Обречени,без право на последен шанс.
Здравейте,
Отдавна препрочитам темите пуснати в този сайт, исках да пиша, но винаги не намирам правилните думи, получава се като оголване на душата пред напълно непознати, според мен. И все пак, при липсата на адекватно мнение от близки, пък за приятели не може и да се говори, защото те са такива само на говорене, и така се реших да Ви пиша, ако някой е преминал през подобен период, може да сподели как се е справил.
Ще бъда кратък, имаше едно момиче преди години, влюбихме се, бяхме заедно, тя ме ревнуваше, аз нея също, задушихме се, разделихме се, после живота ни среща още веднъж, но тя вече не ми вярваше, нито аз на нея, уж мислиме постоянно един за друг, но просто не стана. Тя тръгна пак по един път, аз по друг, с друга, но продължихме да се срещаме, по незнайни причини и обстоятелства винаги се засичахме, виждахме, дори сме сядали на една маса в заведенията, не успяхме да се откъснеме напълно и останахме приятели, които да си споделят тежкото бреме, от изминалото време или проблеми. Независимо дали съм до нея или съм далеч, мислите ми все отиват натам, и бягането на далеч съм опитал, но и това не помогна, лошото е, че годините минаха, аз не спирам да мисля за нея, сексуално дори отпускането не ми е нормално, все едно опериран от чувства към другите, познавам я много добре, виждам че нея я мъчи подобно, казвала ми е че не знае как да постъпи, няма как да сме заедно вече, а нито тя, нито аз може да се забравим.
Ще питате защо не можем, защо се е случило така, защо не сме опитвали повече, но всеки сам си гради пътя, просто не знам как да я изтръгна от вътрешността си, с годините не успях, а когато се засичаме всичко започва отначало, но заедно няма как в този живот вече(причини има няколко, много сериозни, които няма как да се подминат или решат, все едно преграда за цял живот, от куп хора, грешки и още нещо), и на дневен ред ме мъчи, как СЕ ЗАБРАВЯТ ОЧИ, КОИТО СЕ ВИЖДАТ, парадокс.
Благодаря, на администраторите, ако публикуват историята ми, също и на тези, които ще отделят време да я прочетат,
Обречен, 29

Коментари

1.   Просто е. Спрете да се виждате. Ако трябва смени града/държавата, просто се откъсни от нея. Не можеш да тъпчеш цял живот на едно място. Познавам хора сменили по 5 града, докато си намерят мястото, не е болка за умиране. За сериозен проблем се изискват сериозни мерки.

2.   докато не се научите, че живота е кратък, и после замиванаме, към небето.. , няма как да си прекършите егото и да направите нещо за да сте заедно.
Ние живеем, но за кратко.
Вижте се за по-дълго и докато нямате деца от други мъже или жени, се съберете. После ще направите децата си нещастни, ако са от други мъже, жени, тъй като няма да обичате майките или бащите на децата си. Всяко дете иска да е щастливо, направете си свое и нека то да има щастливи мама и тате.
ДЕйствай~! :)

3.   Като намериш подходящата ще се оправиш. Просто не мислиш за тази мома и това е. Когато тръгнеш да мислиш за нея, веднага насочваш мислите си в друга посока. Не търси нея във всяка друга, а оценявай строго индивидуално без никакви сравнения. Това е лекарството.

4.   Ами на мен тя ми помогна. Винаги всичко което мога, а винаги ме продавала и избирала парите. В крайна сметка всеки има право да е малоумен и да си продава задника, но с такива дето са ме продавали за пари - никога нищо.

