Само за участници в извънбрачни връзки
Здравейте! Омъжена съм и имам женен любовник. Нека всички в моето положение да споделят колко често се срещат с любовниците си. В смисъл-един път седмично или месечно и достатъчно сексуално или емоционално удовлетворени се чувстват. Струва ли ви се, понякога че сте на повикване или не ви пука. Наистина ме вълнува, не правя статистики разни. Благодаря, предварително!

Коментари

151-200 от 457

169.   168, не съм черноглед, бе човек - минала съм го
„учи, купонясва, ходи на фитнес по 7 пъти седмично, и т. н. много активен, позитивен, и човек с много твърд характер. тя е мъжка психика в женско тяло. “
Ако замениш „купонясва“ с „ходи на работа“ ще ме опишеш тогава на 100%. И аз съм по-скоро с мъжки характер, дори специалността ми е мъжка и с мъже работя. Точно това е опасното. Хора като нас гледат да функционират и всичко таят в себе си по мъжки.
Празноглавата Барби ще реве, ще тропне с краче, ще ? купиш някоя дранкулка и ще ? мине. Ако пък ? прищрака, ще се обади на благоверната ти, онази ще те насоли и ще си затвори очите „за последно“ и до тук.
Желязните, мъжките момичета като нас функционират с години и нищо не може близките ти и любимият ти да разберат, докат не ти прищрака и посегнеш към бръснарското ножче.
„така че кървавите картини са много имагинерни... аз знам как точно да направя така че да изляза от тази връзка без да причиня щети от емоционален характер, но ти си права, не ми се иска и не е в мой интерес. освен това трябва да се вземе преди вид и възрастовата разлика (значителна) което прави нещата още по малко възможни :) “
Абе и ние така си ги мислихме нещата, нашата възрастова разлика е от 20 годинки, но не стана реално така. Мен, ако ме гледаш, ще кажеш, че съм жена-войник (и такава исках да стана като малка). Страшно дисциплиниран човек съм, мога да се контролирам и на пръв поглед нищо не ми личи. Само любовница с такава психика не ти прави никакви проблеми, което е опасното в случая - връзката става дългогодишна, прераства в дълбока любов, привързаност, приятелство и нещата стават много сложни. Няма да я видиш да се лигави, да реве, да тропа с краче и точно тук идва опасното. Сриваш се изведнъж в отделни моменти и, ако не успееш да се вземиш в ръце посягаш към бръснарското ножче и го правиш така, както си вършил всичко в живота си - тихо, незабележимо и за съжаление - ефективно.
Не слушай хората, които реват по форуми, че ще се самоубият, че мъжът бил ходил по чуждо и ще се убият - такива хора никога не го правят. Те с години се правят, че не забелязват паралелната връзка на мъжа си и в момента, в който обществото разбере и пасивността им е изобличена почват да правят драми. Сигурна съм, че жена ти отдавна е надушила, но ? е много удобно да спи. Недай си боже се разбере за връзката ви, онази ще се превърне изведнъж в Многострадалната Геновева и ще почне един рев, едно настройване на децата, едни драми, че ти е бедна фантазията. (нашата връзка никога не се разкри - официално сме се запознали по време на развода му , казвам го заради други случаи)Любовници като приятелката ти страдат тихо и сами. Иначе си функционират и точно ти последен ще разбереш за най-скритите ? тайни и мъки.
Моят човек и до днес не знае през какво съм минала, защото и аз съм като твоето момиче - гледам да не товаря близките си, не искам да се чувства и виновен, гледам да съм мъжко момиче, но на теб съвсем анонимно като на неблизък човек мога да кажа - минавало ми е през акъла и само любовта и отговорността ми към майка ми ме е спирала да го сторя. В такива моменти за мъжа не ми е пукало, честно казано и чисто егоистично исках за самата себе си да го сторя, копнеех дори за това и ако бях теоретично без майка съм щяла съвсем сигурно да го направя. Лошото е пак ти казвам - такива хора като мен и приятелката ти винаги вършат нещата добре. Ако ? прищрака за 10 секунди и си го науми, бъди сигурен, ще ще е фатално и днес ще я гледаш усмихната във фитнеса, утре ще я погребваш.

Не смятам, че си късметлия, защото всичко си те чака. И ти няма да се спасиш от развод и драми, защото ако имаш и капка мозък в главата си един ден ще решиш, че ще ти е по-добре с момичето и, че бракът ти е пълен фалш. Тогава пък почват твоите драми, но поне няма да си сам - такава жена ще бъде вярно до теб и ще понася всчки удъри и обиди, ще те брани като тигрица и няма да те остави сам, защото знае какво е.
Времето, мили, времето тече. Колко годинки сте заедно???
Ние изкарахме така почти десет, после имаше войни на световете. Какво мислиш, че така стават нещата? Цял живот ще си щракаш с две женички и никой няма да плати цената?
Няма такова нещо - все някой бушон ще изгърми - или жена ти, която в момента се прави на сляпа (заради изгодата), или ти, или приятелката ти като последното или ще е фатален край за нея, или ще е прибързан брак с някой неподходящ, може дори да я избие на някакво нервно заболяване - депресия, страхова невроза и тем подобните му. И в трите случая някой ще плати цената, в твоя случай ще е само материална (като те одере жена ти при развода).
Ти все още не можеш да кажеш, че имаш късмет, защото си по средата на сериала. Аз излезнах с късмет, защото в нашия случай всичко се оправи с пари и с повече пари и минахме метър с две думи и имаше действително хепи енд като по американските филми и ще има какво да разказвам на внуците ни, защото съм обещала да трая за миналото ни заедно, докато той е жив. Официално дори се водим нововлюбени и не ни личи, че сме старовлюбени де. И свата си направихме наскоро, и дом си стягаме и дете си чакаме, но никога няма да забравя бръснарското ножче в нощното си шкафче и смятам да предпазя дъщеря си от нещо такова. На мъжа си никога иначе няма да кажа - нали съм мъжко момиче. Нека се изживява като големия джентълмен, който ме е правил винаги щастлива.

