Сложна история
Здравейте,

Излизам с мъж от юли миналата година, казвам излизам, понеже не живеем заедно, иначе сме 'заедно'. Ще разберете и защо са кавичките. В началото беше еуфория, търсене, ахкане, въпреки че не сме по тези неща, но като за всяко начало - отдадохме му ентусиазъм.

Проблемът е, че нямаме място и интимността не е редовна, като сме търсели начини, за да се случи. От известно време обаче имам чувството, че на него му е все едно. Исках да поговорим, изкара ме едва ли не виновна, че питам, и как съм искала да го променя, пък видиш ли, той бил на 32 години и нямало да се промени. Не искам да го променям, искам просто внимание, защото последните месеци предимно аз съм инициатор за виждане, свързано с идея като театър например. Освен всичко не е ли нормално на млади хора да им се прави секс например? Или не му се прави с мен, или изобщо, но не изглежда да има здравословен или физически проблем, или спи с друга? Но тогава защо е с мен? Използва ме? Понеже нерядко плащам нещата и за двамата, не искам той да плаща за мен. Излиза ми с това, ме едва ли страстта отминава - но пък след няколко месеца лиии? Не сме десетилетия заедно. Аз не съм хиперсексуална, но щом съм с него, го искам, по дяволите.

Ще се радвам да прочета мненията ви. Благодаря!

Коментари

1.   е? какво питаш като си наясно, че трябва да го разкараш този мухъл. ако е за компания за театър, можеш да си намериш такава, която да не ти разиграва рамедии.

2.   Боже господи, ама как е възможно да се унижаваш толкова много-мъжът трябва да плаща сметките по често. Този който си го хванала не е никакъв мъж, а боклук. Разбирам да си я поделяте щото сте със затруднени средства и двамата ама такова нещо почти никъде не съм чувала. Не иска да спи с тебе, поне да те задоволяваше сексуално, а той за нещо не става, ами за какво ти е, намери си нормален мъж. Има много, много свесни хора който ще те носят на ръце, ще ти плащат сметките, та дори подаръци ще ти правят, ще карат да се чустваш като принцеса, а тоя само ти сваля самочувствието.

3.   ти сама си си отговорила: човекът е с теб колкото да го черпиш от време на време, все му е тая дали ще правите секс, не те уважава, не те обича, не му дреме за теб особено.
след като дори за секс не става, просто го разкарай, няма смисъл да си губиш времето.