Само за участници в извънбрачни връзки
Здравейте! Омъжена съм и имам женен любовник. Нека всички в моето положение да споделят колко често се срещат с любовниците си. В смисъл-един път седмично или месечно и достатъчно сексуално или емоционално удовлетворени се чувстват. Струва ли ви се, понякога че сте на повикване или не ви пука. Наистина ме вълнува, не правя статистики разни. Благодаря, предварително!

Коментари

51-100 от 457

54.   Любовници сме от две години, успяваме да виждаме почти всеки ден и да правил любов веднъж на седмица - две. Разликата ни е 12 години, семейни сме.

55.   Той е разведен, аз съм омъжена. Той е с 2 деца, аз имам едно. От година сме любовници и се виждаме по веднъж, максимум два пъти в седмицата. Много ми е скъп, обичам го по начин, по който могат само двама любовници да се обичат. Не си пречим, не си говорим за проблемите. Просто запълваме празнините в животите си и ни е хубаво и на двамата.

56.   Яз съм като 38. Няма какво да допълня, освен че действително се чувствам като нея. Според мен, на неомъжените любовници е доста по-трудно, защото са сами на празници, в отпускарското време, нямат деца и семейство, които да изпълват самотата.

На женените мога да дам съвет да си намерят някакво хоби и в 1/3 от случаите да го използват за среща с любимият(та). Лично аз съм го видяла това във фитнес студиото, където на курсовете по йога доста жени идват само всеки втори път, но си плащат и за пропуснатия - алиби!

Мъжете пък могат да рибарстват, да ловуват, а дамите задължително да си намарят приятелка за прикритие, макар че е доста рисковано намесването на трети човек.
Врърката със свободен човек има предимства, защото само единият трябва да търси начини да се измъкне, но пък за свободният е по-зле (38 го е казала защо)

57.   Aз съм на 35год. омъжена, а той на 42г, женен и много ангажиран. Работи извън страната и не го виждам с месеци. Когато е тук се срещаме по 2-3 пъти в месеца и то винаги по моя инициатива. Имам чувство, че ако не съм аз той и пръста си няма да мръдне за среща. Знам че е с мен заради секса, но общо взето не ме интересува много да ви кажа честно, та нали и на мен ми харесва, въпреки, че често ми се случва да му се сърдя, че не се обажда, че е забравил уговорката ни или че когато сме заедно " бърза" след хубавия секс да " изчезне".

Знам че няма перспектива с него, но си го обичам. Усещам обаче, че нещата не са като преди 1 год. връзката ни е 2год. въпреки, че той често отсъства и незнам това ли е проблема да охладнеем, защото две очи като не се виждат се забравят или просто си омръзнахме.. Емоциите обаче са незабравими и искам дълго време да ги изживявам, пък било то и с някой друг.

58.   Като чета и чета разбирам доста неща. Аз съм на 28 години и съм свободна като птичка. От три месеца имам чисто сексуална връзка с един 33 г. мъж,който ми каза,че също бил свободен. Много не си говорим. Сексът е страхотен. След някоя друга вечер чак ни е срам да се погледнеме заради снощните изживявания.

Аз май взех да се пристрастявам. И започнах да душа. Разбрах от други хора,че има деца, жена или любовница, сериозна приятелка. Напрво щеше да ми гръмне главата. Попитах го директно! Отрече и само сподели, че имал сериозна връзка с жена, която има дете не от него и че сега са в раздяла не живеят заедно.

Той не е от София и се прибира по празниците веднъж на 3 месеца. И като чета всичко, което пишете явно нямате тайни в тези сксуални и любовни връзки. Аз нямам ниаккъв опит в такива. И сега нямам идея дали постъпвам правилно... някой би ли ми дал съвет?

59.   На вниманието на пишещи и четящи!
Аз съм мамена съпруга, докато не разбрах. Не съм изневерявала. Но сега търся да хвана някоя хубава болест, ще му я лепна, ще се излекувам и няма да му давам да ме докосне, което ще доведе до нова сексуална тръпка.

