудих с все още зачервени от плач очи и си казах, че напук на всичко и всички почвам да живея! Намерих си работа по специалността, заминах за чужбина, срещнах невероятни хора и разбрах, че мога да се справям с всичко! Всеки ден за мен бе борба, най-вече със самата мен, но не се оставих на отчаянието да ме смачка. И днес с усмивка мога да кажа, чв съм по-щастлива от всякога. Здрава съм, имам работа, приятели и най-вече живот. Не искам да гледам назад. За 2016-та си пожелавам само да съм здрава, за да не спирам да се боря. Пожелавам го и на вас! :)

13.   Номер две не забравяй, че има хора за които си значим!

14.   Ами през март тъкмо си отдъхнахме, че детето ни е здраво и няма да го оперират и.. загубихме свекърва ми. Лятото искахме да се разсеем с дълга почивка и планирахме почти месец в България и Гърция. Малко преди отпуската баща ми го блъсна рейс. Бори се четири месеца и почина. А си мислехме, че 2014 е била гадна..

Направо не знам какво да очаквам от следващата.

15.   За мен беше по-скоро лоша година. Изпълнена с много нерви, напрежение, безпаричие, неочаквани обрати, здравословни проблеми, служебни проблеми. Тъкмо започнах да се усмихвам, защото в живота ми се появи нещо много хубаво и това нещо преди седмица ми беше отнето. Живеех в радостно очакване, правех планове за една хубава Коледа напук на всички други гадости и изведнъж дойде лошата новина. Не знам как, а и не искам да преодолея огромната мъка, която ме изгаря. Плача и се моля това изпитание да свърши. Безсилна съм да си върна отнетото. Мога само да чакам и да се моля за чудо.

16.   Много трудна, останах без 1 стотинка, но с големи усилия успях да започна работа и да вляза в университет. Докато се борих това да стане се разболях от язва и вмомента съм в депресия.

17.   За мен изминалата година беше тежка.. В края на 2014 загубих близък приятел и досега не мога да се възстановя след смъртта му. Като че ли изпаднах в депресия, налегна ме косопад, критическа ли, знам ли... разни здравословни проблеми.. И психически-как скоро ще мра или ще се тръшна болна..
А имам всичко, кажи-речи-хубаво семейство, мъж, деца, работа, приятели... Само парите не достигат, но те са ясни.
Опитвам се да се боря и ще вляза в Новата година/която ми е и рожден ден в същото време/ с някаква доза оптимизъм, доста мъничка, но все пак.. и очевидно следващата година ще е пак.. борба.
Всичко най-хубаво на нашия любим сайт и успех!! Здраве, късмет и силна воля желая на всички! :))