Споделена история от Други

Моля, предложете подобен филм.
Здравейте, моля да ми предложите филм подобен на ''Когато звънне непознат''. Гледала съм ''The caller'', който го изключвам. Ако не се сетите за такъв, ще се радвам на някой трилър/ужас със заплетена история, преследване, да има нещо, което те кара да потръпваш. Каквото и да е. Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   The Call 2013
Нощен слушател (2006)

2.   За трилър с "преследване'', мога да предложа "100 feet''

3.   Убийствен пъзел! Гледах първия филм и много ми хареса. Препоръчвам с две ръце!
Също и Писък, но гледай всички части, защоти иначе няма много смисъл..

4.   "Инцидентът при прохода Дятлов" (Devil's Pass), "Заклинанието" (The Conjuring), "Мраз" (Wind Chill).
Лично тези филми ме карат да почувствам тръпки, а сюжетът им е различен от група тийнейджъри, нападнати от сериен убиец, който ги коли наред.

5.   Трилъри и ужаси има много ,аз лично не съм гледала филма който споменаваш ,но мога да ти предложа Жената в черно-няма някакви гадости,мистериозен е и те държи в напрежение.

6.   Много благодаря!

7.   ''Когато звънне непознат'' ми е един от любимите трилъри, жесток е. Гледала съм го преди няколко години, но добре помня напрежението, което ме държеше. И къщата на езерото беше красива:) За подобен филм - ''Babysitter Wanted'':)) Мисля, че ще ти хареса, неочаквани моменти има доволно!!

8.   Веднага мега якия ще ти кажа, гледай го ама когато вече се е постъмнило, тогава е много приятно.

Участват Анджелина Джоли и Дензъл Уошингтън
Филмът се казва " Колекционерът" - The Bone Collector в замунда го има

9.   Мерси, ще го гледам :D :)