Коя ще е късметлийката - да й е честито! Безплатен обяд няма, особено за тези с ниска полова хигиена. Който не е удовлетворен в къщи, си вдига багажа, а не да носи в къщи заразата на любовника/любовницата си. Дано перете детските дрехи отделно, любовници, че мъжете такива няма как да настояват в къщи. Горките ви деца!

60.   59 към теб е. Според мен по-малкото зло е детето да е с родителите си и те да са спокойни и щастливи със своите извънбрачни връзки, вместо да има хиляди нещастни деца по света.
Имаш ли представа на какво е способна една незадоволена и пренебрегната жена? Аз лично се чувставам изключително добре едва след като срещнах любовника си. Безспорен е факта, че станах по-красива, по-желана, усмивката ми не слиза от лицето, постигнах по-високи професионални успехи и когато не съм у дома съм изтински отдадена на тях. Извинявайте за откровенията, но жената е истински щастлива, когато е желана и аз пожелавам на всички дами от сърце да се чувстват така възможно по-дълго време, не ме разбирайте погрешно в семейството си съм желана и обгрижена съпруга, но не ми харесва секса с мъжа ми, искам да живея с него и детето си, но искам да правя секс с НЕГО.

61.   Семейна, 35г, имам връзка със семеен 46г от 6 месеца. Няма да пояснявам, че е перфектния любовник, то точно така се почна, но аз съм си просто пристрастена. Лошото е, че през лятото е много зает и не можехме да се виждаме често, понякога на 2 седмици веднъж. В момента имам възможност да се виждаме доста често и много се притеснявам, че може да се появят някакви чувства в мен. Много е нежен и внимателен, съвсем различен от съпругът ми, но в същото време не мога да разчитам много на него, мисля, че не е мъж за една жена и подозирам, че има и други паралелни връзки освен с мен. Но този мъж кипи от енергия за годините си, невероятна сексуална сила!

62.   Хората които изневеряват, живеят с глупаци и се радват на "перфектните" си извънбрачни връзки,
може ли да приемем тогава, че тези хитри хора са щастливи щом живеят с глупаци??
дори нямат смелост да се разведат с "глупаците" които плюят
$

63.   60, ти нещо не си разбрала. Като му го облизваш на любовника, целиваш ли децата си? ИЗтински ли си отдадена? Ти си играеш на щастлива жена в семейството. Това е фалш.

64.   Еми не ти пожелавам винаги да си любовница, и някой ден да разбереш какво е семейство, обаче точно тогава да дойде някоя като теб и да ти го разбие... и естествено децата ти да са много щастливи и да я приемат... а мъжа ти да е повече време с нея, мила моя...

65.   Представи си, че си зареже жената, и ти станеш негова жена. Айде щастливо семейство ставате и ти му раждаш деца. И господина обаче гледа и първите деца, и вторите деца от двата брака, но изведнъж му омръзне, защото глезотията му ще се прояви, щом веднъж го е направил, и хоп хване си любовница... Честито. Ти ще гледаш децата, ще се грижиш за тях, ще ти е много приятно... защото все пак си му била и любовница, та ще знаеш какво е чувството на новата му любовница.. Даже може двете да се сприятелите и после той да тръгне да търси нова... А децата ги съберете в едно училище да учат...

66.   62 разбирам, че си афектирана и най-вероятно има защо. Само не ми е ясно каква е разликата да облизваш на мъжа си и този на любовника си с целуването на децата си?
Да допуснала съм правописна грешка, защото писах коментара между другото, работейки... благодаря за констатацията, забелязах я и сама!!!!

67.   62, номер 61 съм, не съм искала да се развеждам, просто обожавам качествения секс, липсва ми такъв вкъщи и съм намерила начин да си го набавям. А и не съм срещнала до сега човек, заради когото да си струва да загърбя всичко, което съм имала.

