Не искам да съм сама (фобия от раждане и болки при секс)
Здравейте, мили хора! :)
Аз съм добро, симпатично момиче около 30 години.
В любовен план не ми е вървяло винаги съм удряла на несподелени любови, както 90 % от хората освен това, когато правя секс с мъж винаги ме боли, не изпитвам удоволствие и освен това не искам да изпитвам главоболието от бременността и ненормалните болки от раждането.

Имам позната, която също има фобия от раждането и няма да роди, но живее с мъж, който е разведен и има дете и мисля, че това е най-добрият вариант и за мен.
Кажете ми къде мога да намеря асексуален мъж или мъж, който е разведен и си има дете -трудно е в сайтовете за запознанства, там търсят предимно разврат или сериозна връзка, но с жена, която може да им роди.
Не искам да съм сама, просто искам човек, с който да си помагаме щом, глухонемите, слепите, хората, които имат физически проблеми могат да имат семейство -защо не и аз?

Коментари

2.   Здрасти. Ще започна с това, че ти не си момиче, а вече зряла жена. На твоята възраст повечето хора имат вече поне 1 дете, а ти още се страхуваш от секса и се занимаваш с несподелени „любови“
Ако беше на 16 г. щях да се усмихна на този пост, но при жена на 30 г. вече става дума за сериозен проблем за психолог!
Ти според мен нямаш фобия от раждането, а като цяло фобия от отговорности и от истинска връзка.
Асексуален здрав мъж няма да намериш, съжалявам. Твоята асексуалност също е най-вероятно или на хормонална база, или е вид невроза, но има една единствена сексуалност, която не е сексуалност - асексуалността.
При здравите мъже няма такава „сладка“. Мъжкият нагон е плод на хормона тестостерон и няма мъж, който да отделя тестостерон, който да няма нагон. Няма значение дори възрастта - всеки здрав мъж не е асексуален, а на когото пък му липсва тестостерон може да си го бие като инджекция, а който пък има друг проблем взима Виагра и толкоз.
Освен това се замисли за какво му е на един мъж да има връзка с жена без да прави секс, без да има деца от нея? Може да те използва за прислужница или да му гледаш децата от първи брак, но се замисли ти с тази нагласа изобщо можеш ли да се грижиш за каквито и да е деца.
Съветът ми е или да се лекуваш, или да продължиш да живееш като до сега.
Само не лъжи и не се преструвай пред някой будала, защото успехът ти ще е временен
Никой не те задължава да имаш мъж. На теб мъж не ти трябва всъщност и дори вибратор не ти трябва. Вземи си Пудел и живей - на никому няма да му липсвате с приятелката ви. Това е жестоката истина - светът се върти с или без вас. Изборът е ваш - или сте част от играта, или сте наблюдатели.

5.   Виж сега, раждането не боли. Има си упойки. И мен ме беша страх и мислех че са нечовешки болки, но при една най обикновена менструация, корема ме е болял десет пъти повече от колкото каквото и друго да било по време на бременността и раждането. Естествено раждах секцио. След това пих аналгин. Не боли.

6.   Ако нямаш болестни промени на вагината, няма причина да изпитваш болка при секс, ако го правите по човешки, а не по представи от порно филмите. Или си попадала на разгонени нерези, които не се съобразяват с твоите чувства, или не сте се подготвили за проникването, с предварителна, продължителна любовна игра. Т. е., ти не си изпитала най важното, а само болката и затова си се отвратила от секса. Не се отчайвай, още си млада, опитай със скромно момче, направете го бавно и непринудено, вложете внимание, а не животински нагон. Няма безчувствени жени, има нетактични нерези, които отвращават жените.

7.   Няма А сексуални мъже. Болката си има причина и за това има лекари, играчки и хора с които да експериментирш различни неща от, които няма да те боли. За фобиите си има психолози а и е добре да се изправяме лице в лице с страховете си.

