Къде греша?
Здравейте,
Момиче на 16 години съм. Надраснала съм връстниците си (поне това забелязвам... Мисля за други неща, мисля по различен начин) Смея да твърдя, че съм добре изглеждаща. Занимавам се със спорт от много време и целите са ми в тази сфера. Умея да говоря за всякакви теми, без значение какъв материал засягат. Имам проблем.... Или поне си мисля, че имам с момчетата. На тази възраст разбиранията ми за връзка са доста по-различни от тези на връстниците ми. Когато стане въпрос за връзка в съзнанието ми изникват двама хора, които са дълбоко свързани душевно, емоциално. На друго ниво е разговора им, взаимоотношението им. Един друг си помагат, грижат се един за друг. Знам, че е абсурдно да търся това на такава. възраст. Но ми трябва и опит. Аз нямам такъв. Единственото момче, с което съм била беше преди 6 месеца и не се задълбочиха нещата.
Има едно момче в училище. На моите години е и много хубаво си говорихме. Понеже съм директна не чакам от негова страна някакви намеци дали ме харесва или не и за това го поканих да излезем. Известно време той не ми даде отговор, а ми разказа за бившата си приятелка. Разбрах го, казах му, че не е задължително да имаме нещо. Аз просто исках да излезем. В училище се засичаме, гледам го, той се прави, че не ме вижда. Не знам защо.
въпроса ми е: как да намерим любовта? Тя ли намира нас? И какво нередно има с мен? Симпатична съм, добра съм, а едно момче не си прави труда да ме заговори.. Всякакви отговори и съвети ще приема :) Благодаря ви!

Коментари

1.   Всичко с времето си, ако искаш нещо качествено има доста да почакаш. Много рано даваш зор.

2.   Аз пък се питах тези въпроси още 10г.
Как да намерим любовта? - Всичко което трябва да правим, е да общуваме с повече хора и да останем отворени за чувства.
Тя ли намира нас? - Да обикновено любовта идва от неочаквано място в неочаквано време.
И какво нередно има с мен? - Трудно ще повярваш, но нищо ти няма, напълно нормална си.
А едно момче не си прави труда да ме заговори. - За сега не, но ще има, определено ще има такива.
За сега се съсредоточи над твоят живот, гледай да успяваш в това което правиш. Защото не е нужно да правиш нещо специално, за да постигнеш желанието си, да имаш някой сериозен до теб.