170.   До 147 - аз съм 139. Познавам въпросния плейбой и едната от приятелките му лично, а с двете съм приятелка във ФБ. Така всеки ден му чета хороскопа два пъти, а неговата зодия изобщо не ме интересува :). Не е нужно да ме провокираш, от тоя храст заек няма да изскочи :)

171.   На 27 съм. Жена. Не съм омъжена, но живея с приятеля си. Заедно сме от 6 години. Имам връзка с друг мъж /необвързан/ от 3 месеца... Лошото е, че при нас играят чувствата. И то в много голяма степен. Той казва, че съм жената на живота му, а аз определено съм МНОГО влюбена. Опитваме се да се виждаме всеки ден. Понякога за няколко часа, понякога само за няколко минути. Усещането да сме заедно е невероятно - сякаш парченца от пъзелче си пасват. Секса е страхотен. Още не мога да повярвам, че ми се случва. И честно казано не знам какво ще се случи с дългогодишната ми връзка - там явно нещо куца, за да се стигне до изневяра.

172.   59, не се занимвай изобщо. Аз не изневерих, изневериха ми, но ми лепнаха бактерия, която едва не ме уби. Естествено двамата си мълчат, траят си и се усмихват. Било любов, живота бил кратък и т. н. Изядох един бой и така. Сигурно от 2 години са заедно, аз още се възстановявам, на тях не им пука, особено на нея. Така че изобщо не се занимавай. Ако можеш, си намери високодоходна работа, не повдигай въпроса изобщо, изнеси се, разведи се и ги забравяй и двамата. Съвет от потърпевша, не нещо друго. В случая интересното е, че дори връзката ни да е била ужасна, едва ли съм заслужавала бактерия, която да ме събори и бой заради тяхната изневяра... Така че.. Междудругото сега си разменят сърчица и ходят на екскурзийки.

173.   № 160 - искам такъв любовник!!!

174.   171, знаеш ли какво куца, просто сте си омръзнали или по-точно със сигурност той ти е омръзнал. Но ти какво очакваш всъщност? Да не мислиш, че ако поживееш няколко години и със сегашния ти любовник няма да ти омръзне и той? Ами нормално е, но хората не тръгват да си изневеряват при всеки признак на рутина във връзката. Абе живей си живота, не съм аз този, който ще ти дава акъл:)

175.   Хора човек не изневерява защото е грешно, а защото има всичко това от което се нуждае.... жалки сте всичките който изневерявате какво намирате в това пише ви го един 21 годишен младок....

176.   :))))))) 175 - ти!!! поживьом увидим :)))))) отговорите ти предстоят, успех в живота!!!

177.   До 175 /от 171/ - и аз като бях на 21 така казвах. И на 22 така казвах. На 23 вече бях на друго мнение. Не знаеш от къде ще те шамароса живота. Надявам се, за твое добро, да не разбираш какво е чувството. Щом се е стигнало до там значи нещо куца във връзката, нещо липсва. Ако ти стиска прекратяваш връзката и си търсиш нещо по-добро, ново, различно. Ако не ти стиска продължаваш да изневеряваш - с един, с втори, с трети... Първият път когато го направих беше след едно жестоко скарване. Не сме се разделяли с приятеля ми и бях с другия няколко пъти, за период от около месец, затова го класифицирам като изневяра. После имаше затишие. Сега пак е се стигна до там.

178.   176, жена, изневеряваща, развела се заради любовника, свалила го е тя по време на брака си, не й пука дали ще го смени?? И знае как да му обясни, когато го сменя? Познах ли :)))

