Само за участници в извънбрачни връзки
Здравейте! Омъжена съм и имам женен любовник. Нека всички в моето положение да споделят колко често се срещат с любовниците си. В смисъл-един път седмично или месечно и достатъчно сексуално или емоционално удовлетворени се чувстват. Струва ли ви се, понякога че сте на повикване или не ви пука. Наистина ме вълнува, не правя статистики разни. Благодаря, предварително!

Коментари

301-350 от 457

338.   От автора на 296 към 299
много сте права.. не погледнах, че той е ловец.. не исках и да мисля за това тогава.. мислех си, че съм по различна и вярвах сляпо
Благодаря ви и ви желая успех

339.   От автора на 296 към 301
Всичко, което казвате има логика и смисъл... наистина ще сме като латино сапунка. Най вероятно ще си остана без него.. права сте, че ако е искал да я разкара щеше да го направи
УСПЕХ

340.   От автора на 296 към 302
знам, че постъпих глупаво... но който го е страх от мечката не ходи в гората. Аз искам всичко.. не искам паралелна връзка. Дано имам смел човек насреща и успешен изход

341.   No. 296, виждам, че вече на 99% си намислила какъв е отговора за теб. Дори да остави тази жена, този човек не е стабилен и никога няма да знае какво иска. Както писаха вече - просто ловец. След някой друг ден или година вероятно ще се запали по друга. Има 2 деца от 2 жени (не случайно с нито едната не е имал брак)... и продължава да не се спира. Ултиматума може и да свърши работа, но дали си заслужава? Дали тази връзка ще остане последна за него? Съвсем скоро може да се озовеш от другата страна, докато той пак си пише с някоя по скайп.
Много ми е чудно обаче една жена като теб какво ли ще изпитва след известно време. Дали разочарованието няма поне малко да повлияе на прославутия морал, който толкова се мрази тук? Дали някакви други непознати чувства няма да проговорят в теб? В смисъл - няма ли да предпочетеш семеен уют, спокойствието, пълното единство, от които избяга сега? Или цял живот ще търсиш по-силни усещания - тайни, сложни, несигурни отношения? Винаги ли ще те възбуждат, привличат бурните страсти? Ако пък всичко се уреди между вас, дали няма да ти доскучее и с него един ден или пък да не ти хареса самата му същност? Да решиш, че и той не е истинската любов? Дали пък няма да ти дойде мисълта, че не си постъпила правилно, че си наранила много хора, че тези хора не са виновни за скуката ти, че са имали доверие на теб? А за детето?
Само питам, интересно ми е. Не е заяждане - то е друга тема. Правих също глупости в миналото, не чак такива де, но сега ги разглеждам като прояви на слабост. При колко хора ли е така, се питам. Дали човек се ражда авантюрист, дали е преходно, дали е до възпитание.
Ако се сетиш някой ден, моля те да пишеш как се развиха нещата при теб.

342.   Попаднах случайно на този форум. Зачетох ей така от любопитство. Развлекателни четива. Питам се обаче дали има смисъл от всички тези разсъждения, съвети, опити за решаване на казуси или всичко е по-скоро упражнение в писане. Аз лично мисля, че изневеряващия индивид ( още повече, ако е влюбен) каквото и да му се пише, чете или говори ще направи това, което иска. Участник съм в такава връзка и най-доброто решение може да вземе всеки сам, защото всичко е толкова индивидуално и няма как да се подходи по един и същи начин дори и в сходна ситуация. Слушайте сърцето и ползвайте главата си! Не се страхувайте от грешки-човек се учи от тях. Опитайте от всичко, защото не се знае дали има РАЙ!

343.   Здравейте, на 43 г съм, любимия е на 39 г. Омъжена съм от доста години от крехката възраст 17г. Много преживях с моя съпруг, много нещо ни мина през главата. В един момент се изгубих ме, всеки с неговите си неща и изстинах ме един към друг, не се уважаваме, не сме приятели, няма допирни точки между нас. За приятели и други хора отстрани всичко е перфектно, пари, пътувания, престижни училища за децата, всичко.... , да а ма не...
И един ден го срещнах, всичко изчезна в един миг, разруши се и пак се събра после. Обичам го, до там, че не искам да го замествам с мъжа ми, нито искам да лъжа съпруга си, не мога да ги съчетавам, не ми е възможно.
Развеждам се в момента. Човека до мен е разведен но живее с жена от 7г, има и дете от нея.
Обича ме, всеки ден сме заедно, незнам какво ще се случи, измъчва ме и чувство на вина заради жената с която живее.... обаче не мога да спра това което преживяваме....

344.   Искам да го напиша, защото си заслужава да се каже. Погледнато отстрани извънбрачната връзка може и да изглежда нещо неморално, но ако не беше тя едва ли щях да знам какво означава да си с точната жена и радостта от срещите да е взаимна. Жена ми отдавна не проявява интерес за интимно общуване. Опитах какво ли не. От няколко години имам приятелка, която също е семейна. Съпругат и работи в чужбина. Вижзаме се приблизително веднъж седмично, но времето когато сме заедно минава неусетно независимо нали си говорим или се разхождаме или правим секс. Дори това да приключи ще съм благодарен на съдбата, че е била благосклонна да ме запознае с нея. Обожавам я, а тя умее да ме радва и да ме прави щаслив. Пожелавам го всекиму.