8.   Мъж , който не иска деца ще намериш, но асексуален мноого трудно. Ако действително си се отписала от секса се хвани с мъж с увреждане , който не може да прави секс и иска същото като теб или някой друг с уговорката ,че може да прави секс с други жени , ако те устройва. Но при положение ,че не искаш нито секс , нито деца , трудна работа - От друга страна ето ти добра идея , хвани се с мъж с много малък пенис , хем няма да усещаш нищо , хем той ще е задоволен

9.   Разбирам те.. аз нямам фобии от раждане засега, но имам същия проблем с болките при секса. Не знам, преди време не мразех секса, а сега не искам и да чувам за секс и просто се чудя къде е проблема... Аз съм по-млада от теб иначе, но явно отсега тръгва проблема. Още от 15-16 годишни на другите момичета около мен им харесваше секса, аз го правих за пръв път на 15, оттогава съм го правила 4-5 пъти и то през няколко години и просто нямам и толкова желание. Просто не мога да се овлажня достатъчно добре.. опитвала съм с момче, което ме привлича, опитвала съм да се настроя психически, но не.. просто явно не се възбуждам достатъчно. Не знам какъв е проблема, чудя се дали не е, защото първия ми път не беше с момче, което обичам, а по-скоро от любопитство го направих и защото по това време ми се правеше много. А и никога не ми се е получавала връзка с момче, към което имам силни чувства. Натискала съм се само с доста момчета, но пак не се възбуждам достатъчно, усещам го. Спала съм с 3-ма и все едно и също, само болките усещам, понякога за 2-3 секунди удоволствие и само болки после, след което просто не може да продължим повече, защото не искам и ми е гадно, че не мога да задоволя момчето. С повечето ми връзки даже и не стигаме до секс, аз ги оставям... не искам нито да ги залъгвам, нито нищо, не се е случвало мъж да ме остави, но все пак си усещам, че има някакъв проблем. Друг вариант, за който се сещам да мразя секса или да не мога да се възбудя е, когато преди години бях много влюбена в един човек, но той ми се подигра с чувствата.. беше по времето, през което имах по-голямо желание, а и специално той много ме привличаше.. признах му един ден, че имам чувства, отначало каза, че няма да се получи, не ме чувства по този начин и дотук ОК. Но след 2 седмици почна да ми пише пиян по фейсбука, да ми предлага по най-долния и гнусен начин да се виждаме за секс само, аз имах още чувства и ми беше гадно, че така се държи, но не исках да го режа грубо, някак си дори се надявах да си промени държанието, ако ще ми иска поне да е по нормален начин. Да, знам, че съм била много глупава тогава, но съм била още млада и зелена. Няколко пъти ми писа така и аз се прелъгах да му напиша какво обичам в секса, да му пращам разни еротични картинки, тогава ще отбележа, че бяхме още ученици и той след няколко дни показа на целия клас чатовете ни, отделно ги показа и на много хора от нашия малък град, даже почна да ме обижда, че ги показал чатовете и над 20 човека мислели, че съм курва. Просто много ми криво стана, някак си оттогава бавно започна да ми намалява желанието, някак си все се сещах за онази случка, даже вече е на подсъзнателно ниво. Някак си тази случка ми остана като белег. На мен по принцип любовта ми е слабо място, въпреки че никой не вярва и ме виждат повечето хора като изключително земен човек.. но аз това, което споделям тук мисля, че на никой друг не съм го споделила, не съм сигурна, че ще ме разберат просто, а и не обичам като цяло да се разкривам. Аз съм доста чувствителна и предполагам има нещо в мен на подсъзнателно ниво, нещо, което много ме е засегнало преди време и затова съм така. Може и при теб болките да са на психическа основа, ако и ти си имала някаква такава кофти случка.