180.   До 165, разтреперих се когато прочетох написаното от теб, едно към едно със собствения ми живот.. без завършека естествено.. на него не му стискаше да играе до край. До ден днешен не мога да се примиря и с това, че не можа да ми каже в очите какво точно иска да бъда аз за него и къде в живота му да присъствам. Много си права, че подобни връзки никога не остават ненаказани- някои плаща и в случая аз платих- за това че го карах да се чувства мъж, за това че никога не отворих тема за семейството му и не попитах за жена му.. какво по-удобно от това?? Платих си и за всички хубави моменти които му подарих.
Загърбих дългогодишна връзка, както и куп други неща за да създам комфорт и вътрешно спокойствие на "влюбеният" за да не страда той, да не си мисли глупости когато не сме заедно, на всичкото отгоре за малко да ме вкара в психиатрична клиника заради налудничавата си ревност към мен.. до ден днешен имам чувството че някой ме следи.. Такива мъже ако мога така да ги нарека могат да те съсипят като личност, да ти вменят вина и да те вкарат в образа на най-пропадналата жена само заради това, че вътрешно са наясно, че са страхливци и не им стиска да са с теб. Не им се вярва, че те самите лъжат на поразия, а отсреща човекът е искрен с тях. Не им се вярва, че едно младо и красиво момиче с добра работа и справящо се само с всичко не търси пари, секс или бог знае какво ами просто обича.. и просто е срещнало човек с когото се чувства добре и без когото не може. Привидното спокойствие и вида, че "не ми пука", нямам чувства и само се забавлявам, че не се измъчвам и не страдам бяха само защитна стена, която рухваше в момента в който ме оставяше вкъщи след почивните дни прекарани заедно.. Дори не е подозирал за нощите след това с забит поглед в тавана и сълзите до сутринта, за пътите когато ми е идвало да сложа край на всичко това по единствения начин за които се сещах, но не стигнах до там заради родителите си.. Не е подозирал и че зад хладнокръвния ми тон в разговорите по телефона едвам сам го задържала да не го изпусна от вълнение и чакането с часове дали ще се сети да изпрати смс.. Тогава живеех с родителите и сестра ми и нещата стигнаха дотам, че изпитвах ужас при мисълта, че ще остана сама вкъщи когато заминаваха някъде за ден или два- на 24 години, а станах като малко дете, молех сестра ми да спи при мен на моето легло. Започнах да не се задържам вкъщи вечер и все по-често да търся поводи за дискотеки, барове и т. н и всичко това не защото "ми се е живеело", а отново за да съм сред хора. Когато той разбираше за тези излизания следваха бурни сцени на ревност.. обиди и какво ли още не от негова страна. Оправдаваше се, че затова не може да е с мен, че аз не сам била сигурна какво искам, а всъщност той ме тикаше натам. Чак след време си дадох сметка колко самотна съм била в тази връзка и колко много е откраднал този човек от времето ми и от мен. Много пъти самият той ми се възхищаваше едва ли не как така не ми пукало, как другите момичета с които имал връзки се побърквали и правели глупости от любов. И аз ги правех, но насаме или пред други хора- никога пред него. Просто реших, че няма да съм поредната, която му подхранва егото и му лекува комплексите. И днес ако някой го попита за мен ще каже: тя ли? Тя просто се забавляваше с мен. Не аз просто си пазех достойнството и никога не се показах слаба, а на моменти това ме е довеждало буквално до дъното..
В един от последните пъти в които се видяхме след луд скандал си хванах такси, а шофьора ми каза : "Не е моя работа но мога ли с нещо да помогна? Добре ли си? " Така плачех, че не можех да му кажа накъде да кара.. За пръв път пред напълно непознат си разказах всичко по пътя към вкъщи.. Човека ме изслуша след което ми каза: "Женен съм от 20 години.. Имал съм такава връзка. Ако толкова те обича, отдавна да ти показал правилния път". И се оказа прав, егоизмът му беше в повече от любовта. Така и не ми показа той правилния път, а аз сама го открих и съм благодарна на хората които бяха с мен докато го извървях.

181.   ДО 180 Поздравявам те, за силата на любовта и силата на духа. Аз открих себе си в твоята изповед и аз съм силната. Аз бях и съм опората, когато му беше трудно, аз му помогнах да вземе най-трудното и правилно решение в живота си, да остане със семейството си. Мисля, че ако е писано да бъдем заедно ЩЕ БЪДЕМ!

183.   Ако наистина желая някого толкова силно просто ще се разведа и ще се съберем. няма нужда от маймунджалъци.

186.   М 45
Малийй, три години философствания за нещо, старо колокото света. От втората година на брака ми си имам любовница, оттогава досега - 20 години по-късно все имам. Различни естествено, сменят се през година-две, случвало се е да имам и по две. Жена ми е свястна, мила, с нея се живее спокойно и удобно, какво да направим сега, че е пълен чук в секса. Прави с желание секс само когато й се забременява. Е, аз пък съм сексуален. Няма да си оставя децата сега, щото ми се чука! Не, не смятам, че съм непочтен, връзките ми са само с омъжени жени, предварително давам ясно да се разбере, че не се предполага разваляне на семействата. Направил съм живота си ясен и завършен, никому лошо не съм сторил, ако има "моралисти", на които написаното не се харесва - техен проблем.

187.   Колко стара история наистина, реших че ще намеря нещо, ново и интересно... Аз съм семейна също и имам връзка от 5 години с неженен мъж, само мога да кажа, че е ужасно да лъжеш мъжа си в къщи и другия съответно. По добре мили дами пазете мъжете си ако наистина държат на вас... няма голяма полза от изневярата. Колкото е хубаво в един момент всичко се връща и преобръща живота ти....
Жулиета

188.   Жена съм. Имам извънбрачна връзка от четири години. Той ми е колега. В началото още се разбрахме, че няма да си разваляме семействата. Чувствата и от двете страни обаче бяха толкова силни, че усещянето за неговата липса мога да опиша най-точно като липса на слънце. Това е най-силната любов, която съм изпитвала в живота си, а съм на 45. Той е малко по-млад от мен. В началото бяхме като обсебени един от друг, не забелязвахме нищо около себе си, никакви финансови или политически кризи не ни засягаха. Като че ли и в домовете си бяхме по-добри. Чувствахме се недосегаеми за нищо лошо в живота. Постепенно обаче, вещата и в двете семейства започнаха да не вървят. Той се дразнеше от жена си по най-дребен повод и имаше непръснати скандали у тях. Горе-долу същото е и у нас. Сексът и на двете места е по скоро изключение и голяма мъка. Между нас в това отношение всичко продължава да е голяма тръпка. Но и двамата се притесняваме, че семействата ни се развалят, а имама по две деца, които никога няма да одобрят развод и нов брак. Честно мога да кажа, че онова голямото чувство вече не е точно същото, но с ега е даже още по-хубаво. По-спокойни сме и се обичаме по-нежно и по-всеотдайно. За мен той е най-блзкият ми човек и най-добрият ми приятел. От финансова гредна точка ще ни е много трудно да сме заедно, нямаме жилище. Друг проблем е това, че поне две от децата (по-големите) най-вероятно ще прекъснат връзки с нас. Засега не правим нищо по-въпроса, а се усеща, че нещата след като не можем един без друг, трябва да предприемем нещо. А не е лесно, повярвайте ми.

