Два филма, търсени няколко години.
Здравейте, много моля този път да ми публикувате темата!

Търся два филма, които съм гледал преди около 15 години, може би. Проблемът е, че почти нищо не помня оттях, единият беше американски а другият български или руски. В американския филм ставаше въпрос за едно момиче, което губи майка си в някакъв пожар и след това се появяваше на няколко пъти жестоко Обезобразена под формата на призрак, всъщност се оказва, че двама мъже искат да я изложат за нещо и се маскират като майка й. Момичето не подозираше, че някой се преструва на майка й, камо ли да са двама мъже, накрая на филма тя стоеше в някакъв коридор и виждаше майка си от единия край, а като се обърне - я виждаше от другия край. Името на момичето беше Катрин дъглъс или Катрин Алегзандър. Другият филм беше психарски и ставаше въпрос за някакъв луд на име андрон. Въпросният убиваше хора а след това ги показваха вече. мъртви със зашити усти... много психарско! Мисля, че филмът беше български. Ако някой се сеща да казва! БЛАГОДАРЯ!

Коментари

1.   The Other Side of Midnight - Ето го първия филм :) Написах съвсем малко от това, което си написал в гугъл и ми излезе

2.   Ммммм,не е този, аз също рових и ми излезе този, но не е този :) благодаря все пак!

3.   За втория не знам, но първият със сигурност е този.с Шанън Дохърти, въртяха го по кабеларките:
http://m.imdb.com/title/tt0109086/?ref_=m_nmfmd_act_42

4.   пише, че героинята се казва точно така както и ти си написал в описанието... май и ти много не помниш какво си гледал

5.   Да, това е филмът, благодаря много :)