Удари ме шамар след 1 година връзка
Здравейте ! Реших да споделя своята история за моята първа връзка с мъж ! Дълги години не допусках хората от мъжки пол до себе си,някак си изпитвах страх внедрен още от дете поради брака на родителите ми ! Както и да е дойде великият момент,когато бях на 22 години срещнах човек на изкуството,с който можехме да си говорим по 24 часа в денонощието и винаги имаше какво да си кажем ! Още от самото начало на връзката той непрекъснато искаше да бъде с мен,обсебваше ме денонощно,на първия месец заживяхме заедно в друг град ! Аз бях студентка,а той татуист! Имаше доста напрежение поради това,че трябваше да работи на черно в квартирата и малко по-малко да се развива ! Макар и,че доходите му не бяха достатъчни аз съм била винаги принцесата на родителите ми и те се грижеха за мен като дори ми изпращаха много повече пари,докато съм студентка,отколкото когато бях сама.Въпреки това,той никога не отбелязваше тези неща ! Имаше моменти,когато се опитвах да се измъквам по-рано от леглото,докато спи,за да имам малко лично пространство и да си чета книжки ! Избухваше скандал защо не съм обръщала внимание на него вместо да чета книги,или защо съм се радвала на цветето щял да го изхвърли през терасата или пък,когато му направих дребна забележка за едно нарицание-косата ми падала като на немска овчарка,предизвика раздразнение в него и ,че не трябвало да се заясягам,защото било важно чувството с ,което го казва.Бях му отдадена всяка минута,раздавах се всякак и той също.Налагаше изцяло себе си и своите разбирания,обясняваше ми колко лоши били хората и останах по най-фин манипулативен начин без никакви други контакти с други хора ! Това било за мое добро ! След половин година се прибрахме в родния град ! Там също не ме оставаше да имам грам лично пространство,дори бях отдалечена от родителите ми ! Спях в къщата на техните,играех по свирката му на 100%,загърбих себе си и така до една нощ,в която бяхме седнали в стаята му и лаптопа му беше на една ръка разстояние ! Каза ми да му го подам аз с много леко разгневено състояние му казах няма и той се обърна и ми удари шамар ! Просто ми беше омръзнало от подай ми това ,подай ми онова ! Излезне ми от баня стои до шкафа с боксерките,аз лежа ,а той ми вика подай ми боксерките примерно!! Съответно простих му ,мотива му беше,че му било нервно и нз откъде му дойде на устата ,че не съм се била наживяла!Та аз бях в неговите ръце като маша,която дори и не зависи финансово от него,не и подсигурява нищо ! По нататък помагах му много да се развие в изкуството чрез всякаква подкрепа,дори финансова ! Дойде ден в,който му потърсих два лева да си купя нещо за ядене,нарочно да видя как ще реагира,а той ми изръмжа :питаш ли ме първо дали имам.Отвори си чантата и вътре имаше стотинки и 20лв.И почна да брои дребните ! Толкова бях обидена...Последваха други експерименти от финансова гледна точка.Измъкнах му по заобиколен начин 20 лв и след няколко дни ми каза:"аз като си помисля ти ме прееба оня ден,не че нещо !!!!"Още по интересно беше бях му купила една мебел и аз нямах никакви пари да си платя семестара! Казах му по най-деликатен начин ,че през другата седмица ми трябват пари,а той позеленя и се разгневи дори и ми каза по телефона по-късно "иначе като се замисля не заслужаваш много много да ти я платя,защото масата си беше твоя ,ама айде".Е аз му казах тогава ми я върни и той видя не видя и ми я плати понеже му трябва много ! За бившите си гаджета разправяше ,че от тях не ставало нищо ! По бившата си била измислила история ,че я е бил !! И приятелките й го гледали накриво,но после като рзбрали,че било лъжа го гледали с уважение! Имам чувството,че никак не е било лъжа.Обяснаваше как могло бившата му да си заделя пари за лещи и ектеншъни,а да не го пита има ли пари за гориво,а и,че веднъж му била откраднала 20лв.ИМах много унизителни ситуации ,прощавах на 2 пъти като мислех,че може да се промени и един куп оправдания му намирах.На третият го разкарах окончателно преди цял месец ! Ще добавя още няколко ситуации:той искаше редовно да правим секс и аз веднъж му казах,няколко крачки пред него ,че няма и се чу иззад мен "ако искаш да ти бия" шута под носа си го каза и после след дни,че не е казвал нищо подобно.През всичките 1г и9 месеца да сме правили любов няколко пъти и ми казваше,че аз не съм искала ! Друг път като му отказах щял да утиде на проститутка.Говорихме за деца за семейство и винаги в думите му валеше самовъзхищение,самовлюбеност,че децата щели да са красиви като него .Дори изкара най-добрата ми приятелка ,че преди години го била гледала като прибизало коте и си падала по него .То как мислеше си,че е много красив и жените умират по него .А повярвайте за моята приятелка не беше много симпатично момче!Според него този бил грозен ,онзи бил грозен ,даже и ,че брат ми бил кривчо,а брат ми е много по красив от него ! Както и да е смятам да приключа дотук,беше много странно,когато си отворих очите все едно не бях виждала нищооо!! Не съм никога вярвала ,че ще допусна такова нещо със себе си и който ме познава също никога не го е вярвал !

Коментари

1.   Приключвай на мига с този комплексар! Та той не уважава близките ти, камоли теб!!!

2.   За какво все свестните момичета попадате на кретенчета, дето на вас избиват комплекси а не са мъже пред мъжагите. Нека избива комплексчета пред мен, да видиш кво писенце ще го направя. Не се занимавай с тоя, не е за теб.

3.   Хубаво е, че си решила да пишеш.
Ти си жертва, прегледай в нета статиите за домашно насилие.
После виж и тези за Стокхолски синдром.
После звъни на телефон на доверието и разкажи същата история.

Той няма да спре да те тормози, няма да спре и да те бие. Ще ти се ядосва все повече, ти си тази която трябва да му се подчинява, безусловно.

Наистина обади се на телефон на доверието и разкажи твоята история. Там ще ти дадат адекватен съвет.

Не си единствена в това положение, но най - често тези връзки завършват с физическа смърт, за жертвата.

4.   Този човек попада някъде в спектъра на нарцистичното личностно разтройство. Добре, че си приключила с него. Пожелавам ти щастие занапред в живота!

5.   "Ако едно нещо се случи веднъж, то може и никога повече да не се повтори, но повтори ли се - със сигурност ще се потрети."
Ж30

6.   Натрупала си опит.

7.   Ужас! Бягай момиче и повече не се връщай! Наистина много си търпяла! Няма как да попаднеш втори път на такъв задник, честно! Поне ще оцениш свестните сега.