189.   До 186: пич ти защо изобщо си се женил щом от втората година на брака си имаш любовница? И малко ме съмнява да ги въртиш по две три май избиваш комплекси и ти е само хваленето

190.   До 189, ха, че аз изневерих за първи път на жена ми няма и месец след сватбата. Имам си една редовна бройка - без ангажименти. А видя ли се с някоя от бившите си - задължително.

191.   до 189 имаш право, 186 май не знае нищо за брака, , ,

192.   Срещахме се рядко, но си писахме постоянно. Докато един ден той реши, че иска онази!

193.   До 188 мъж съм и съм в същото положение, и мисля че именно невъзможноста да бъдем заедно колкото ни се иска... ,
поддържа огъня силен.
Какво ще стане ако заживеем заедно!!!
Ще потънем в битовизъм и " пременил се Илия пак в тия"

194.   193 и си прав да го мислиш и не си прав.
Да, може би, конкретната си твоя история е такава и Илия пак ще е в тия, но..има нещо друго.

Не обичам да давам съвети, да поучавам и т.н. Затова разказвам за себе си, за да споделя просто опит (каквато си е идеята на сайта)

С моя мъж правим секс сутрин и вечер, всеки ден, а понякога, поне веднъж месечно неделните дни ги изкарваме в кревата. не правим секс единствено, когато съм в първите си дни от цикъла или когато се наложи да не се виждаме нещо.

Заедно сме от няколко години. И всеки път, когато го погледна го желая. Сутрин като му усетя дъха във врата си, изтръпвам. Сексът ни е или нежен, или груб, играем роли или пък сме скапани и го заменяме само с орална любов. Въобще креативни сме.

И това, че всичко ми е позволено с него, адски много ме радва. Защото няма преструвки, пози, напасване. Аз съм себе си изцяло. Тази свобода ме кара да го обичам още повече.

И винаги има за какво да говорим. Може би, защото сме много различни и всеки път има нещо ново. Разказваме си вечер какво ни сее случило, как сме го приели, спорим, обсъждаме.

Просто..имам усещането, че всеки ден, отново и отново се влюбвам в него. Ето вчера той заспа преди мен, а аз се замотках в банята и после като го видях как спи с леко отворена уста и си похърква ми стана едно такова мило, топло, свидно.

От друга страна, въпреки че сме различни сме намерили неща, които и двамата харесваме и им се отдаваме заедно. Като някакви щури хлапета, които постоянно играят. Така заедно ходим на риболов примерно или месим сладкиши.

Ако знаеш колко щастие съм изпитвала, докато се дърпам с мъжа ми за пакетче стафиди и колко щуро е едно обикнвено приготвяне на козунак.

Когато почистваме апартамента... Няма такова шоу. Последният път ми изнасяше серенада на парцала за пода, все едно му беше микровон.

Имала съм и невъзможна връзка, любов силна и гореща с редки срещи, защото той беше семеен. Усещала съм много страст и много красота, но не ми е било така хубаво, както в момента, когато мога да завия мъжа си да не настине на течението или когато той ми слага точно толкова захар в кафето, колкото аз обичам.

Успех в любовта.

195.   До 194 - и сега всичко е супер до момента когатооооо:
1. се появят децата
2. вкарате се в схеми за кариера и пари
3. почнете да трупате рутина както в живота така и в секса

първите години на всяка една лъбовна връзка са такива, след което химията (разбирай хормоните) отслабват и бавно започват да се заместват с навици и чувства с много по малко динамика.

пожелавам ти спомените които трупаш в момента да те топлят в зимните нощи когато съпруга ти сладко похърква на леглото до теб без изобщо да му минава през ума възможността да прави секс с теб :)

196.   194, прекрасни думи, просто исках да те поздравя за написаното, искрено и въздействащо!
Мисля, че това е щастието, всичко останало е от дявола, както биха казали вярващите:)
М, 35

197.   До №186: Ами тя си е била чук в секса от самото начало. Само не ми казвай, че се правил секс с нея за сефте след брака. Обаче явно ти изнася да живееш с нея спокойно, удобно и не знам още как си. Едва ли й е кеф, когато научи за поредната ти любовница, защото не се въобразявай, че не е разбрала, но явно и на нея така й изнася. А пък не се знае дали е същия чук с някой друг...

198.   Потресена съм от 130 и последващите му постове. Такъв неповторим егоист с огромно ЕГО не се среща често и в същото време ми е жал за него. Той е фалшив, брака му е фалшив, жена му и гаджето - Всичко! Вкарал е всички в един филм и мисли, че е неповторим. А и в същото време си мисля, че жена му го върти, любовницата и тя, а той е просто СМЕШЕН.

200.   Направо съм отвратен от това колко сте жалки! Мъжете не могат да си държат оная работа в гащите, а жените к*рви! Как не ви е срам? Имате семейства и деца и да изневерявате на половинките си!? ! Седнете поговорете с хората до вас и оправете нещата. Това, че нямате воля да си оправите взаимоотношенията и проблемите в сексуално и емоционално отношение в семейството не ви дава право с лека ръка да се хвърлите при друг! Поемете малко отговорност! Имайте малко морал!

