Споделена история от Други

Предложете хубаво Аниме
Здравейте на всички.Искам да ми кажете някое Аниме което ви е впечатлило, няма значение филм или сериал, или жанр.Наскоро гледах ,,One punch man,, и ми много хареса, но за жалост има само 12 епизода.Бих се радвала ако ми предложите нещо подобно на това или някое друго, което ви е хванало вниманието.Благодаря предварително.

Коментари

1.   Death Parade, Death Note, Noragami и Durarara са любимите ми, надявам се да ти харесат :)

2.   Hentai.

3.   Хентай?

4.   Оооо това е по моята част, хах предлагам ти Fullmetal Alchemist Brotherhood това е най - якото аниме на света според мен, изгледай го то е 64 епизода със субтитри има и по различна първа версия на това, макар че не е толкова яка казва се Железният Алхимик, но моя приятелка казва, че първите 13 епизода са изтрити, ама това не пречи да опиташ да ги намериш, но почни с Fullmetal Alchemist Brotherhood, защото онова е по хентай, е не че Brotherhood не е ама е по леко и края е по як!

5.   Оооо това е по моята част, хах предлагам ти Fullmetal Alchemist Brotherhood това е най - якото аниме на света според мен, изгледай го то е 64 епизода със субтитри има и по различна първа версия на това, макар че не е толкова яка казва се Железният Алхимик, но моя приятелка казва, че първите 13 епизода са изтрити, ама това не пречи да опиташ да ги намериш, но почни с Fullmetal Alchemist Brotherhood, защото онова е по хентай, е не че Brotherhood не е ама е по леко и края е по як!

6.   the law of ueki

7.   ю-ги-о японската версия доста е интересна

8.   Aoharu x Kikanjuu, Attack on titan, Bleach, Code Geass, Fairy tail, Fullmetal alchemist, Haikyuu, Kuroko no basket, Nanatsu no taizai, Strike the blood, Sword art online, Tokyo Ghoul, Nisekoi, Medaka box, Kill la kill, Kingdom, абе много са. Но от всички най ми харесва One punch man. Като него няма второ. Така че не очаквай другите да са като него. Знам че когато излезна Attack on titan беше пак същата еуфория горе долу.

9.   Death Note, Elfen Lied, Gangsta, Durarara, Shiki, Yamato Nadeshiko

10.   Boku no Pico. Само 2 или 3 епизода е, но е много мило и трогващо, а на моменти направо разтърсващо аниме!

11.   И аз него гледам сега-малко ми напомня на Dragon ball Z, може да го погледнеш, ако искаш. Други подобни не знам, не е моя жанр

12.   Attack on Titan е много брутално аниме, разправя се за гигантски човекоподобни титани които убиват човешкото общество, при което показват как обучават главните герои да се борят срещу зверовете. Общо взето има доста интересна история и екшън. Друго аниме което ми харесва е Tokyo Ghoul там пък става на въпрос за същества(таласъми) които изглеждат както всеки останал човек, но могат да ядът само човешко месо и да пият кафе (приготвено по много специфичен начин). Главния герой Канеки Кен е атакуван от таласъм, при което той оцелява но вече не е същия. Пак интересна история и екшън сцени.

13.   Аз не съм гледала OPM, но ще дам няколко :DD
Akame ga kill- не е за хора със слаби сърца
Elfen Lied- историята е интересна. Малко кърваво...
Fairy Tail- предполагам, че си го гледал/гледала :D
Owari No Seraph -интересно, и соста тъжно.
Darker Than Black
Тези са ми любими ^.. ^

14.   11 eyes
school days
omamori himari
Death note
Shakogan no Shana
Guilty Crown
Sword art online
Mirai Nikki
Deadman Wonderland
Kaze no Stigma
Darker than Black
Zero no Tsukaima
Elfen Lied
fullmetal alchemist
fullmetal alchemist brotherhood
d-gray man
to love ru
to love ru darkness
to love ru trouble
hidan no aria
angel beats
the blue exorcist
Rosario Vampire
sakurasou no pet na kanojo
Akame ga Kill
plastic memories
black rock shooter
kore wa zombie desu ka
C3
gokukoku no brynhildr
shinmai maou no testament
absolute duo
fortune arterial
infinite stratos
boku wa h ga dekinai
highschool dxd
baka to test to shoukanjuu
haiyore nyaruko-san
golden time
tokyo ghoul

- Има някои доста добри тук, но не съм сигурна какво точно харесваш. Надявам се да си харесаш някое.

15.   Death note :)

17.   Здравей! Ами има едно One Piece, ако си го гледал/а също Fairy Tail е хубаво, и двете са с по много епизоди и са с приключенски жанр!

18.   Пробвай:
Hunter x hunter
Fullmetal alchemist brotherhood
Atack on titan
One piece
Bleach
Code Geass
Tokyo Ghoul

19.   Nurarihyon no mago
Kingdom
Ao no exorcist
Shingeki no kyojin
Tokyo Ghoul
Neon Genesis Evangelion
One Piece
Magic Kaito 1412
Crono Crusade
Another
И още много! ;DD Приятно гледане.

20.   the seven deadly sins

21.   Здравей! Аз също съм голяма фенка на аничетата, като оставим класиките на страна, които повечето хора са изброили по-горе ти предлагам да видиш за kyoukai no kanata. Това е страхотно аниме, зависи какъв жанр харесваш, но на мен мн ми хареса. Има комедия, романтика, фентъзи и драма в едно. Около 12 епизода по 20 мин. След него има и филм. Филмът е задължителен. :) Надавям се да съм помогнала.Съжалявам, че пиша чак сега...

22.   Задължително Claymore, класика и еталон в този жанр подобно на Attack on Titan, двете са доста сходни и са еталон как се правят нещата, като Attack on Titan е по високобюджетен, но и с по-слаба история. Който не е гледал и двете, значи все едно нищо не е гледал.