345.   до 317. Някои хора много ги бива да дават мнения, от които няма нужда. Това, което сте написали аз си го знам много добре, нямам нужда някой да ми напомня. Ако беше говорила със съпруга си, ако беше това, ако беше онова. Всичко съм опитвала разговори и какво ли още не. Ползата е временна. Човекът си е такъв, няма да се променя заради една жена. Нямам намерение да си развалям семейството заради сексуални преживявания с друг мъж. Аз изпитвах чувства, които не трябваше да изпитвам към този мъж. Разбрах си грешката. Нямам нужда от остри критики. Аз също си мислех, че няма да стигна до изневяра, но се случи. Затова не критикувай толкова остро, защото не знаеш какво може да те сполети в бъдеще и без вулгарности в коментарите, може и без тях.

346.   Много неморално се отнасяте с половинките си като ги лъжете Внимавайте жени, да не попаднете на човек като мен, който като цяло се раздава на 100% за половинката си, като не изисквам от нея тези 100%, изисквам никога по никакъв начин да не ме наранява, да не ме използва и да не ми изневерява, без значение дали някога ще се караме или не за други неща, ревността ми е много голяма и съм склонен да убия ако е нужно, ако се стигне до изневяра, следя телефони, фейсбуци, всичко следя.. и ако една жена ми изневери ще я омаскяра пред всичките й роднини, приятели и ще и напиша на челото, че е боклук, ще я омаскяра за цял живот, също така ще пострада физически, както и този с който е била (ако го познавам особено много, може да стигна и до убийство), внимавайте много, има доста крайни като мен, просто ми причернява и забравям кой съм и какво правя, мога да стигна до най-големите крайности (с изключение да се самоубия и да плача), това не може се случи, само отмъщение.

347.   към 346
И аз обичам жена си, толкова я обичам, че ако я видя с друг и тя е видимо щастлова ще се радвам от това че е щастлива.
Последното нещо което бих направил, е да омаскаря човека който обичам! Твоето не е обич, а ЕГО!!!
Помисли за това
п. п. Това не ми пречи да имам друга :)

349.   До №346: Аз ако съм на мястото на жена ти, изчезвам на секундата - не защото ме кефи да изневерявам, а защото няма никакъв смисъл да съм с някого, който предварително е решил, че ще му изневеря и си търси доказателства за това. Твоето се нарича патологична ревност и е болестно състояние, което трябва да се лекува. Но това е изгубена кауза. Хора като теб - мъже и жени, не бива да създават връзки. И още нещо - раздаването на 100% не винаги е достатъчно да задържиш някого. Но някои патологични ревнивци изобщо не са наясно и с това.

350.   347 обич е, щом се раздавам за нея, значи трябва да е само с мен, аз други не искам .. Не съм заек да се чукам постоянно и да искам нови и нови, стига ми само моето момиче, в други въобще не се вглеждам, защото може някоя да има по-красива опаковка от нея, но съдържанието да е боклук (ако разбирате преносно какво имам в предвид). Дано не ми се случи да изневеря, защото ще се чувствам ужасно гузно и тъпо и ще си призная, а ако на мен ми изневерят ще стигна до крайност, гарантирано е, последствията не мога да ги премислям когато съм подвластен на емоции

351.   344 - имаш подкрепата ми за написаното. И в моя случай ситуацията беше подобна на твоята. Мислиш, премисляш, прощаваш, говориш, опитваш се да разсъждаваш, дори се обвиняваш за изневярата или безразличието на другия. Идва момент, в който проглеждаш. Така и аз, която бях противник на изневярата, неусетно вече съм й почитател. Чета по-горе разни критики, злобни писания и опити за ''наливане на мозък''. Казано искрено без да ми се обиждат -звучат ми смешно някакви праволинейни и ултимативни излияния. Светът продължава и С и БЕЗ изневери- всеки разумен човек би могъл да избере начина си на живот и ако някой търси съвет или подкрепа, ако можете дайте му, иначе според мен е по-добре да не се хабите писане на глупости, са "умни"разсъждения 317 и 344.

352.   Със интерес изчетох написаното до тук! Да споделя и своя опит. Като човек не съм моногамен, но не считам че съм и безотговорен човек. Имал съм извънбрачни връзки но, те винаги са били мимоленти. Също така и съм, плащал за секс. Не знам защо, но се е получавало така. След като прочетох коментарите ви може би за себе си намерих обяснение. Със жена ми бяхме 17 години заедно но, никога със нея не съм бил задоволен от към секс и любов. Може би и за нея се отнася същото. Но тук ще говоря от свое име. За да просъществува една връзка трябва усилие и себеотдаване и от двете страни. Но за да се случи това трябва и двамата да гледат в една посока, да имат обща ценостнна система и адекватно осъзнаване. Но, така е само на теория. Живота нещата са доста по-различни. Защото работим на различни места, имаме различни приятели и срещаме различни хора. Понякога тези различните ни привличат понякога отблъскват. Понякога залитаме , понякога се изправяме, понякога пропадаме, понякога се извисяваме но, онова което ни служи като пътеводен фар и вътрешна опора е нашата ценностна система. Не говоря за общата а, за личната! Това е онзи вътрешен свят който ти помага да не загубиш равновесие, да не пропаднеш в бездната на пошлото, бездушното и унизителното. Но в тези смутни времена и безпътица като че, ли сме загубили този божи дар. Не се опитвам да бъда моралист. И аз съм грешник. Но да ви кажа до какъв извод стигнах след като прочетох написаното. Ще използвам аналогия от живота около нас. Тази аналогия използвах и при разговор със жена ми когато решихме да се оженим. За съжаление тя не го разбра. Та сказката е такава. Семейството е като каруца конски впряг със двойка коне. Единият съм аз а, другият е човека до теб. Ако и двамата дърпат еднакво каруцата ще поеме повече товар и материално благосъстояние. Ако единият е по-мързелив то, другият ще се натоварва повече и съответно ще се амортизира по-бързо. Ще питате къде е ценностната система. Тя е самата каруца. Ако в тази каруца сложите боклук, боклук ще носите.Но ще го носите и двамата. Ако в тази каруца сложите чистота, любов и взаймно уважение. Това и ще теглите. Ако поддържате каруцата чиста, спретната и боядисана самите вие ще черпите от това в трудни моменти. Ако в тази каруца не слагате нищо а само консумирате то накрая няма да имате и какво да ядете и няма да имате семейство. Така че, отговорно извънбрачни!!!. Мисля че, всеки сам трябва да узрее за такова разбиране. Едни го осъзнават други никога не достигат до това прозрение........