201.   194 продължавайте да инвестирате в любовта си и ще имате здраво и щастливо семейство. Изобщо не си за тази тема -това между другото :))

202.   до 200 форумът е само за участници в извънбрачни връзки
женен съм за приятелката ми от училище, минаха вече 30г и допреди две години щях да бъда на твоя страна
животът е сложен
Илия ти пожелава щастие!!! п. п. а нездравият ти интерес към темата буди съмнение :))))))

203.   Ето и нещо от третата страна. Ще започна от самото начало. Не съм от хората, които лесно се влюбват или хлътват сериозно. Доскоро мислех, че това няма и да се случи, но не бях права и оплесках всичко. Бях на почивка по морето в началото на лятото, а тя една почивка да не ви разказвам. Цъфна и ми върза месечния цикъл голямо почиване стана. Слязох аз в ресторанта на хотела да хапна и го видях. Висок с широки рамене и най-зелените очи, които някога бях виждала. Така няколко дни минавам покрай него погледи, усмивки, въртеше се при първа възможност покрай нашата маса. Реших, че последният ден на закуска ще го заприказвам, е да, ама не точно тогава трябваше да му дадат почивка. Прибрах се аз и моментално се вкопчих в социалната мрежа открих го, но от работа явно не му оставаше време, та така и не си посети профила. Реших да ускоря нещата и започнах да си пиша с негов колега и много добър приятел общи приказки като между другото го попитах за онова момче. Явно някой от тях ме разбра погрешно. Разочаровах се много след това се запознах с друг и си харесах приятеля му. Той обаче си набеляза мен. В него имаше нещо особено. Присъствието му ме изнервяше до краен предел. Едната вечер пихме бира навън. Той поиска да пием кафе на следващия ден. Той е 13 години по-голям от мен и обвързан. Не казах не. Така 1-2 срещи, които не бяха съвсем за по кафе и се разбрахме по живо, по здраво само приятели. Неговият приятел се върна излязохме веднъж, но срещата не прерасна в нищо интересно. Мина известно време и Мистър Обвързан реши, че ще задява моя приятелка пред очите ми виждах, че при всяка дума към нея, обаче погледа му е в моите очи, после я целуна като преди това започнал с това, че било много хубаво, че не скриваме нищо една от друга. Веднага ми стана ясно какво цели. Следващата вечер той получи дълго съобщение, на което не отговори, но определено го удари в целта. На по-следващия се срещнахме, но когато го попитах права ли съм, че я целуна, за да не тръгне пак към мен никакъв отговор. След развитието на срещата (можете да го предположите) ми стана ясно, че съм дяволски права. Ходих при разни гадателки, така и няма да имам зеленоокия красавец, жалко за което. И продължих да греша с Мистър Обвързан, може би просто от разочарование, че няма да имам единствения, който искам, но в живота става и така. Разказах началото, за да добиете по-голяма представа за корена на проблема. Моят съвет е който не е тръгнал като мене да бърка разни каши и всякакви три-,четири-, и т.н. -ъгълници, изобщо да не го прави. Да изглежда забавно, но и друг път съм опитвала подобни връзки изходът е само един и за трите страни болка, разочарование, вина и разни нервни кризи на една от страните. И не ходете при гледачки, дори да познават, по-добре фалшива надежда отколкото никаква. Любовта е много в неща, но определено не е в леглото на някой чужд/-а. Това, което ни подтиква към тях са психичните проблеми, разочарованието и много други завършващи с подобна кризистна реакция, не любовта, колкото и да е трудно да се различат понякога.

204.   провокира ме 193 коментар (видях го на начална) :)
забраненото наистина е сладко и наистина приключението увлича, наистина една връзка встрани дава усещания, различни от тези, които ни залива ежедневието. и да, има я мисълта, че е сладко и красиво, именно защото срещите са кратки, редки и няма време да се дразните за глупости. Всичко е страст, любов, приемственост и е наситено със свобода, екстаз. Да, така е!

Но просто го има и другото и то също може да е хубаво.

До 195

и си прав и не си. Прав си защото това, което казваш е неписано правило и много често се наблюдава. Не си прав, защото има изключения. А щом има изключения, значи не е неизменно.

Мога само да си пожелая да бъда едно от тези изключения.

от 194

205.   Номер 200! Ти прочете ли заглавието или си от хората които мразят себе си и всичко около тях, и трябва да си изливаш помията срещу всеки, който не мисли като теб. Върни се в посредственоста от където си дошъл и си запази оценките за себеподобните. Сбъркал си темата. Тук не е за комплексари, а за хора, който търсят начин да се чустват щастливи в рамките в който са ограничени. (194)Радвам се за теб, но от километри се вижда че си в начален стадий. Не се заблуждавай, че любовта е вечна(няма нищо вечно на този свят) и се подготви психически за момента, когато нещата в никакъв случай няма да ти изглеждат като сега за да не страдаш. Не съм сигурен, дали ще ти останат и спомени, от това което пишеш в момента но с времето ще го разбереш. Радвай се на момента, защото хубавите неща в живота са само моменти а времето е най големия им враг.

207.   Историята ми не е за тук но искам да попитам случвало ли се е да си женена и да харесваш друг мъж да го желаеш и той е женен той да не знае и ти да се чудиш как да реагираш какво да направиш, Моля за съвет?

208.   Историята ми не е за тук но искам да попитам случвало ли се е да си женена и да харесваш друг мъж да го желаеш и той е женен той да не знае и ти да се чудиш как да реагираш какво да направиш, Моля за съвет?

