Идея как да го забравя?
Здравейте може би ви е писнало от такива истории но...
Всичко почна миналото лято срещнах едно момче, той ме хареса, но тогава аз си имах гадже и не му обърнах внимание, след като обаче лятото свърши не можех да спра да мисля за него и накрая му писах, срещнахме се и след няколко дни вече бяхме заедно, чувствах се прекрасно бях готова на всичко за него проблемът обаче беше, че родителите ми разбраха, че съм с него и ми забраниха да се виждам с него, защото пуши, преди това се беше дрогирал и да аз все пак продължих да се виждам с него просто изведнъж почна да ми иска пари давах му, защото го обичах.. не аз не го обичах обожавах го но той се влюби в най-добрата ми приятелка просто не мога без него в един и същи квартал сме и го виждам често след него имах и други гаджета, но той остави най-голяма следа... днес го видях заговорихме се държеше се мило докато не доиде някакъв негов приятел почна да ме моли за пари не знам какво ми стана дадох му разбрахме се да се срещнем след 1 час на същото място да ми ги върне (предишните пъти не ми е връщал взетите пари) така и не се появи когато му звъннах и ми вдигна ме напсува и каза че няма да ми ги върне не ме е яд толкова за парите колкото за това че не му се сърдя и отново му повярвах преди няколко дни си писахме и той каза, че още има чувства към мен бях на седмото небе обаче уви пак ме е излъгал искам някои ден да изпита това което изпитах аз та въпросът ми е имате ли някаква идея как да го забравя... ще съм ви много благодарна ако дадете съветите си...

Коментари

1.   Спри да мислиш за него, и по дяволите - спри да му даваш пари, заеми, да му правиш услуги, каквото и да било! Това е един неблагодарен лигльо, който те ползва само за пари и внимание. Жалко подобие на мъж. Вземи си потърси свястно момче! Излизай с приятели, а от този се дръж на страна.