354.   Страхотна е аналогията с приказката за каруцата и конете. Логично и умно . Да , но е само теория или поучителна приказка. Колко хубаво би било , ако всяка двойка "коне" си тегли "каручката" пълна с любов, чистота , искреност , щастие и т.н. до края на живота си. В приказките ОК , ще се получи,но как ли би се получило в реалния живот , след като двойката"коне" тегли една и съща "каручка " 15 , та и повече години.
Мисля си ...!? Дали има от тази порода "коне" ?! По-скоро преобладава породата , която дали от любопитство, или живеейки с надежда , че всяка следваща "каручка " ще е по-удобна и по- леко теглена с нов "кон" . Пък и какво значение има. Винаги ще има някой , който да те упрекне . Ако не изневеряваш си " кон с капаци" ,ако изневеряваш " ходи кат разпасана кобила" . Живейте си живота както ви е кеф и не се задълбочавайте в размисли, че времето тече и керванът си върви.

355.   Браво 354! Колко добре написано - самата реалност. Успя да затвориш устата на безгрешните моралисти. Отдавна беше време някой да ги сложи на мястото, за да престанат да дават уроци и тъпи разсъждения. БРАВО!!!

357.   Скъсах с любовницата си. Тя ме разкара искаше ме само за нея. Не можех да я задържа, нищо не мога да и предложа. Запазих семейството си. Само че аз не съм цял. Живота ми пълно фиаско. Лесно е да даваш съвети, но на никой не пожелавам да е на моето место.

358.   Уважаващите себе си хора не се забъркват в триъгълници и четириъгълници. Това са мръсни, долни, нечестни, лъжливи, гнусни сценарии, които 99, 99% от случаите завършват с наранени души и много сълзи или с празнота и тъпота от рода на "и за какво ми беше всичко това". Чист човек в лайна никога не би се потопил. Лъжата никога не ражда красота и нищо красиво не може да се основава върху лъжи.

359.   поне веднъж седмично не прекалявай ще те хванат

360.   358, много точно и кратко казано и много вярно.

361.   Хора изчетох всички коментари. Най-интересното, което ми направи впечатление, е това че никой не го гризе съвестта. С жена ми сме заедно от 9 години и половина в момента, имаме си дъщеря, която е на 4 годинки. От както се роди тя, секса просто го няма, на мен ми се иска постоянно, но на жена ми почти никога, опитах какво ли не, ваканции, екскурзии, вечери, изненади, алкохол, какво ли още не но тя не поддава, само когато хормоните й напъпят тогава има секс /веднъж на месец и половина/. По едно врем си помислих, че си има любовник, защото и отношенията ни бяха малко поизострени, но ударих на камък-няма си любовник, сигурен съм в това, защото зимата купих една батериика за GSM, в която има модул и сложих сим карта, към която имам неограничени безплатни минути и я слушах постоянно какво говори, с кой се вижда и така 3 месеца. Уверих се че няма любовник. През цялото това време в което секса ми липсва, 4 години и половина, съм се замислял много, ама много дали искам да си хвана любовница. Работя в офис и имам 2 колежки, които съм на 100% сигурен, че ако искам ще бъдат мой и повярвайте ми доста съм се изкушавал и в момента се изкушавам, защото колежката която седи на бюрото срещу мен е супер секси, на 30 год. и ходи само с къси полички и клинчета и не се съобразява, че седя пред нея, когато е с къса пола. Повярвайте ми много ми е трудно, но още по-трудно ще ми е когато съм правил секс с някоя и да се прибера при жена си, да я целуна по устата, по челото или по бузата и да й кажа че я обичам. А когато си легнем и в редките случай в които правим секс аз да си представям другата. Много ми звучи неприятно. Като по-млад съм имал връзки за по 6 - 7 месеца и то любов, обич ама само за пред нея а другата вечер, отивам на диско и която върже, женена, разведена, ученичка, нямаше значение и на сутринта не ме гризеше съвестта, но от както съм с моята половинка, нещата поне за мен се промениха доста. Иска ми се нещо ново, нещо чуждо, но имам съвест, която ще ме гризе. Ако не обичате половинките си, по-добре е да не сте с тях, но да си го пъхате с някой друг и вечерта да казвате на съпрузите си или съпругите, че ги обичате- МОЛЯ ВИ СЕ НЕДЕЙТЕ.