68.   59, злобата няма почивен ден. Не се хаби. В днешно време се използват и презервативи, ако не знаеш.

69.   68, а знаеш ли, че много мъже не използват, защото така не им е гот, а глупачките са готови на всичко?
Аз си знам за презервативите, ама ти как ще кажеш на мъжО си:"задължително с презерватив"? И той не е 100% гаранция. Поограмотете се. Телесните ви признаци на възбудата достигат до някои части на любовника. А колко добре се измил, дяволът знае.:)))

70.   Интересна и винаги актуална тема. Аз съм за изънбрачните връзки. Била съм и от двете страни:лъгана съпруга и любовница. Опитвах се да мисля кое е редно и кое не е. Мислих докато не ми се случи нещото, което започна да ме спира да мисля. Неудовлетвореността от секса вкъщи ни срещна и събра с мъжа с когото се виждаме сега. Познаваме се отдавна. След 3 пъти на кафе, минахме на уиски вкъщи. Пием го на негов терен, без график, а според възможностите. Получаваме това, което ни липсва вкъщи. С това се постигат още положителни неща като:спокойствие и уравновесеност вкъщи, стимул за работа, настроение, лъчезарност и постоянна усмивка на лице. И двамата сме семейни с вече пораснали деца. Ако само сте помислили да изневерите, значи определено е имало причина. Не губете време в размисли. Не водете статистика колко пъти ви търсят и колко пъти седмично, месечно или годишно правите секс. Ако чувствате, че всичко в изънбрачната връзка ви прави щастливи НЕ РАЗМИШЛЯВАЙТЕ-БЕЗМИСЛЕНО Е! вИНАГИ Е ИМАЛО И ЩЕ ИМА И НАРАНЕНИ И ЩАСТЛИВИ___ ПРОСТО ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ.

71.   № 70 Много хубаво написано, дано мъжа с когото си е като теб.
Имах такава продължителна връзка и изведнъж разбрах, че спи с мъже. Всичко беше до там. То беше сълзи, то беше чудо. Сега доколкото знам е само с мъже защото така си го направи сам.

72.   Много си злобна 59. По гадно нещо не бях чел. Ти хвани болест пък върви се лекувай. Дай маса пари за нищо хей така да се изкефиш. И на кого ще навредиш?

73.   72, уф - не бях чела 59, ама ти ми възбуди любопитството и ме накара да се разочаровам от човечеството направо. Това показва, колко луда може да бъде една съпруга. Не ми е чудно, че мъжлето ? е намерило любов другъде. Представям си тази как за всяка глупост му отмъщава - може да му отреже оная работа, докато спи направо - само да не върши работа на друга жена.

74.   От 59: сифилисът поразява мозъка. Дори и на гении, влезли в историята. Така че - всичко на този свят се връща. Колелото се върти.

А колко от вас използват презервативи? А сигурни ли са, че са само в триъгълник/четириъгълник, или са в многоъгълник? В лабораторията, в която работя нещо са много обратните случаи. На мъжете много им харесва без презерватив.

75.   Ами дано се върне на тебе. И бъди сигурна, че ще ти се върне. И то ти се връща. Доколкото разбирам той ползва презерватив с другите, само с тебе не. Ами болната ще си ти, не другите.

76.   Мила 59 - има си еритромицин, тетрациклин, цефалоспорин... в днешно време и домашното лекарче хваща сифилиса, а той е лечим. Дори със СПИН да се заразиш, и от него вече не се умира - в най-голямата държава в ЕС на година са 2 смъртни случая... ц-ц-ц-ц... а и като жена е трудничко да заразиш мъж, да знаИш...

77.   76, ваксинирала си се след дъжд качулка. Дано ти помогне, че следващата може да не я е гнус от теб.

78.   Дори сама съм си добре, но защо да съм сама, когато такива като теб изхвърлят буквално на бунището чудесни мъже?

