Не знам какво да правя вече
Здравейте, няма да се впускам в дълги романи.
Накратко : в последно време нещата м/у мен и приятелят ми не вървят. Караме се често дори вече не иска да се виждаме толкова често. В началото на връзката ни се държеше много по различно, беше Мил, искаше да се виждаме, а в последно време все оправдания си намира.
Реших, че аз съм виновна, винаги когато се чуем аз му викам, правя филми.... натоварвам го. Разбирам защо се отдръпна и сега се опитвам да не му се дразня за нищо и подхождам с разбиране, гледам да не го дразня. Но той продължава да ме провокира- първо ми казва ще се видим, и след малко : ми мързи ме не ми се излиза, ако искаш утре ще де видим. Вече започвам да си мисля, че си е намерил друга и иска да ме разкара.
Пред дилема съм, с приятелка съм говорила и има два вариант или наистина иска да ме разкара или ме пробва да види как реагирам, дали продължавам със филмите си. Но когато сме заедно се държи прекрасно, просто не разбирам защо ме разиграва така - ще се видим, няма да се видим
Според вас кое е по вероятно - да иска да ме разкара или ме пробва?
Аз съм на 19, а той на 21

Коментари

1.   Разиграва те. Ако наистина държи на теб, не би отменял в последния момент срещите Ви, освен ако наистина има основателна причина. Недей да тичаш след него. Отмени и ти няколко пъти така срещи без причина. После го попитай как се е почувствал. Обясни му, че не ти е приятно. Ако продължава, значи вече няма сериозно отношение към теб.

2.   Спри с цирковете.
Дръж повече на себе си.
Говори с него, кажи му всичко, как се чувстваш, питай го директно.
Трябва да изчакаш, докато поведението му стане по - устойчиво и разбираемо.
Или го зарежи