362.   Хора изчетох всички коментари. Най-интересното, което ми направи впечатление, е това че никой не го гризе съвестта. С жена ми сме заедно от 9 години и половина в момента, имаме си дъщеря, която е на 4 годинки. От както се роди тя, секса просто го няма, на мен ми се иска постоянно, но на жена ми почти никога, опитах какво ли не, ваканции, екскурзии, вечери, изненади, алкохол, какво ли още не но тя не поддава, само когато хормоните й напъпят тогава има секс /веднъж на месец и половина/. По едно врем си помислих, че си има любовник, защото и отношенията ни бяха малко поизострени, но ударих на камък-няма си любовник, сигурен съм в това, защото зимата купих една батериика за GSM, в която има модул и сложих сим карта, към която имам неограничени безплатни минути и я слушах постоянно какво говори, с кой се вижда и така 3 месеца. Уверих се че няма любовник. През цялото това време в което секса ми липсва, 4 години и половина, съм се замислял много, ама много дали искам да си хвана любовница. Работя в офис и имам 2 колежки, които съм на 100% сигурен, че ако искам ще бъдат мой и повярвайте ми доста съм се изкушавал и в момента се изкушавам, защото колежката която седи на бюрото срещу мен е супер секси, на 30 год. и ходи само с къси полички и клинчета и не се съобразява, че седя пред нея, когато е с къса пола. Повярвайте ми много ми е трудно, но още по-трудно ще ми е когато съм правил секс с някоя и да се прибера при жена си, да я целуна по устата, по челото или по бузата и да й кажа че я обичам. А когато си легнем и в редките случай в които правим секс аз да си представям другата. Много ми звучи неприятно. Като по-млад съм имал връзки за по 6 - 7 месеца и то любов, обич ама само за пред нея а другата вечер, отивам на диско и която върже, женена, разведена, ученичка, нямаше значение и на сутринта не ме гризеше съвестта, но от както съм с моята половинка, нещата поне за мен се промениха доста. Иска ми се нещо ново, нещо чуждо, но имам съвест, която ще ме гризе. Ако не обичате половинките си, по-добре е да не сте с тях, но да си го пъхате с някой друг и вечерта да казвате на съпрузите си или съпругите, че ги обичате- МОЛЯ ВИ СЕ НЕДЕЙТЕ.

363.   361 - жена си :)))
не става въпрос просто да си го пъхнеш някъде, не е само това!!! Ако е само това, то си има проститутки, по евтино е и има избор :))) помисли върху това!
бях моногамен от 1986г до преди 2г... , повярвай ми, не е само това.
успех :))

364.   До 361. Много хубаво си го написал, само дано някой ден след още годинки не си промениш мнението. Да имаше повече мъже да мислят така. Защото аз поне не вярвам на мъжете. Смятам, че всичките рано или късно изневеряват, не се сърди. Аз имам същия проблем като теб, само че при нас е обратно, аз съм жена на 40г., женени сме от 19г., аз много искам секс, освен това съм и разкрепостена в секса, съгласна съм всичко да правя, ама той се е плашел, като съм му предлагала някои по-нестандартни неща, казвал е, а не, да не те нараня. Той, обаче рядко иска да правим секс. Аз мисля, че си има любовница. веднъж вече ми изневери, опитах се да го загърбя, защото както ти казах не вярвам на нито един мъж, така че защо да си взимам друг, като и той рано или късно ще ми изневери, само допълнителни дертове да си създавам. Между впрочем откъде си купи тази "батерийка", много ли е скъпа и на какъв принцип действа. Ще ти бъда благодарна, ако ми отговориш.

368.   Номер 11 моята история е едно към едно като твоята само че той сега не иска да говори с мен защото жена му разбра за връзката ни и ми е много ядосан

369.   Шантава работа е хораааа...
на 49г съм, женен съм за първата ми приятелка от юношеството... Сега има друга - пълна противоположност на половинката ми. И на мен ми е странно, но ги обичам и двете.... по различен начин, така както и те са различни.
Нали се сещате, че на моята възраст сексът не е водеща потребност :)))

370.   Аз имам връзка от 3 години, той има 30 годишен брак. Жена му знае, но доколкото знам само търси на чие рамо да поплаче, а и естествено е финансово зависима от него т. е. не иска да се развежда, а аз искам свое семейство. Децата му са големи и имат свои семейства, живеят в чужбина. Виждаме се рядко, защото сме в различни градове, аз пътувам до неговия/имам професионални ангажименти/, а той понякога е в чужбина, затова и оцеляхме толкова време.

372.   аз съм на 32 с дете,с мъжът ми се разбираме и живеем хармонично,правим страхотен секс...да..обаче едно момче(25) започна да флиртува с мен и аз се поддадох къде на шега къде не, както си приказвахме по тел, той започна да ми говори еротично, какво би правил с мен ако беше до мен, аз се възбудих и го показах, не исках обаче желанието беше по силно от мен, направо ме връхлетя като ураган, свърших, така не ми бе говорил мъжът ми от доста време, много ми хареса..и оттам поисках да го видя на живо, желаех го, исках да изпитам всичко което ми каза наистина...въпреки цялата ми щастлива семейна картинка, поисках непознатия..и започнах да се замислям всъщност, че аз имам фетиш към забраненото и непознатото, не ми липсва нищо от съпругът ми, аз съм си странната и какво да направя в случая, мъжът ми непознат няма как да стане за да си играем на игрички..

