Бих искала да предприеме нещо
Много моля, модератора да одобри историята ми, защото сама не намирам отговори на въпросите ми.
Пише ви момиче на 23 страдало от любов доста -къде сама съм виновна къде не.
Като човек съм притеснителна и не толкова общителна.
Момчето което плени сърцето ми - и което май ще го разбие, дали? Може би.
Всичко беше уж на майтап -направих си профил в сайт за запознанство и не след дълго ми писа той, за което много се радвам.
Той е от друг град но това не беше пречка да се видим няколко пъти.
При всяка среща всичко беше -Ок.
Целувки и прегръдки много, хващаше ме за ръка докато се разхождахме -Е добре но всичко отиде по дяволите.
Имаше малко проблеми и известно време не се виждахме.
Но се случи така че вече му се налага да идва все по често до моя град.
Когато съм свободна и аз се виждаме но за кратко. И си продължава да ме целува-и ми се иска да го прави и не ми се иска.
Но ако се дърпам -ще го отблъсна ( а имам някакви надежди)/
Единствено се дърпам когато иска да ме опипва.
Това наистина не ми харесва.
Привързах се към това момче, Но не сме двойка--а толкова ми се иска.
Но не аз няма да се предположа и да му намеквам каквото и да било.
По кратко ще обясня.
Има ми номера -трудно но му го дадох все пак и преди ми се обаждаше( но в началото). Вече не ми се обажда(или мн рядко)Което значи че не го интересувам.
А също да добавя, че преди и аз съм му звъняла но не съм досаждала.
И така виждаме се не много често, но при всяко виждане ме целува и усещам че иска по дълги целувки...
Но мили хора, споделете защо според вас не предприема нищо?
Неудобно ми е да започвам аз темата. Иначе като се видим си говорим общи неща. /
Ще очаквам коментари и нападки също може, аз съм прекалено притеснителна и може би го отблъсквам.

Коментари

1.   На 23 години ли си или на 13?

'' И си продължава да ме целува-и ми се иска да го прави и не ми се иска. ''
'' Единствено се дърпам когато иска да ме опипва.
Това наистина не ми харесва. ''
'' И така виждаме се не много често, но при всяко виждане ме целува и усещам че иска по дълги целувки. ''

Само аз ли не мога да схвана нещо, или? Ъм, ти го харесваш? Не искаш да те целува, не искаш ''дълги'' целувки, опипване? Май, май си девствена. Не, че има нещо лошо, ама говориш така все едно искаш да сте само приятели, без целувки, без ласки, без нищо, а в същото време искаш да предприеме нещо и да ти предложи. Чувствам се леко объркана. Би ли ми обяснила, може би нещо не съм разбрала..

2.   Как да не предприема човекът? ! Опипва те, а ти се дърпаш. Така го правиш нерешителен. Защо не искаш? !
Не разбирам и защо ти е било толкова трудно да му дадеш номера си? !

3.   Защото хората на 23 им се правят по-различни неща от "всяко виждане ме целува и усещам че иска по дълги целувки... "

4.   Ти си на 23г. а се дърпаш когато иска да те пипне. Той е мъж има нужди и т. н. а ти стойш на едно място само целувки да ама не сте на 5г. какво очакваш да предприеме опитва се да те докосне ти го отбягваш какво да се получи как да се получи като ти се дърпаш. Забрави какво е било преди и гледай напред отдай се на този човек и виж какво ще се получи достатъчно време си се дърпала не си малка, интересно е да се дъпраш но когато е твърде много то му писва все пак в една връзка освен комуникацията е важен много и секса. Защо повечето мъже изневеряват? - Защото жените им се дърпат неискат нищо, не им е до нищо а навън има толкова дуги който биха ги задоволили и също могат да общуват.
Ако в една връзка има добър секс и открити разговори - почти няма човек който да е способен да я развали.
Моя съвет е да не се дърпаш толкова защото в един момент омръзва все пак идва заради теб а ти го отблъскваш.