5.   Авторът,
Първо, благодаря ви за отговорите,
Не мога да сменя града, защото вече имам развит бизнес и няма как да захвърля нещо дълго градено с лека ръка, тя е омъжена има и дете вече, просто се беше случило как и аз не успях да асимилирам тогава, но няма как да остави мъжа си, а и не искам аз, няма да я карам да мисли за подобно нещо, не желая секса, приятелството й ми е много ценно, ако има съвет, как да преглъщам камъка постоянно ще е хубаво, иначе бягство няма начин, а пък относно срещите, няма си друг толкова близък като мен, който знае всичко за нея, има ми доверие и не мисля да я предам, но и никога няма да и поискам нещо. Затова попитах за парадокса, как се забравят очи, който се виждат, или ще си живея с това:-)

6.   Ще си живееш с това.Ще се разминавате постоянно.
я ще се разведе в един прекрасен момент. Тъжната статистика сочи, че браковете днес не оцеляват повече от 7 години. Да не говорим, че тя обича извън брака си.
Но заради многото ви грешки, драми, страхове точно като се разведе ти ще си женин и ще полагаш усилия за новата връзка.
И така, докато не решите, че си струва да сте смели.
Животът и така не е лош.
Има си своите победи, поражения и лудости.
Просто един човек постоянно е в мислите ти. Понякога си представяш интимни неща, а друг път просто си представяш какво ще кажеш, споделяш с него наум...

Свиква се и не тежи.
Колкото повече се опитваш обаче да забравиш, толкова повече ще осъзнаваш мисълта, че не няма да можеш.

Сега затвори очи и се представи на 80години как се разхождаш в парка...сам ли си или върви някой до теб и кой?

мислите ти след като си представиш това са най-истинското нещо и за съжаление най-тъжната равносметка, защото знаеш, че тази л=бов, която е едновременно радост и болка...ще е до края.

По някое време ще станете и любовници, ще се разделяте, събирате, наранявате и пак ще се търсите..ей такива неща

7.   Ще си живееш с това. Ще се разминавате постоянно.
я ще се разведе в един прекрасен момент. Тъжната статистика сочи, че браковете днес не оцеляват повече от 7 години. Да не говорим, че тя обича извън брака си.
Но заради многото ви грешки, драми, страхове точно като се разведе ти ще си женин и ще полагаш усилия за новата връзка.
И така, докато не решите, че си струва да сте смели.
Животът и така не е лош.
Има си своите победи, поражения и лудости.
Просто един човек постоянно е в мислите ти. Понякога си представяш интимни неща, а друг път просто си представяш какво ще кажеш, споделяш с него наум...

Свиква се и не тежи.
Колкото повече се опитваш обаче да забравиш, толкова повече ще осъзнаваш мисълта, че не няма да можеш.

Сега затвори очи и се представи на 80години как се разхождаш в парка... сам ли си или върви някой до теб и кой?

мислите ти след като си представиш това са най-истинското нещо и за съжаление най-тъжната равносметка, защото знаеш, че тази л=бов, която е едновременно радост и болка... ще е до края.

По някое време ще станете и любовници, ще се разделяте, събирате, наранявате и пак ще се търсите.. ей такива неща

8.   До Номер 1 и Номер 3, я престанете бе хора, не всички на този свят са лишени от най елементарни чувства като вас и Не няма да се научим да живеем с болката, нито ще сменяме градове и квартали. Предпочитам да се оставя на желанието да ме води, човещинка си е... изневерявам но всички го правят. Правя го с точното момиче и ще продължавам да го правя докато не ми омръзне, изобщо не се чувствам виновен. Писна ми да слушам и чета все едни същи неща, постоянно се оплаквате от невъзможната си любов, сами си го правите в крайна сметка, това е причината, до инат и характер е цялата работа. Авторе мисълта ми е точно в тази посока ако ме разбираш, защо да се тормозите още на млади години след като е толкова просто, отиваш и вземаш това което си поискаш а после реалността си продължава. Тази рецепта не е за всеки а само за умните хора така че всеки сам си избира към кой път да поеме.

9.   Аз понякога даже имам чувството, че си говорим и че точно в този момент и двамата мислим един за друг.

10.   Номер 8, дано има повече чувствителни хора, като тебе, които смятат изневярата за човещинка, докато ти омръзне. Както виждам от най-елементарни чувства не си лишен, но май само от тях. На всичкото отгоре, тръгнал и акъл да дава на тези, които не са като него. Не всички хора изпитват житейска празнота от това, че не са си начесали крастата. Аз съм от безчувствените - важно ми е кой е до мен, а не кой колко е готин. Увличам се понякога, но не го считам за важно, камо ли за драмата на живота ми.