373.   361 До 363
Не съм жена, а относно проститутките има толкова много около нас, които кълват само на скъпата ти ризка и големия, но кух сребърен ланец ;) а колежките ми са в кърпа вързани, защото не ведъж съм имал леко неприлични предложения от едната, а и те са безплатни ;) Колкото до продтитуките не ми е кеф някак си да си платя и да го пъхна някак си насухо, въпреки, че по обявите за "масажи" какви ги има...
Може би имам прекалено голяма съвест, която не веднъж ми е пречила в живота

374.   Аз подкрепям №358. И аз мисля, че при изневяра винаги има някой наранен. Далеч по-достойно е да прекратиш досегашната си връзка, за да започнеш на чисто. Или поне да обясниш на човека до теб какво се случва. Криенето, лъжите, ударите в гърба не правят чест на никой, който се смята за стойностен човек. Може би изневеряващите ще ме скъсат от обиди и подигравки, но не спирам да вярвам, че е хубаво човек да живее достойно и да има поне малко морал...

375.   Може би влизам в графа изневеряващи, тъй като не съм се развела - факти имам извънбрачна връзка, но мисля като 358 и 374. Съпругът ми ми изневеряваше и всъщност най-ме болеше от това, че ме лъжеше.Сякаш бях човек който никога не е уважавал и не беше обичал/ аз така се чувствах/ . Когато някой иска нещо различно ми да си поема отговорността. Не мога да се съглася , че ако уважаваш и цениш някой ще го лъжеш по този начин.
Да, сега така да се каже аз му изневерявам, но след като той избра нея, но по неизвестни за мен причини остана да живее с нас. ДА, той знае и нямам никакво намерение и не съм имала да лъжа или да се крия. Не съм искала да му го връщам, просто продължих напред. Не съдя никой и не упреквам никой, аз мога да отговарям само за себе си и правя така както бих искала да постъпват с мен. Ако в една връзка има лъжа за мен това е загуба на време, аз държа на чистите взаимоотношения. Всички пречупваме нещата през своята гледна точка, но не ми се вярва на някой да му харесва да го лъжат и мамят.

376.   Не бях и не съм щастлива. Не се чувствах обичана и желана в брака си, имах съпруг с труден характер. През годините бях лудо влюбена в него, бях вярна и покорна. Семейството беше най-важното и ценното за мен, а изневярата недопустима. Никога не съм предполагала, че животът и някои събития в него така ще ме променят, ще преобърнат всичко и това ще ми се случи. За съжаление нямам никакъв опит нито с мъжете, нито в изневерите. Започнах с фал - връзка с човек, който е от близкото ми обкръжение. Беше много настоятелен и това продължи доста дълго. Познаваме се семейно и това много усложняваше нещата. Търсеше ме често и по различни поводи. Докато разбера вече се бях привързала към него, чувствах се много добре и спокойна, когато бях с него. Предложи ми сериозна връзка, като каза, че много я желае. Плахо се съгласих, вече се бях увлякла, страхувах се от това, което предприемам, нямах никакъв опит. Разбрахме се всичко да бъде простичко, без претенции и когато се наложи просто да сложим край. Но нещата бързо се промениха. Изведнъж разреди обажданията и срещите. После като, че ли пак хлътна. Започнахме да се виждаме малко по-често. Тогава в един момент жена му заподозря. Бяхме отишли на един бизнес форум заедно. Около месец говорихме само по телефона. Не живеем в едно населено място. Помоли ме за време и разбиране, докато се поуталожат нещата. След това се видяхме още два пъти за 2 месеца. Изведнъж докато всичко изглеждаше наред, отново разреди обажданията и срещите. Попитах какво става и ако трябва да приключим. Срещнахме се и поговорихме. Каза, че жена му ни подозира и, че пак трябва да се поуспокоят нещата, че не иска да прекратяваме връзката. Но е така вече 6 месеца. Не се виждаме, вече почти не се чуваме. На практика връзка няма. Всичко е ясно. Когато един човек желае нещо намира начин да го постигне. Лошото е, че колкото и да не го исках в началото, колкото и до не исках връзката - сега той ми липсва. Достатъчно беше да бъде коректен и да ми каже, че е невъзможно да продължим. Просто щяхме да приключим и толкова, всеки щеше да се оттегли с достойнство. Той и досега не ми е казал, че скъсва с мен, но едва ли е нужно - ясно е, че е така. Чувствам се излъгана, използвана и предадена. Помогнете ми да преодолея това. Повярвах му и го допуснах до себе си, защото не беше непознат.
Въпреки, че беше неуспешна, тази връзка ме разтърси, събуди. Чувствах се друг човек. Имаше положителен ефект върху самочувствието ми, усещането ми за жена. Но сега не се чувствам добре. Пак не случих. Трябва ли да съжалявам? Винаги ли мъжете са непостоянни? Бих искала да знам повече за този вид връзки. Споделете опита си.