10.   От АВТОРКАТА :
Хората, чиито коментари са одобрени явно са зрели и интелигентни, но за съжаление повечето не ме разбирате. Поговорката '' На чужд гръб сто тояги са малко '' важи.
Когато отида на интервю за работа и кажа, че не съм женена зад гърба ми се смеят и ме гледат със странно око, вероятно си казват нещастница или откачена стара мома и по-скоро биха ме зачеркнали, отколкото да ме назначат за служител.
Затова искам да намеря разведен мъж на средна възраст, който вече има дете, с когото просто да си помагаме и да живеем заедно - да угодя на обществото и на себе си, защото не искам да съм сама.
Актрисата Камерън Диас също е казала, че иска деца, но не иска да ражда може да си намери партньор, който вече има или да си осинови.
Не искам 9 месеца подред всеки ден да ми се повдига, дишането да ми е затруднено, да усещам болки, а по време на раждането да имам нетърпими и разкъсващи болки, то не само мен ще ме боли, но и самото бебе, което идва.
НЕ ИСКАМ ДА ОБРИЧАМ НА СТРАДАНИЕ ОЩЕ ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА само защото обществото така е казало че е редно.
Надявам се някой ден светът да бъде по-прекрасно място затова всяка сутрин и вечер се моля на Господ и на Архангелите да благословят всички бременни жени с лека и спокойна бременност и всички жени, които раждат искрено се надявам да бъдат спокойни и всичко да мине по-леко и бебенцата, които ще дойдат на бял свят да дойдат успешно и да допринесат за благото в света.

11.   Здравей, аз съм асексуален и се радвам, че най-накрая попадам на жена като теб. И аз не обичам секса. Всичко ми е нормално. Прекрасно е да попаднем на себеподобни, на хора, които ни разбират. Не обръщай внимание на тези, които не те разбират. Писнало ми е от "разбирачи", които си мислят, че помагат, а вгорчават живота ни. Ще се радвам да се намерим и да си помагаме. Свържи се с мен на dimitar_sensual@mail.bg.

12.   И мен ме беше страх от раждането. Заради това мъжът ми беше с мен и ми беше морална подкрепа. Всичко мина и замина, а щом гушнеш бебчето си, всичко се "забравя". Има и секцио (което според мен не е добре без индикации). А бебешките усмивки са най-ценният дар за всеки родител! :)
Ж30

13.   Пак продължават измислените теми!!Ти нещо не си наред има жени който нямат деца до 30 години и чак тогава се замислят за това.По добре да те бъркат с по млада отколкото да приличаш на лелка,едва ли това са причините да не те вземат на работа,въобразяваш си.А другото не искам да го коментирам,това си е твой личен избор,аз пък смятам че да дадеш живот е нещо хубаво.(ж.27)

14.   Според мен е добре да посетиш психолог.

15.   авторката, просто лъжеш. На интервю за работа, ако изобщо ходиш по такива, нямат право да ти задават лични въпроси, камоли да ли си омъжена.

16.   Според мен, ако авторката живее в някое малко населено място наистина има шанс местните работодатели да се интересуват от семейния статус на потенциалните си работници. Както и от други подробности, които също не би трябвало да им влизат в работата.

Затова авторке, просто се премести да живееш в някой областен град и никой няма да ти се бърка.

Иначе е логично и тука да получиш някои критични или леко подигравателни коментари, защото за да стигне до писане в анонимен сайт, то вероятността човек да има сериозни лични драми или поне емоционални проблеми е голяма. И като прибавим това, че всеки е център само за себе си... ето за това не се засягай от хората, които не желаят да проявят разбиране към теб, но вместо просто да замълчат са ти написали неща, които може би са те засегнали - това им е била целта, съзнателно или не.

Иначе не се шашкай толкова, че сега си сама. Никой не знае какво му е приготвило бъдещето!
Виждаш, че дори и супер щастливи двойки изведнъж, всякаш от нищото (разбира се само от гледна точка на околните) се разпадат.
Просто престани да се възприемаш като някаква нещастница и се съсредоточи върху своите позитиви!
Наслаждавай се на живота както на теб ти харесва!

И както казах, избягвай да общуваш в малки населени места, където са тесни общества с доста строги ограничени виждания за това как всеки човек трябва да живее живота си!

17.   До 15 - като не знаеш, не пиши. По закон нямат право да задават лични въпроси, но задават. Понякога питат и дали си женен, както и дали го планираш дори. http://www.telekabel.bg/sites/all/forms/application/index.php Подобни въпроси се задават и на интервюта за магазини "Липненски", а и на много други места. Пълно е с некоректни работодатели.