Мрази ли ме?
Здравейте! Измина почти година откакто се запознах с момчето, което харесвам. Случиха се много неща. Играта на котка и мишка не е спирала....той не спира да ме провокира аз да си връщам. Но след като но правих грешка за която съжалих се спрях...обаче той не се. Мисля си, че я е приел защото продължи да ме търси след това, но нещата станаха още по обтегнати. Просто сме като 2 остри камъка. Сега не знам какво да си мисля. Оставял е впечатлението, че ве харесва и наистина го чувствам, но играе някаква роля и всячески се опитва да ми показва безразличие. Когото излизаме с моите и неговите приятели се държи студено не ми говори. Последния път ме потърси и аз го извиках да излезе с мен. Дойде сам но отново не ми говореше и се държеше странно. Моя приятелка го е питала какво прави с нас като, като познава само мен а не си говорим....той й отвърнал, че така сме се викали да излезем, нямал нищо общо с мен и не ми говори защото няма какво да си кажем. Не разбирам наистина какво иска от мен ако думите му са истина (вярвам че не са), но какво прави наистина..защо ме търси...аз спрях той го прави...безразлична ли съм му или не, или просто иска да ми дразни? Няма логика в нищо.

Коментари

1.   Иска само да те използва и нищо повече, след като не се интересува от личността ти, не се опитва да си говори със теб, той не те мрази а по скоро не те харесва. Има много по лоши случаи поне този изглежда откровен, а именно онези отвратителни мъже които лъжат че те харесват и го правят многократно, не им дреме например че момичето е по наивно и че ще го наранят във по късен етап, те много добре го осъзнават но продължават съвсем егоистично. Вместо да се занимават със леки жени на тях им харесват по неупотребените за да ги имат за свое лично ползване. И накрая уш имате връзка, уш това онова а всъщност се оказва че всичко е било само и само за да не остане този мъж на сухо, за да си има жена на разположение когато му се доправи секс, а каво става после от тази жена.. не е сигурно към какви пътища ще поеме.

2.   Кой нормален човек ще се занимава да излиза с непознати, да тъпее и това само да те подразни... и то системно.