378.   Здравей № 376,
Бъди спокойна – нищо ново под слънцето. Има такива връзки.
Нека да започнем от уговорката ви всичко да бъде простичко, без претенции и когато се наложи просто да сложите край. Това означава, че ти НЕ БИВА да поставяш този човек в центъра на мислите и в центъра на живота си – нещо, което, всъщност, си направила. От такива връзки не можеш да очакваш нищо повече от споделени мигове щастие, без уговорки за следваща среща, без ангажименти и без емоционална обвързаност, извън този миг. Това е много, много трудно. Човек се увлича и прави грешки, които наистина слагат край на връзката. Като, например, съпругата му да заподозре, твоят мъж да научи, децата да ви хванат, недай си Боже!
Този мъж не е скъсал и няма да скъса с теб. Връзката ще виси във времето и пространството и ще съществува така, независимо че не сте се виждали 6 месеца.
Когато се видите, след още 6 месеца, ще е поредният хубав миг… парченце щастие.
Ти искаш той да споделя живота ти, ежедневните проблеми, емоциите, всичко. Но тази връзка НЕ Е такава. Тя не може да бъде такава, защото така сте се разбрали още в началото – че няма да има претенции, че няма да приключвате със семействата си и т. н. Това е било ясно. Не става дума за любов, която те грабва, разтърсва, завихря и разпилява всичко наоколо. Било е уговорка, основана на взаимно харесване и привличане. Няма как да се чуваш и виждаш с този мъж непрекъснато. ТАЗИ ВРЪЗКА НЕ Е ТАКАВА! Приеми я каквато е.
Не ти е казал, че е невъзможно да продължите, не защото е некоректен, а защото и той не иска да приключите. Какво означава да се оттеглиш с достойнство от такава връзка? ! На теб не ти трябва достойнство, трябва ти любов.
Мисля си, обаче, че вероятно, влюбвайки се в този мъж, ти си променила отношението си и поведението си спрямо него и това го е накарала да се отдръпне. Осмисли това и направи преоценка на начина, по който се държиш с него.
Някъде в НЕТА, в подобен форум, бях чела една много поучителна изповед на един млад мъж. Той разказваше как се влюбил в негова колежка, която била весела, самоуверена, независима и супер готина. Имаше някаква пречка, не помня каква – май той беше женен или тя доста по-възрастна от него, не помня, но в крайна сметка започнали връзка. В един момент той прекратил връзката, защото тя се влюбила в него и станала съвършено друг човек – плачела, търсела го, молела го… Този мъж пишеше, че вече я нямало жената, в която той се влюбил – срещу него стояла не самоуверената и готина жена, а някаква хленчеща влюбена идиотка, която изобщо не му била интересна. Това, според мен, е много поучителна история, взета направо от живота. За съжаление е така.
Опитай се да си спомниш как си се държала ти с този мъж по времето, когато той се е опитвал да се домогне до теб и как после – когато е обещал да ти се обади, но не се е обадил… Бъди честна пред себе си, за да си направиш равносметката и изводите.
Прекрасно си го осъзнала и написала - тази връзка те е събудила и те е накарала да се почувстваш жива. Това е смисълът. Не се чувстваш добре сега, защото си имала други очаквания за връзката си с този мъж, без да си даваш сметка, че очакванията ти са нереални.
Успокой се, приеми че ще бъде така – ще се виждате рядко и ще бъде много хубаво. През другото време всеки ще живее своя собствен живот, в своя собствен свят със собствените си проблеми. Запази тази тайна в сърцето си, знай че този мъж го има някъде и се топли на хубавите спомени, когато ти стане студено, вместо да мислиш колко си нещастна, защото той не ти се обажда.
Грижи се за себе си – фитнес, спа-процедури, козметик, фризьор, разходки с приятелки и т. н., усмихвай се и излъчвай положителна енергия. Така любовта ще те намери, независимо от това в какъв образ ще се появи пред теб.
Знам колко ти е тъжно. Преживяла съм го. Много, много съм мислила, за да осъзная всичко, което ти написах по-горе. Не очаквай от другите да те направят щастлива, погрижи се сама за себе си. Така всичко ще си дойде на мястото.
Дано съм ти помогнала.

380.   Не всички мъже лъжат и мамят .Някои пред жените си се опитват да изневеряват.Кого нараняват тогава - жената,за която е женен или другата?

381.   376, а ти как виждаш такава връзка да бъде "успешна", щом твоята е неуспешна? За мен успешна връзка е наличие на резултати - деца, домакинство, изградено доверие. Романтиката само по себе си е висша форма на егоизъм, когато няма продължение и резултат от нея. Не виждам как изобщо измамата може да бъде успешна. В какво ще се състои този успех? В развод и нов брак ли, в извънбрачни деца ли, или просто всяка неразкрита такава връзка се брои за успех? Ти как си представяше- че той ще ти каже "край" и ти ще го приемеш по-добре, отколкото ако не ти го каже и после няма да ти липсва, понеже е спазил уговорката за честност? Как пък може да очакваш този човек, който мами други хора, да си спази обещанието точно към теб? Та той е лъжец, както и ти. Самосъжаление заради изминалото време и неизживяните чувства е цялата работа - това "не бях щастлива, не бях обичана в брака" е толкова редовна проява на отчаяност и същевременно използвана за оправдаване на всичко. Твоят съпруг дали е бил щастлив с теб, а мислиш ли, че е възможно с когото и да било да изкараш дълги години, чувствайки се като принцеса и че съществува мъж, който може цял живот да ухажва жената, така както се прави, когато си на 20 години?

382.   Долни безсъвестни същества, че и нагли, и със самочувствие. Ужас. Дано всички ви изоставят- и в семейството, и повиквачите ви.

384.   Следседемнайсет години тъга и труден брак, най-сетне бях с НЕГО! Години просто разговаряхме за какво ли не. Това уважение тази грижа от никой в живота си не съм имала. Живее далеч и се видяхме само веднъж но бе достатъчно. Почуствах се жена. Не съм изневерила. Ако обичах съпруга си и тои беше истински съпруг щеше да е изневяра. Тои ме научи, тои пръв се огледа. Дори не търсех реванш. Просто моят любим ме намери. Тялото му уханието му устните му... Стремежът му да ми е удобно' приятно да ме успокои на тази първа среща.... За два часа получих това което с
ъм мечтала и което цял живот от никои мъж не съм получила. За мъжа ми съм само красива п... Но само с чукане не става. Да не говорим че така не се поддържа че ме отвращава. Не се чуствам виновна. Бях с мъжа за който съм родена. И ще продължавам да бъда. А когато децата ми порастнат ще се освободя. Разбрах че секса може да е вълшебен когато си с любимят мъж. Моралистите да занемеят ако знаеха какъв ад може да е един брак, само ако знаеха.

