Освободих се от тежка връзка
Случи ми се преди половин година с момче, с което бяхме заедно около 12 месеца... и тъй като съм много доверчива и добра се влюбих до уши така искрено и чисто, обаче момчето срещу мен беше само една красива обвивка с грозно съдържание. Хубав, уникално чаровен, но изобщо не беше в час, че когато искаш да си с дама трябва да я уважаваш, да я цениш, да търсиш вниманието и и да я обичаш. В началото, заслепена от външността му се чувствах много влюбена и не виждах някои неща, но след няколко месеца всичко си излезе на яве - той ме пренебрегваше (не ме търсеше много, беше свикнал аз да му звъня, защото все нямаше минути към моя номер), излизаше с мен само веднъж седмично, а вечер като се разделяхме излизаше с други хора и някакви негови жени (уж много добри приятелки), постоянно си пишеше в сайтовете за запознанства с други момичета (а когато излизахме и засечеше някоя отиваше да я поздрави), ако някой ме обидеше пред него без причина той не взимаше страна, а стоеше ей така отстрани и се правеше на разсеян, никога не ми подари нито едно цвете, никога не ме погледна влюбено и унесено, казвайки ми че съм красива или че ме обича, канеше ме да спим у тях само ако не съм в цикъл, чувствах че приятелките му жени са по важни от мен и постоянно бях притеснена, че никога няма да се почувствам жена номер 1 за него. Последваха постоянни обиди и нагрубяване от негова страна в моментите, в които бях нещастна и му обяснявах как се чувствам "ти си виновна, ти си егоистка, злобна, заради теб стана така, какво ми звъниш в 5ч. да излизаме тепърва, знаеш ли на мен колко време ми е нужно да си оправя косата за да излезна" и ми затваряше телефона без да ме изслуша. Държеше се детински и дори понякога забелязвах, че има странни реакции, по много особен начин си кокореше очите и имаше странни тикове, когато изпитва някаква емоция, някак ми се струваше празен отвътре красавец с емоционални проблеми и неразбиране към заобикалящия го свят. Все по - често се караше с мен, вече нямаше мили думи, затваряше ми телефона по време на разговор, вечер преди лягане, когато се чувахме за лека нощ, излизаше от скайпа просто ей така и после не вдигаше телефона като му звънях, а дори когато бяхме на среща решаваше, че ще ме зареже по средата на улицата дори късно вечерта, а когато не тръгвах да тичам след него и си тръгвах разплакана ми пишеше съобщения, че ако си тръгна сега да съм забравила за него. От всичкото това се чувствах ужасно тъжна. Нашите не издържаха да ме гледат такава и се опитваха да ме разсейват, близките ми ме водиха с тях по събирания за да се срещам с хора и да не мисля. след седмица - две забвение той се сети за мен и започна да ме търси, но аз бях приключила, имах нови познати, нов живот, и те ми бяха помогнали да се отдалеча от него. Той, явно осъзнаващ, че ще ме загуби започна да ме търси и да ми плаче, но аз бях категорична, че приключваме до тук, защото системно ме е унижавал и не знае как да се държи с една жена. Тогава всичко приключи, а той все така се молеше за втори шанс, че осъзнава грешката си, че е бил глупак и т. н. Втори шанс не му дадох, защото още във връзката ни продължавах да съм с него след недопустими действия от негова страна. Отхвърлен и озлобен започна да ме обижда, да ме заплашва и там някъде в един момент всичко приключи. Първата ми любов, толкова бях хлътнала, знаех че ще е той, а той така потъпка чувствата ми...
Повече дори и не ме потърси. А пред приятелите си и общите ни познати говорил против мен и извъртал историята в негова полза.
Иска ми се да забравя всичко това.
Тежи ми все още, надявам се скоро да отмине.

Коментари

1.   Ти сигурна ли си че си е падал по жени въобще?

2.   Бих искал да кажа нещо но без да засегна някой. Аз не съм с перфектна външност но не съм и за изхвърляне и много пъти са ме отрязвали именно защото не съм някой нацепен батка или бездушен красавец и женкар. Който не знае да лови питомното нека лови дивото.
Момче, 20 г.

4.   Здравей мило момиче! Искам да те похваля , че си успяла да се справиш и да го зарежеш този глупак, преди да е станало късно! Не трябва да се търпи такова отношение, този си е пълен грубиян! Избягвай всякакъв контакт с него и се радвай, че вече не е в живота ти! Изобщо смисъл няма да тъжиш за него, той не си струва като човек!! Забрави какво говори и избягвай контакт както с него, така и с приятелите му, бъди непукист и да не ти пука. Знам че ще ти бъде трудно, но по-нататък ще осъзнаеш, че е така! Живей си живота и бъди щастлива, защото човек по-добре да е сам, отколкото с неподходящия човек! Успех и сигурна съм , че ще намериш правилния човек за теб!!!

5.   Това е не за "тийнейджърски", ами е направо за "детската градина".
След 10-15 години се обади пак.