79.   ДААААААА! Заинтригувах се и аз от написаното от 59. Разбираемо е желанието ти, защото се чувстваш унижена и над всичко сега е безумното желание да отмъстиш. Не бързай, овладей се и помисли първо за себе си. Огледай се и намери ЧОВЕК(извън къщи), който да замести другия човек(тоя вкъщи). Повярвай и бъди сигурна, че когато тоя вкъщи разбере или поне заподозре за съществуващия друг ще започне да боледува и ще е болен докато е жив без да си си правила замислените усложнения. Приеми написаното като приятелски съвет. Опитай и дано скоро прочета думата БЛАГОДАРЯ, която със сигурност ще е написана с друго чувство. ИСКРЕНО ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА УСПЕЕШ ДА СЪХРАНИШ СЕБЕ СИ.

80.   Да бе...
Отдавна на „този вкъщи“ не му дреме. Моят приятел като разбра за любовника на жена си страшно се изкефи, използва случая да я зареже лигитимно за пред порастналите вече деца, подбра си парцалките и си дойде при мен. После поляхме случая, поляхме развода и си стъкмихме свое семейство. Супер, намери си любовник, голямо добро ще сториш на мъжа си!

81.   Номер 80 и всички вие, които парадирате с извънбрачните си връзки-а щастливи ли ви правят те. Не съм строга моралистка, но мен една такава връзка направо ме разболя. Мислех за него, мислех как не постъпвам правилно, гузна бях даже пред колежките си, направо се разболях. какъв прилив на сили, какви професионални успехи, аз бях безсилна да се справя с това заслепение. сега всичко това свърши -той си намери друга, необвързана като него и тази връзка ме направи безкрайно нещастна а не щастлива както говорите вие. Не можеш да спиш с един мъж и да не изпитваш чувства към него-така, че аз се влюбих. И то тия приказки -връзка само за секс ги разправяйте на баба ми. Не може да има секс без чувства особенно ако нищо не е свързано с пари-а секса е заради взаимното привличане.

82.   До 81 от 80
Ами не всеки може да бъде любовница, ти си го видяла реално какво е. Аз съм била свободна жена, затова и можахме накрая да се съберем.

83.   Съгласна съм и с 80 и с 81. Всички сме различни. Всеки се стреми към онова, което му липсва. Аз не парадирам с извънбрачната си връзка, просто ми се искаше да споделя, че ме направи щастлива. Получавам внимание, нежност, разбиранеи т. н.... Разбираемо е, че не е без взаимно привличане и чувства, но когато имаш способностите да се конролираш и овладяваш тази връзка те прави щастлива. Дискретността и от двете страни също е от значение-така няма пред кого да бъдеш гузна. И отново ще напиша, че всички сме различни и наистина всеки сам преценява накъде и как да тръгне, затова май съвети, разкази и споделени мисли не са необходими, но нали пък да се осъвършенстваме във всички области, в които се залавяме.

84.   Искам да попитам съпругите, не към всички, а към тези дето не правят 10 години секс с мъжете си. Все намират такава или онакава причина, а като се стигне мъжа да си намери любовница, защото доста години е бил само едно присъствие и тогава се събуждате и търсите начин да си го върнете, като по пътя си рушите всичко. Тогава ви виновни любовниците. Вие сте си виновни сами, но не си признавате.

85.   Ехо... 59 съм. Хубаво ми се вързахте:)))
Не, бе, само мога да ви кажа, че ме погнуся, как любовницата го е правила без презерватив. Сега аз съм му любовница, но с презерватив. Иначе си знае, че вратата е отворена за него. :)))
Последно виждам поста на 84: Ама ти вярно ли си толкова наивна, че смяташ-мъж 10 години не прави секс и със съпругата си? ВЕрвай!

86.   59, аз съм 84 и съм мъж. Много знаеща се имаш, но не чак толкова. Четох какво си писала, щеше болест да лепиш на някого ако не греша. Отказали се, че ползваш презерватив?

87.   84, твоята ли не иска секс 10 години? Търси мъжа.
От 59.

