Аз ли сгреших?
Здравейте! Ще опитам да разкажа най-накратко какво се случи преди една седмица. Аз съм мъж на 32 години. Женен съм и имам едно прекрасно момченце, което е във втори клас. Миналата седмица в петъка се върнах от работа и въпреки, че бях много изморен, закарах детето си на село при баба си и дядо си за уикенда. След като се прибрах исках само да си легна и да се наспя. Най-добрата приятелка на жена ми беше в нас. И двете седяха на дивата и си приказваха. Аз си налях една студена чаша вода и седнах при тях за малко. Седях при тях само 10мин. Тъкмо мислех да си пусна един душ и да си легна, но жена ми ме изпревари. Каза, че за 5 мин. ще се измие и банята ще е свободна. Тя влезе в банята, а аз и нейната приятелка си говорихме. По едно време тя си изпусна ключовете за колата си и се наведе да ги вземе. В този момент ци*ите и виснаха и аз страшно много се възбудих. Тя веднага го забеляза и се усмихна.
(само да кажа, че аз страшно много се възбуждам от ц*ци, гъз и дълга коса). Не издържах и без да мисля си го извадих и почнах да се самозадоволявам пред нея. Тя гледаше с интерес. След това го лапна и ми направи една свирка. Изпразних се в боксерките си понеже банята беше заета от жена ми.
Въпросът ми е следния:аз ли сгреших като се задоволявах пред нея?
Всеки път като погледна жена си след онази случка ми става една огромна топка на гърлото. Хем искам да и го кажа, хем не искам да загубя нея и детето ми! Знам, че сгреших, но не успях да се сдържа(момчетата ще ме разберат).
Помощ!

Коментари

1.   След прочита мога само да попитам: как, по дяволите, тази глупост е одобрена от модераторите?!?

2.   Нищо лично. На мястото на жена ти, щях да ида и да врътна една свирка на мъжа на най-добрата ми приятелка (и ще го направя с кеф), за да сме квит и с тебе и с нея ;) После ще кажа и на двамата. Простете ми вие, като сте толкова отворени, защо трябва аз да прощавам и да преглъщам? Ама, като е на твой гръб, грешката вече не изглежда толкова извиниелна, нали така :)

3.   От километър си личи, че това е една лошо измислена история!

М. 19

4.   Момчетaтa ще те рaзберaт...
Кaкво ще рaзберaт момчетaтa, което ние жените не рaзбирaме? Че някои сте кaто животни? Реaгирaте нa похот без дa се зaмислите и зa секундa ли? !
Сaмо дa не те изпревaри "приятелкaтa", че знaеш ли, може и нея дa я стягa топкa в гърлото. Тa aко я стегне и женa ти...

5.   Значи или жена ти се е бавила около 1 1/2 часа в банята, или ти барабар със свирката, ти си приключил за около 17 секунди. А, или просто искаш да е било така, ама не е.... Съветвам те да понамалиш порното и да започнеш да онождаш жена си по-честичко.

6.   Направил си го пред приятелката й. И тя ти е направила свирка докато жена ти е била в банята. Приятел, това си е жива изневяра, при това ужасно гадна, защото е било в собствения ви дом и буквално на метри от жена ти. На твоя място щях да мълча като ням, защото ако жена ти разбере като нищо ще избеснее и то с право! Да не говорим, че можеше и детето да ви види и тогава съвсем щеше да стане мазало! Съжалявам, че ще ти го кажа, ама като не можеш да си държиш панталона закопчан проблемът си е изцяло твой! И бъди готов да си понесеш последиците ако жена ти разбере. И не, това, "не успях да се сдържа" не е извинение! Ами ако отидете на гости у приятел или поканите твой приятел у вас и докато ти си в банята жена ти му прави свирки? Как ще се почувстваш ако разбереш? Е, жена ти ще се почувства по същия начин ако разбере! За това просто се моли никога да не разбере за случката! И друг път си дръж ципа закопчан!

7.   Може да съм много тъп, но как си се изпразнил в Боксерките, как ти го е лапнала и как си маструбирал... Човек малко прекаляваш според мен

8.   много сме попадали в подобни ситуации като теб братле, но има едно правило близки и познати на жена ти, никога, сега ако призаеш губиш всичкото щастие, ако онази се разприказва отричай всичко, ако трябва и се направи и на обиден, късмет