5.   Според мен грешката е в теб, а не в него. Първото, което ще ти кажа е, че ти сама си си направила профил в сайт за запознанства, а там повечето хора търсят секс, никой не търси сериозна връзка там, повярвай ми. Виждали сте се няколко пъти и вече се познавате доста по-добре, което го разбирам от думите ти, но ти се дърпаш като те опипва. Опипването е нещо напълно нормално, особено че ти си на 23, а не на 12. Държанието ти е прекалено детинско и явно затова той не вижда в теб човек за връзка. Не казвам, че трябва да даваш всеки втори да те обарва, а само човека който харесваш в случая него. Същотака трудно си си дала телефонния номер, което от една страна е добре, защото си предпазлива, но от друга страна отново показва, че не си порастнала, защото това е просто номер, който винаги може да бъде сменен, не е нещо страшно. Според мен трябва да се отдадеш на емоцията, остави го да те целува и обарва и няма лошо дори да стигнете до секс, защото в момента в неговите очи ти се държиш като момиче в 7 клас, което само се целува и го държат за ръка, момичетата на твоите години какви неща са правили лелеле, те са си цели жени вече. То и аз не, че съм правила нещо кой знае какво, но поне не се дърпам като детенце. Най-добрият вариант еда го попиташ директно дали иска да имате връзка или иска да сте просто приятели с привилегии в случая привилегиите са целувки и секс и той ще ти каже, няма от какво да те е срам. Трябва да си наясно, бъди смела, живота мрази слабите. Отпусни се и ако се стигне до секс просто следвай интуицията си, тя никога не лъже.

6.   Благодаря на всичкии. Имате право може и в мен да е причината.
Бих му позволила да прави каквото иска с мен -Но да се уточни да намекне, че иска връзка с мен.
Но при това положение не мога, от къде да знам.
Може да иска да се вижда с мен само за да ме опипва.
Защо го мисля, - не ми се обажда-(само когато идва в моя град. )
Той не звъни-което за мен означава, че не сеща за мен, че не го интересува добре ли съм, какво правя.
Не ме кани при него в неговия град да се видим. Няма никакъв напредък.
При това положение как да му позволя каквото и да било?
Като ще си остане само с целувките и опипванията-На там отива.
Мисля го и по друга причина, когато има почивни не идва за да се видим.
Нали хора, които се харесват и искат да бъдат заедно -Искат да се виждат.
Той не го иска май, само когато му се налага да идва в града ми тогава се обажда... А аз не бих казала, искаш ли да дойда да се видим(малко нахално е ).
Аз скоро му пращах смс -той ми върна мислих, че може да вземе да звъни или пише смс.. Но не напразни надежди. /
Дано сте разбрали, защо не му позволявам заради всичките тези неща.
Бяхте написали и защо директно не го попитам.
Не искам да го поставям в неловка ситуация.
Ще си каже няма ли момчета ами за мен се е лепната.
Нали се сещате, че в началото мъжа предприема действия.
Но какво да правя сърцето ми избра него... ще си кажете от теб се очаква да му позволяваш опипването -Е да ама НЕ, аз не съм кукла кой каквото иска да ме прави.
Ако по някакъв начин беше доказал, че ще си дадем шанс, да бих му позволила вече.
Може да съм старомодна не знам.

7.   При тази ситуация, бих ти дала съветът да спреш да му звъниш, пишеш и т. н. Така ще разбереш колко го интересуваш. Иначе той в твоят град идва заради теб, или идва защото има някаква друга работа и междувременно ти звъни да се видите? Защото, ако е второто-то отговорът е ясен, вижда се с теб, колкото да не му е скучно, докато е там, но ако идва специално заради теб не вярвам да не иска да има нещо с теб. Все пак, не знам колко път изминава, но идва специално заради теб. Аз поне така го възприемам. Все пак навсякъде има к*рви с извинение, и ако искаше момиче само за секс, щеше да си хване някоя, която му е на по-близо, а не да бие толкова път. Не знам, не усещаш ли как се държи с теб? Ако те целува много и прегръща, сигурно има силни чувства. Ако гледа как само да те обара, пак може да има чувства, но мисли повече за секса, което пак не мисля, че е грешно, понеже всеки човек мисли за това, най-вече пък мъжете. Най-добре го накарай да си признае чувствата, знам, че не искаш да го притискаш, но това е най-добрият вариант, за да спреш да се чудиш веднъж за винаги.

10.   Авторката:
До ден днешен не сме се виждали, той не се обажда а идва в моя град всеки денн.... Иначе пише ми по фб но се държа малко студенооо.
Искам да започне да ме търси, но явно няма да стане. Сеща се само като види, че съм online.

11.   Не сте се виждали, а те обарвал? Последно?