88.   Вече иска, но аз не искам. Като братче и сестриче сме. Имам си любовница. Сама си го направи.

89.   Леле хора... разбирам, че живота е гаден и всеки отчаяно се опитва да се почувства за малко щастлив... Може ли да сте така малодушни? Тъжно ми е и ми е гадно, когато чета всичко...
Не съм ничия съпруга, но се оказах любовница :-(. Не ми харесва нито едното нито другото. Още не съм се омъжила... като чета не ми се омъжва изобщо. Не искам да ми се случва нищо от, това което се случва на вас :-(. Много е тъжно. Всичко е една илюзия.... на 28 съм. Любов съм имала... Разни хора ме обичат. Разни уж ги обичам аз. С разни сме любовници.. Разни искат деца... Всичко е една пародия... Пра баба ми казваше, че когато заминавала за две седмици, понеже била религиозна. Имало поклонения. Та баба ми казваше, че когато заминавала заръчвала на съседката си да идва да слага на пра дядо ми да яде, защото ако не му сложи някой той нямало да яде изобщо. Това ме трогна. Било е много отдавна. Помня как му поливаше за да си измие главата. Помня как той неуморно работеше от сутрин до вечер. И още помня как баба взимаше яйце поку що снесено и го изпиваше. А мен толкова ме беше гнус. Примерите може да са ви се сторили неуместни, а аз отчаян, депресиран резултата на настоящето време. Не ми пука какво мислите за мен. Мислете за Себе си. За онова невинното, ако все още го има някъде вътре. Обичайте го и не го наранявайте. Мислете за тези които наистина обичате, когато тяхното невинно се свързва с вашето. Сексът не е всичко. Не живейте на повърхността. Не обричайте децата си да ви последват в невежеството и празнотата. Бъдете по духовни, по- осъзнати, по -близки... съжалявам

90.   89, нещо не те разбрах....
Да кръшкаме или да не кръшкаме?
Да се чувстваме виновни като правим, или не правим нещо?
Или да се чувстваме добре, когато може и според това какво искаме?

Y D

93.   От 89 в отговор на Y D.
И аз не се разбирам. Знам само,че когато желаеш нещо с цялото си същество... на всички нива (разум, сърце, душа). Това е "правилното" .... Когато някоя част от теб която и да е не е в унисон с останалите, тогава не е редно. Може ли поне един да каже, че е в хармония със себе си ...
Последното, което искам или целя е да предизвикам чувство за вина.
Според мен е добре крайната цел да е всички да са добре...

Смятам, че когато в отношения в брака или в някоя връзка не са наред не е добре да се търси друг източник за каквото и да било... нали в крайна сметка целта е да израснем ,а не да циклим на едно място. Когато се изправим пред проблема с човека с когото сме и потърсим разрешение. Взаимно се постараем и израснем заедно. Ако любов е това което свързва двама души винаги ще намерят пътя един към друг дори в най-гъстата мъгла....

Ако няма любов смятам, че не бива да се мъчат хората взаимно... Децата виждат и усещат всичко .... това е поведение, което заучават и остава в съзнанието им... белязва ги за цял живот. Пример .... Исках само да кажа, че проблемите не се решават с едното е***е. А с много труд и взаимни усиля. Жалко,че всички предпочитат да поемат по лесния път вместо да почистят подредят и ремонтират старият. Да го окичат с цветя и той да стане по-хубав от всеки друг възможен. Това е възможно , когато има любов и близост... амии това е... от мен

94.   Не съм любовница, не съм и семейна все още. Живея с моят годеник, заспивам и се събуждам до него.
Не мога да разбера къде изчезна моралът на хората, онова, което ви е свързвало със съпругът/а ви преди брака, себеуважението.
Аз вярвам в брака, ще встъпя в брак с мъжът когото обичам искренно, който няма да предам.