209.   Госпожо 207 и 208
Прочетох ти въпроса още преди 2 дни и се зачудих какво точно питаш :))
Дали се е случвало да си омъжена и да харесаш друг женен мъж?
или
Дали женения знае, че е женен?
От отговора на тези двата въпроса ще дойде и действителния ти въпрос -за какъв съвет молиш по-точно?
Да ти кажа все пак хиппотетично :) Ако аз съм женена -казвам че харесвам друг, излизам от брака и си гледам кефа, че нали знаеш приказката за "двата стола ".

210.   Да много сте права госпожо

211.   до 208. съвета е прост. казваш на човека който харесваш, че го харесваш, гледаш му реакцията. ако чувствата са двустранни, действате някакъв вид връзка и виздате накъде се развива тази връзка. ако има шанс да е дългосрочна само тогава обмисляте разводи/раздели и други подобни. човек трябва да диференцира страстта от семейната стратегия. има много хора с които секса е супер, ама семейство не може да бъде стабилно. винаги трявба да се мисли какво идва след като страстта и хормоните утихнат и доиде времето на разума, уважението, и материалните цели.

212.   Много ми е любопитно, изневеряващите, правите ли секс с половинките си и колко често?

213.   Когато чета постове като 211 си отговарям, защо има толкова мъка по този свят, това е пост от един кръшкач висша лига.
Какви хормони какви пет лева? За да се вкараш в този вертеп нараняваш и си играеш със съдбите на двама човека. За себе си естествено взимаш решение сам.
Какво то дава право да мамиш съпруга / приятелка, че ако имаш шанс тогава да мислиш за раздели, къде са нейните чувства, къде са общите ви цели, мечти -Алоу, всемогъщи -това е наказуемо, Оня горе гледа, най -малко някоя болест ще ти тресне. Къде е и оня/оная третия? Пробваш дали ще се получи... много хубав акъл даваш, къде са чувствата му и на него, къде е неговия живот? Ако става само за секс ще го захвърлиш след употреба, така ли? Нямаш право да нараняваш никой! За себе си ако искаш можеш да взимаш каквото и да е решение, но не наранявай хората, не си играй с чувствата им. Нямам познат който да е бил в такива схеми и да не е изгорял с нещо, я бизнес, болест или нещо друго важно.

212 - правят секс, и още как, особено ако са гузни ги страх да не ги хванат. От единя креват скачат в другия, нали любовника /цата са за това да вдигат броя на хормоните.

215.   Ако жена ми не я болеше толкова често главата, едва ли бих си и помислил за извънбрачна връзка!
винаги има причина и следствие, и всеки случай е частен!

216.   до хората с възвишените морални ценоости и социалните двуличници
-- моля не публикувайте в този форум -- не е за вас защото вие сте много над такъв вид връзки --

вие сте стъпили стабилно на земята, богоязливи християни, моногамни създания, които не искат (или по-скоро не могат) да излязат от социалните рамки на патриархалното общество. разбирам позицията ви че искате да комуникирате интимно с един партньор цял живот, въпреки че това (за мен) би било супер отегчително, скучно, безлично, без-емоционално (с други думи пропилян емоционално живот). аз по никакяв начин не искам да ви критикувам начина на живот или мислене, но искам адекватно отношение -- моля спрете да критикувате моя начин на живот и мислене, и най-вече не публикувайте "жлъчни помии" в този форум който не е предназначен за моногамни консерватори като вас.

да се върнем на приказката за лисицата и гроздето... просто не можете да намерите вдъхновението си (емоционално, сексуално, физическо, интелектуално) и затова плюете без дори да познавате детайлите на емоцията която се крие зад една такава връзка. просто вие сте повърхостни и затова очаквате всички други да са като вас....

217.   От мързел не си хващам любовник ,то са големи галимаций да го имаш тоз индивид край тебе, щото там пред новия не мож' се явиш неглиже / космясала, без прическа, дрешки/ .
Докато пред Милото можеш да си ходиш и по гащи или с косми на един ден, несресана... Дааа .
Иначе си нося с гордост големите рога и се хваля насам -натам ,колко ми е верен мажо :))) демек нищо не знам и сме си най- прекрасното семейство .
На мен така ми е екстра ,нали са тая работа си отглеждаме любовница ,само да не мине тънката граница между туризма (любовното ложе и игра на криеница) и емиграцията (живота с любовника и мръсните му чорапи).
Аз съм доволна от живота с две думи .На почивка ме водят редовно ,подаръци ми купува .Гледа мама и не мрънка .И детето гледа .Мазни се ,като му се навикам си трае ,че е гузен ( после звъни на любовницата да го успокоява ).
Исипва един чувал с пари всеки месец ,мойта заплата не я знае даже .И двамата сме меркантилни и няма да се оставиме никога ,така ще си я караме и ще си остареем заедно .
По-нормална ситуация от тази едва ли съществува.История стара колкото света.

218.   Ето това показва колко много КУЧКИ има в тази скапана държава България

192 коментара и 16320 прочита за 2 години, 9 месеца

Мъже пазете се много.!!!
Кучките са много повече от вас.!!!