386.   Здравейте, имам извънбрачна връзка от доста време със семеен мъж Успяваме да се виждаме, според обстоятелствата - веднъж или два пъти седмично. Основният ни проблем е с организацията на срещите. Общо взето сме се разбрали, кога може и кога не да си звъним. В началото беше тръпка за всеки откраднат миг и разговор. Сега усещането става на моменти неприятно, заради непрекъснатото съобразяване. Но, такъв е живота и изборът е наш, както и поетия риск. Има право №49, че "не влиза във водата този, който не иска да се мокри" :) Ние използваме incognitobg. com, така поне рискът е по-малък да ни хванат в крачка :)) Мислила съм по въпроса, дали би било същото ако заживеем заедно... според мен би се загубило нещо... не знам? ! Вие как мислите? Задавали ли сте си този въпрос?

387.   Разбирам те 386 Имам извънбрачна връзка със семейна жена
Ние решихме да поемем този риск и да живеем заедно и смятаме че ще е прекрасно :))) Разбирасе всеки случай е частен, важното е на какво се крепи една връзка и ако то е стабилно, би трябвало да има градация.
Уточнявам, че децата ни са големи и самостоятелни, при други обстоятелства небих го направил
Умната :)))

388.   387, желая ти много успех и щастие. При нас лично се получи - имах дългогодишна връзка с женен мъж, чакахме децата му да порастнат, да отидат да учат висше и да са самостоятелни. От 2-3 г. вече живеем заедно, планираме сватба и деца. Може би заради дългата връзка преди това, заради откраднатите щастливи мигове, забелязах че за разлика от двойките покрай нас, нашата връзка е някак си по-стабилна, по-улегнала - не се караме например за глупости, и двамата правим по-големи компромиси един с друг, не задушаваме партньора си и така нататък. Просто се получава, като смазан механизъм сме и нищо не може да ни раздели или скара.
Всяка извънбрачна връзка иначе може да се превърне в брачна. Надявам се разводът да мине бързо и добре, за да можете да бъдете скоро спокойно и щастливо заедно.

390.   Мда. Хайде да разкажа и аз. На мен ми се случи да имам такава връзка миналата година. Виждахме се през ден горе-долу. Мислех, че не е съвсем взаимно и я прекратих. Бях много влюбена. Преживях раздялата месеци наред. Регистрирах се в един сайт за запознанства, за да го забравя. На щестия месец де появи един много специален човек. Почна се едно писане едно чудо. С часове. В някакъв момент, когато нещата уж трябваше да се случат реално се оказа, че човекът си е за комуникацията. Само дето не ми каза така, а напротив той ме докосваше... Е тези си отношения с този неориентиран човек прекратих миналата седмица. Сега се чувствам използвана, излъгана и т. н. Ма то дори не знам дали да му се сърдя де - като не е наясно човека или пък дори да не е наясно да не смее да си каже, ч ме иска за приятел. доста ме измъчи де. Да е жив и здрав....

392.   Да ви попитам - как си организирате срещите? Постоянно я на работа, я с жената. Аз като съм свободен, тя не е. Уж връзката ни щеше да е само за секс, а не мога да я видя и само телефони, съобщения.
Вече се чудя любовници ли сме или брат и сестра?

393.   392. Който иска намира време да е свободен... заети са щото така им отърва. И аз си задавах подобни въпроси дооста време. То просто всеки търсел нещо различно, но пък липсата на искреност е най-гадсното. Кажи си искам това и това, търся това и това, не искам повече, а то едни лъжии.... скапана работа

394.   Аз съм 296. Разделихме се с измамника, който така и не направи нищо за нашата любов. Много страдам. болката е огромна. Той ме търси, но не отговарям. Не виждам смисъл. ЩЕ БЯГЯМ В чужбина. Тук всичко ми напомня за него. УСПЕХ НА ВСИЧКИ

395.   Четох, четох и реших и аз да пиша. Омъжена съм от 8 години, имаме дете. Всичко друго в брака ни е на приливи и отливи, но сексът е постоянно зле. Годините минаваха и съвсем загубих надежда, че мъжът ми ще направи нещо по въпроса - има нужда от работа със специалист, но упорито отказва да го направи или само обещава, а не прави нищо реално. Правим секс 4-5 пъти годишно, но никога не е удовлетворяващ за мен, нямам право на никаква инициатива, всичките ми идеи се отхвърлят и в нашата спалня съм само дупката, в която той да свърши, ако изобщо е успял да го вдигне... Млада съм, казват привлекателна, не можех да оставя нещата така. Борих се с него, моилих го, плаках, показвах му колко страдам от отношението му... нищо. Реших, че е време да взема собственото си щастие в ръце. Регистрирах се в сайт за запознанства и там го срещнах - с 13г по-голям, семеен с големи вече деца. Срещнахме се уж за кафе, но се поддадох и правихме секс още на първата среща. Срамувам се от това, никога преди не ми се беше случвало такова нещо. Но не съжалявам. Толкова желана и обгрижвана никога не се бях чувствала. Той е опитен и много грижовен любовник. Желая го, мисля за секса с него непрекъснато. Нямам никакви сантиментални чувства - просто секс. Виждаме се рядко - веднъж на 10-ина дни, само когато е безопасно и за двамата. Не искам да имам любовна връзка, не искам да развалям семейства, не искам да лъжа никого. Защо такива отношения се заклеймяват толкова? Защо да се чувствам лошата и да се крия? Нали всеки има нужда от определени неща, защо се залъгваме, че един човек може да е отговорът на всичките ни потребности и то за цял живот? Има ли други в моята ситуация? Чувствам се в безтегловност и няма с кого да споделя...