95.   към 94!
Раничко ти е още да проумееш къде ни е моралът и себеуважението.
Ти кво си мислиш, че ние когато се женихме не обичахме жените си или пък те не са обичали нас ли?
Не си пожелавахме да сме щастливи и верни ли????
Ехаааа колко много неща имаш да учиш.
Не ме разбирай погрешно, не казвам че си глупава, казвам че си без опит.
Прекрасно нещо е човек да се чуства щастлив.
А още по-прекрасно нещо е човек да е щастлив със законната си половинка.
Да ама животът не е сапунена вода, в която можеш да бъркаш със сламка и да си правиш балончета.
Така както те се пукат и изчезват сякаш в небитието, се пукат и изчезват наглед много по -здрави и сигурни неща.
Човек има право да бъде щастлив и никой не може да му държи сметка че е такъв.
Извън брачната връзка, дискретна и непречеща на взаимоотношенията в къщи, не е нищо повече от лек полъх на щастие.
Когато прекрасният ти годеник започне да се връща нощем вонящ на бъчва а меракът му зе секс е по голям от възможностите му, когато чорапите под леглото започнат да придават тръпчив привкус на луканка, когато започне да пърди излегнал се на дивана гледайги хокей, когато чака да дойде събота и неделя и да нарами въдиците и да иде на гьола, когато започне да ти мърмори че му се счупила колата, когато започне да те сравнява с майка си, когато започнеш да си задаваш аджъба ти единственната жена ли си му в момента, когато се връща късно нощем от офиса и вонти на непознат парфюм, когато опикае обръча на тоалетната чиния, когато му свършат кинтите от заплатата, когато се скарате кой да отиде да вземе детето от градина, когато ти намекне, че не харесва майкати... и хилядите такива случаи когато... значи че е минало доста време от брака ти, а ти се запитай тогава по опитната, по-моралната и по- себеуважаващата ли си от жените, които са минали по този път преди теб на, които в случая даваш акъли.
Преди да ме осъдиш в негативизъм, искам да кажа че аз съм мъж, а нещата които ти описах са изповеди от мои любовници.
Това не значи че аз съм безупречния, но ако не пърдя на дивана или пък не ми миришат чорапите, това не е гаранция, че не съм събрал по друг начин черните си точки.
Нека бъдем реалисти.
Когато човек изневерява не е от липса на морал и себеуважение, а от липса на съвсем друго нещо.
Нещо, което ти пожелавам да опазиш....

парадоксалчу

96.   към 95, хайде напиши си истината. От липса на страст се изневерява, от липса на любов.
Ама вместо да промениш живота си и да разбереш, че може и да си щастлив в брака си, по лесно е да "пърдиш на дивана и да гледаш хокей ", "да ходиш за риба ".
Точно ти си си черногледият песимист, "дето всички бракове са еднакви " и още 100 клишета. Аз не съм на 20 г и ти казвам, че живота е такъв, какъвто си го направиш. Освен това няма щастие там, където си отишла любовта.
Живота си е твой, в крайна сметка ти избираш дали да го живееш или да го търпиш. Само не ни обяснявай, как другите са ти виновни за всичко, защото да си щастлив е твоя отговорност.

97.   Към 96.
Е чакай сега, да пърдиш на дивана и да ходиш за риба също е щастие за някой.
Въпросът не е в индивидуалното а в общото щастие в един брак.
Много често тръпката се губи и това че го казвам не ме определя като писимист а като реалист.
Не казвам, че всички бракове са еднакви а, че причините за изневяра са такива. Нещо май не си ме схванал (а) както трябва.
Не можеш с лека ръка да осъждаш хората имащи извън брачни връзки, защото всеки един от тях си има причина и в повечето случаи тази причина е в намирането на нещо, което му е липсвало.
С едно обаче ще се съглася с теб.
Да си щастлив наистина е наша собственна отговорност. НО....
Много често забравяме че сме отговорни и за щастието на човекът до себе си.
И понеже когато това се случи, се случват и изневерите, ние рядко си даваме сметка къде е разковничето.