220.   218 явно смята, че само жените изневеряват... :)
Как пък не разбрахте, че и двата пола кръшкат еднакво. Може би не е редно, но редно ли е да не изразяваш чувствата и емоциите си и да не им се поддаваш? Смятам, че е по-добре да го направиш и после да си кажем "може би не трябваше, но беше много яко", вместо да си мислиш "ами ако го бях направил/а". Освен това, няма нормален човек, който да тръгне "по чуждо", ако са му задоволени потребностите в една връзка. В 99% от случайте изневерите са следствие на системно незадоволяване потребностите на другарчето. Останалият 1% са онези случай, в който другарчето просто не е способно да бъде само с един човек, т. е. не може да бъде моногамно.
Така че, мили хора, ако изневерявате се замислете какъв е проблема и дали можете да живеете така до края на живота си. Да кажа, между другото, че аз се замислих и се разделих с гаджето ми (бяхме задно от 7 години), защото реших, че така не мога да живея още 30-40 годинки. Ако пък сте разбрали, че ви изневеряват... Замислете се защо. Може партньорът ви да е от онзи злополучен 1%. Но ако не е... Има 50% вероятност проблемът да си е във вас.

221.   220 това изказсане е смешно, защото:
1. Какво значи "задоволени потребности"? Днес се радваш на парите на този до теб, имал голяма пишка и ти си била щастлива, обаче, някъде след година, решаваш че негов приятел е по-богат, има по големи генитали и изведнъж решаваш че можеш вместо 3 да получаваш 5 оргазъм от другия, при това не секс в кола, ами на самолет примерно.

2. Какво значи "но редно ли е да не изразяваш чувствата и емоциите си и да не им се поддаваш? "?
Емоции можеш да срещаш всеки ден, тъй като емоциите и чувствата в голяма чат от случаите зависят не толкова от друг, колкото от собствената нагласа за намиране на такива.

Обобщено исках да каже, че винаги може да се появи по-добър, по-богат, по-красив, което значи, че по принцип всичко зависи от вътрешната настройка, както обясних че стои въпроса и с емоциите.

Изневярата винаги е по-вина на този, който изневерява, а не на другия във връзката. И да, изневярата си има последици при това сериозни, само че всичко това се разбира, когато човек навърши едни 40-50 години.
Разбира се че човек не би си го признал, не би признал дори липсата на нещо, защото повечето хора са устроени да лъжат себе си, да не говорим за тези около тях, но лесно може да се познае такъв човек, когато видиш празен поглед, търсещ поредните "емоции", които е имал някога, някъде и не на последно място, когато видиш как се държи към близките си.

222.   До 216 :) Не лея пумии.

Крайно консервативна съм, но ми е любопитно да прочета какво мислят останалите, за това попаднах тук и просто разглеждам. Моите съвсем скромни наблюдения при други хора се изчерпват с вариантите- почти фиктивен брак, който трябва да се крепи по финансови или други причини и това води до извънбрачни връзки. Или хора, които не са били харесвани, не са имали голям успех с противоположния пол и постоянно изпитват нужда да си доказват, че някой ги харесва и при всяко харесване изпитват невероятно удоволствие. Или друг тип комплексари. Но както казах, наблюденията ми са скромни и повърхностни, нямам навика да ровя в животите на познатите си, и мисля вероятно тук ще науча нещо ново по темата.
Аз живея в някакъв измислен, вълшебен свят, където има любов, добри и стойностни мъже, добри деца, прекрасни свекърви, няма изневери, подли постъпки...
Мислех, че това е и светът на всички останали, но... трябваше да вляза в тоя форум, за да разбера, че не е.
Извинете ме, но тук говорите за любов, а тя за мен някак си не се връзва със действителността на един изневеряващ. Човек, без значение мъж/жена, който не може да се установи/спре при един партньор, обикновено не може да обича. Т. е., той се влюбва, но никога не успява да достигне до истинското чувство Любов.
За такъв човек любовта се изчерпва със страстта, съпътстваща първите няколко месеца във всяка една нова връзка. И като отмине тази първоначална страст, решават, че и любовта е свършила, и отново отиват "на лов"...
А това няма много общо с любовта между двама души. ( това е лично мнение -може и да греша )

Никого не съдя. Никого.
За да направи определена крачка всеки сам взима решението си, а за това винаги има причина. Всеки има глава на раменете си и носи отговорност за последствията от постъпките си. Не съм социален двуличник и осъзнавам, че никой не е застрахован от нищо. Просто ако при мен се отвори емоционална и сексуална празнина няма да мога да оцелея в лъжа, а не искам и мен да лъжат.
Няма социален модел който следваме всички. Както се обличаме по различен начин и обзавеждаме домовете си - така градим и отношенията си и всеки е свободен да го прави.

" Безпокой се повече за съвестта си, отколкото за репутацията си, защото твоята съвест - това си ти, а репутацията ти - това е, което другите мислят за теб. А това, което другите мислят за теб - си е техен проблем. "