396.   Здравейте!
Ще разкажа историята си накратко и ще помоля за съвет. Женена съм, на 32 години. Със съпругът ми сме от 15 години заедно имаме прекрасно дете на 4 години. Живеем прекрасно, разбираме се добре. Имам приятел близък и на мъжа ми, който е също женен с дете. В семейството си имаше разногласия породени от изневяра на жена си, но сега нещата са ок. Да си призная аз също имам изневяра зад гърба си с момче с което бях около 2 години (преди около 7 години) и съпруга ми разбра. Имахме проблеми, разногласия, но е факт че сме заедно. От преди две години този мой приятел открито ми призна че има симпатии към мен отдавна. Аз също не съм супер безразлична към него, но нищо по специално. Започнахме да се виждаме семейно по често, защото и на двамата ни беше интересно зараждащата се игра така да я нарека. Осъществявахме контакти (нищо по специално) докато наскоро изконсумирахме т. нар. зараждащо се нещо. Дерзанието ми е следното: Промени се, бие отбой, не иска да говорим за това което се случи. Винаги сме си споделяли всички тайни и проблеми, сега го виждам че се дърпа. Да, на мен ми се е случвало да изневеря, на него му е за пръв път. Дали има значение, как ли се чувства в къщи, може би гузен спрямо жена си. Незнам! Ще помоля за съвет!!
Благодаря!!!

397.   396, съветът ми е да си гледаш детенцето и семейството.
Ти сама си видяла до какво води изневярата и сама си изпитала как се чувства тогава човек - точно така се е почувствал и кандидат-любовникът ти и явно бие отбой. Не се натискай там, където не ти е работата, защото губиш всякакво достойнство.
Не смятам, че бракът ти и без това може да преживее нова изневяра. Имаш малко дете, млад мъж - така ли си представяш ти семейния живот - един непреъснат лов за нови преживявания?
Мисля, че мъжът ти е претръпнал относно представата за теб с друг в леглото, но човек не може а претръпне към унижението и само това му липсва, за да те зареже съвсем.

398.   Ето една ситуация
Женен от 6 години с дете на 5. Развеждаме се, въпреки че аз не искам.
Любовницата ми е омъжена от 9 години, детето й е на 7. Не иска и да чуе за развод с мъжа си, но постоянно казва колко ме обича.
Жена ми има нов приятел от известно време, което ме побърква, защото детето ми е момиче, но май го прави, за да ми покаже, че и тя може.
Останал за известно време сам и отритнат, потърсих едно момиче - сгодена е. Уж тръгнахме да се сваляме и после ме отряза много гадно.

Изневерявал съм на жена ми винаги. В началото ми беше гадно, после спря да ми пука - животът е един, а и тя не ми даваше всичко. Всъщност бракът ми се оказа много измамен.

И ето ме сега тук:
жена ми е с новия си
любовницата ми със съпруга си
онази ме отряза
една друга също всъщност

а аз... си седя сам и не мога да заспя. И се чудя този един мой живот... от зор да го направя вълнуващ и супер, се превърнах в нещо много жалко и нещастно.

Към всички, които пишат в тази тема. Лесно е да отскочиш до чуждо, лесно е да ти хареса. А после те увлича, променя и накрая съсипва.

Завиждам на родителите си, които са вече 6о години заедно.

Въпроса ми е: как се устоява да НЕ изневеряваш.
(не ми се пуска отделна тема, затова пиша тук)

399.   един приятел сега устоява ,ще ти кажа дали е успял

400.   398 - на въпроса ти отговора е само един - ТРУДНО, когато не си попаднал на верния човек и ЛЕСНО, когато обичаш безрезервно, въпреки изкушенията, които дебнат навсякъде :)
Животът е много простичък, ние си го правим сложен, защото "не виждаме малките неща". Винаги недоволни и търсещи си мислим, че всяко ново нещо ще ни донесе по-хубави емоции и щастие. За жалост почти винаги се заблуждаваме. А и самият живот стана такъв - объркан, меркантилен, безсмислен дори ако щеш. Родителите ти са заедно както казваш 60 г. заедно /сега се запитах - всъщност ти на колко си и не си ли узрял до сега/, но не си мисли, че всичко е било по мед и масло през тези години. Бракът, връзката, съвместното съжителство - наречи го както искаш - е ОТГОВОРНОСТ - не е само влюбване, секс, привличане. Нарочно използвах думата отговорност, защото тя обединява всичко - любов, вярност, разбиране, доверие, подкрепа, обич. Когато ги има, дори и да се стигне до изневяра, има прошка, има компромис, има разбиране. И може да има продължение. И дори още по-голяма любов.
Но като гледам темите тук и постовете на повечето коментиращи, мисля, че това което ти написах вече е в сферата на илюзиите.
Искрено ти желая да излезеш от тази объркана ситуация и да подредиш живота си занапред.

301-350 от 457