парадоксалчу

98.   М38. 2 деца. Секс, разбирателство, пари, приятели ... всичко наред. Жената превъртя ... любов по друг и т.н. Изгоних я, върна се ... 5 месеца продължи да ме лъже, изгоних я ... пак се върна.
Накратко, ако човека до вас си заслужава - не го губете по един или друг начин за нещо временно. Ако толкова ви се иска да опитате нова тръпка - опитайте, само гледайте да не си развалите семейството, защото ако го развалите, след време ще се окажете в същото положение, даже по-лошо. Не забравяйте и децата, защото те са най-важното. Хванат ли ви - приключвайте ВЕДНАГА. Това е моят съвет.

99.   97, хареса ми казаното от теб. просто с годините свикваме с друг човек и това убива тръпката. Неизбежно е, уви. Жена с многогодишен брак ви го казва. И двамата със съпруга ми сме имали своите афери... неизбежни. Но като с езамисля, не мога д аси представя живота без него. Признавам, ревнувам го, обичам го, но не изпитвам желание... Има друг човек, който ме кара да се чувствам единствената. Но никога не бих променила нещата, както и съпругът ми. Ние си принадлежим... завинаги. Другото е просто слънце в облачен ден...

100.   99, моето виждане напълно отговаря на това което си написала.
Половината ''моралистки'' тук, които слагат хора като мен и теб в друга категория имат рога като на канадски лос.
Семейството е велико нещо наистина и само грамотните и зрелите могат да минат по острието на бръснача без да паднат от другата му страна.
Велик е не само смелият.. но и достойният.

101.   Хей, любовнико, а жена ти какви ли ги разказва на други за тебе:)))
99, как си принадлежите? Като принадлежности?
За изневеряващите винаги ще си намерят поводи и причини - дори и слънцето в облачния ден. И те не са идеални, но са консуматори. Те не обичат, а консумират тръпка, привличане, моментните си фантазии. С това е запълнен животът им. Дори не се стараят да научат изписването на ИЗВЪНБРАЧНА връзка, но пък за практични съвети са богове.

102.   ти, 97, нещо май ни се подиграваш :) Искам да попитам дали кумовете ви се развеждат, дали мъжа ти има паралелна връзка от 2, 5 г. или просто си изневерявате и теб те е яд, че е решил да приключи с теб?
По правописните грешки те познах :) Стегни се, живота не е само филми :)

103.   Принадлежите си като приятели, но в сърцето си винаги ще носиш и любовта си към другия.

104.   Не мога да Ви разбера, защо позволявате връзките Ви да се срутят. Защо не се борите за тях. Аз съм жена на 40, омъжена съм от 16 години-имали сме и много трудни моменти и... вече сме си омръзнали в секса-нормално е.
Намерихме решение-swing, срещаме се с други двойки, очастваме в оргии / за ужас на моралистите /. Мога да Ви уверя обаче, че никога не сме били по щасливи и единни заедно. Между нас няма нито тайни, нищо-единственно обич и уважение. Пробвайте-по добре отколкото да се въргаляте в някой хотел в някой откраднат час.

105.   Към 102.
Нещо май ме обърка.
За радост бях прочел историята на госпожата с откраднатия мъж и веднага се досетих с кого ме бъркаш.
Аз съм мъж.
Всъщност мъж, който в репликата си към нея се определи като кучи син и вместо да я съжалявам , аз я нахоках. :):)
Към 104
swing-га е за хора с много разкрепостено мислене и напълно освободени от комплекси и егоизъм.
Тъй като половинката ми не е от тези, аз разрешавам нещата си по свеому.
Към 101
Каквито и да ги разправя, дано ги разправя с право.
Лошото идва когато нещата не са верни.
Гледам, освен ''акъли'' от морален характер, раздаваш и правописни съвети :):)
Може просто да си такъв тип човек, няма лошо разбира се.
Дали пък твоята половинка не разправя за тези твои способности някъде...

парадокаслчу

51-100 от 457