Чарли Чаплин

223.   до 221 /от 220/
Когато използвам "задоволени потребности" имам предвид по скоро емоционални и духовни потребности, потребност от внимание и добро отношение. Никога не съм гледала финансовата страна на нещата. Бившият ми имаше собствена фирма и достатъчно пари в банковата сметка да завъртят главата на всяка средностатистическа кифла, но аз бях просто притурка към живота му. И това не ми харесваше. Обичах го и правих компромиси със себе си до момента, в който не осъзнах, че от толкова много компромиси връзката ни и чувствата ми са се изчерпали. Точно в този "момент" се появи другият, който ми показа отношение и ме даряваше с вниманието и времето си. Няма собствен бизнес, не кара скъпа кола, но се държи с мен като с кралица и е готов да бъде до мен във всичко. След 5-6 месеца паралелна връзка взех решението си и стоя зад него. Още обичам и сигурно винаги ще обичам бившия си, но истината е, че колкото и да ми повтаря, че се е променил аз вече не му вярвам. Колкото до размера на достойнството - не ми е важно дали е 10 или 20 см, а дали може да ме накара да крещя от кеф. :)
За "изразяването на чувства и емоции" - има хора, които се чувстват по-добре като "коне с капаци", вървейки цял живот в една посока, без да се огледат, без да направят това, което искат /не това което ТРЯБВА, а това което ИСКАТ/ и накрая се питат "Ами ако го бях направил? ". Смятам, че е по-добре, поглеждайки назад, да си казваш "Ей, че глупости правих едно време, но си заслужаваше. ". Защото погледнато реално е така - дори и глупостите, които правим ни учат на нещо, освен ако не сме пълни идиоти. :) За емоциите си абсолютно прав/а, че можем да си ги създаваме и сами. Но според мен смисълът на всяка връзка е двама човека, които са заедно във всичко, да си създават общи емоции и спомени. Ако си просто съквартирант с някого и всеки си живее собствен живот, дори и да спите в едно легло, това не може да се нарече връзка.
Въпросът за това по чия вина се изневерява е спорен... Според мен вината винаги е и на двете страни. Мога с чиста съвест да кажа за себе си, че ако положението във връзката ми не се беше сгъбило, нямаше да си помисля да погледна настрани. Вместо да дойде с мен на сватби, рождени дни, разходка, вместо да се занимаваме с нещо заедно, пък било то и вкъщи, вместо да си създаваме общите емоции и спомени, аз получавах почти пълен игнор, нова кола през 2 години и нов телефон през 1. Говорила съм, молила съм, крещяла съм, борила съм се... Нищо не помогна. Накрая се предадох, спря да ми пука, така както на него не му пукаше. И от едното последва другото. Не съм го търсила, не съм го искала, не съм си мислела, че някога ще направя подобно нещо... Само че се случи. Да - виновна съм, че го допуснах, защото можех и да не изневеря. Но и бившият ми е виновен, че допусна отношенията ни да стигнат до там. Да обобщя за вината - тя никога не е едностранна, освен ако не става дума за някакъв полигамен секс-маниак, който не може да си сложи спирачки.
И да! От изневярата винаги има последици. Винаги има наранен/и. Винаги има проблеми след това. Важното е да научим нещо дори и от това. Защото след като си "стъпал накриво" няма как да върнеш времето назад, но можеш да направиш така, че бъдещето да е по хубаво.

224.   218-Прав си
Браво!
Само че... "Като ми пееш Пенке ле, кой ми те слуша"

225.   до 222
Познавам твоят свят, живях в него цели 27г, през които и през ум не ми е минавало да се интересувам, защо хората изневеряват
Женен съм за приятелката си от училище. Никога не бях флиртувал и до скоро не познавах друга жена.
Това е измамен свят. Във истинският свят има постоянна динамика на която трябва да реагираме, а по реакциите си проличава човека. Единият продължава, стиска зъби и се адаптира а другият не успява и хленчи, хващаш го за ръка, дърпаш го, носиш го на ръце, но той не иска.... затваря с шепи очи и си иска "онзи свят" - клетката, - зоопарка. Няма такъв филм, джунглата е реална! Разбираш че си се лъгал, че това не е човека и сега какво? накъде? как? и какво да го правиш този човек?? можеш ли просто да го зарежеш?? , неразбиращ и беззащитен!!!
ШОКЪТ Е ОГРОМЕН!!!
Аз направих своят избор след едногодишна яка депресия!
Поддържам нереалния свят на жена ми.
до тук добре, но какво се случва с мен!!!!
За да я дарявам с любов, аз самият трябва да получавам любов!
Ха сега де!!!
Е, оказва се че има и жени в моето положение!
Споделяме любов извън семейството за да го запазим!!!
Шантава работа а????
Някога бях чувал че, извънбрачна връзка може да е полезна за брака :)))) - голям смях :)))) - а то било вярно!!!!
Пожелавам ти твоят свят да е истински, но моля те, оглеждай се, а може би не... , може би не трябва, може би не си готова за това!!!
Всеки сам стига до определени нива и всеки сам решава дали да продължи, и как!
п. п.
Иска ми се твоят свят да е истински! Може пък наистина да съществува...

226.   Аз пък не успях да го направя. Имах лош брак, нова работа и много излишни килограми. Той беше по-млад и много красив, с прекрасна жена и бебе на път. Започнахме със шегите, минахме на погледите, на случайните докосвания, стигнахме до там да си пишем, при положение, че бяхме на метър един от друг. Мислех, че си внушавам, треперех всеки път щом влезеше в стаята. Не изглеждаше щастлив, рядко говореше за това, но... усещах го. Един ден събрах смелост и напуснах мъжа си, на следващия ден получих предложение за нова работа и приех, не можех да работя мислех само за момчето срещу мен. Не му казах веднага, разбра от друго място и беше видимо наранен. Тогава вече си каза в прав текст какво иска, химията беше силна, аз го исках още повече... Докато той ми пишеше за леглото, аз му пишех за жена му. Но когато се докоснахме на саме избухнахме, едва се удържахме... малко съжалявам че го спрях... От тогава си пишем рядко, той не иска за да не се дразни, видяхме се няколко пъти и беше ясно, че все още се искаме, но все нещо ни спира... Сега съм сама и искам да му кажа всичко, което премълчах, но се удържам... Не го обвинявам и не го съдя, въпреки че съм лисицата с киселото грозде. Но ако ми се случи друг път ще се поддам без да ми мигне окото...

151-200 от 457