Да му звънна ли? Нуждая се от него... :(
Здравейте! Искам да ми кажете, дали ще постъпя правилно. В тежка депресия съм след раздяла. Години наред съм била лъгана. Единствения човек, който ми помагаше със съвети и ме отешаваше не ми звъни, за да се видим. На 38 е женен, с 2 деца. Аз съм на 22 години. Към мен имаше по различно отношение(не сексуално). Привързахме се един към друг. Срещите ни бяха по нощите. Ходихме извън града, споделяхме си и хубави, и лоши моменти. До преди 15 дена ми звънеше всяка вечер, но спря. Бяхме се разбрали само той да ми звъни, за да не му създавам проблеми. Сега не смея да му звънна. Имам голяма нужда от него да споделя да ми олекне. Но как да му звъна, ами ако жена му е разбрала, ами ако му се е случило нещо. Дайте ми съвет, как да постъпя. Да му звънна, или да чакам той да се сети. Но чакането ме убива. Моля модераторите да публикуват историята ми!

Коментари

1.   Историята е много интересна.
Учудвам се, че няма коментари за сега.
Аз самият нямам голям опит. Тъй че ще следя.

Мога да говоря само за мен.
При мен най - голям шанс имат, ако ме преследват. Тоест трябва да видя, че се борят за мен, правят всичко за да ме имат. Това направо ме възбужда.
Именно с такова момиче, ще свържа живота си. Макар чувствата и към нея да са преминали в безразличие. Обаче самата мисъл, че тя прави всичко, за да ме има - ме кара да мечтая да създам семейство с нея. Тя за мен е на първо място.
Ако обаче интересът им е нисък, не ме търсят, не ме преследват, когато се съгласят, че можем и разделени, нещата не се получават.

Но при мен е друго, защото аз обичам най - много себе си, всичко трябва да е насочено към мен.
Тоест с мен най - голям шанс имат момичета който също поставят мен на първо място. Който също ме обичат повече от себе си.
За сега само една такава съм намерил, но и една е достатъчна.

Аз също съм значително по - голям от приятелките си.
Според мен има две причини, за да се съгласи човек да бъде любовница на някой с деца.
1. ) Едната причина е финансова, често се намират такива актриси, че по нищо не можеш да различиш фалша.
2. ) Това е един вид особена любов - тя е много силна, и да караща човека да се откаже от себе си, за да направи другият щастлив.
Но тази любов много малко могат да я разберат. Тя направо би могла да погуби човека.

3.   Звънни му ти, хем адреналина ще е голям и за теб и за него, хем ще разбереш дали ще те отсвири.

4.   Авторката: Към него изпитвам нещо по различно, но не мога и да го опиша.

5.   Номер 1 ти е показал нагледно какво значи 'нарцистично личностно разстройство'. Ако искаш подобно същество до себе си - дерзай. Ако имаш поне малко самоуважение - спри отношенията си с този човек до тук. Ти решаваш, но знай, че по-добре няма да става.

6.   Недей! И не заради друго, а защото той не си струва и защого ти трябва да израстнеш. Връзките ни с другите не бива да са на ниво нужда от внимание, а ниво цялостна и завършена личност.
Ето ти един линк точно за теб:
http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/nujdata-ot-vnimanie/
Успех!
Ж28

7.   Поне стреличка му пусни, да се сети че си жива!!!

8.   Много е лошо това което правите, странното е че аз също имам чувства към женен мъж само където ние сме имали връзка преди и сега разбира се нямаме нищо общо в настоящето, по принцип така трябва да бъде, какво изпитвам аз не е от значение. Но интересно ми е защо не си намери някое свободно момче, този може би само се опитва да те използва, опитва се да ти бъде приятел но се съмнявам намеренията му да са били единствено такива. Освен това е на 38 няма ли по млади мъже които да ти обърнат внимание, вероятно има, все ще се намери някой по разбран от другите с който също да си споделяш.

9.   Ти освен теб в, , дупката, , искаш да завлечеш още няколко души. Ближи си раните и кротувай. Човек свиква с всичко, просто му е нужно време.

10.   Казваш, че си лъгана години наред. А нима не осъзнаваш, че този подлец, женения, те лъже многократно повече. Възползвал се е от състоянието, в което се намираш и те е употребявал просто за да изчука нещо по-младо. Не искам да те нападам в момент в който си разстроена, но наистина не мога да си обясня що за жени сте такива дето се съгласявате да се отнасят по този начин с вас-виждате се само нощем, в колата му предполагам, нямаш право да му звъниш, докато той не те потърси. Свали си розовите очила, прогледни. Осъзнай, че те търси само за секс, а нищо не му пречи да вмъкне някой"съвет"между секса. Не си го причинявай. в депресия си, тежко ти е, че си лъгана, а вие какво правите с неговата жена, по малко ли я наранявате? Не причинявай на друга жена това, което не искаш да причиняват на теб. Тя с нищо не ти е виновна за състоянието в което се намираш. И конкретно на въпроса-мисля, че не ти звъни, защото просто си му омръзнала вече. Така че сама си отговори да го търсиш ли повече.

12.   Има хора пък който обичат да живеят така.
Те обичат да нарушават мойсеевите съвети.
Не кради. Не лъжи. Обичай ближният си. Не пожелавай жена му/мъжът му.
Щото хората имат много разновидности, едва ли само аз съм така.

Колкото по - сложно, дори опасно е. Еуфорията е толкова по - голяма.
Това е като Адам който се надява да отхапе ябълката, надяващ се бог да не разбере. Така би му се разминало, и той би гледал със задоволство, че е надхитрил самият бог. Би си казал, ти си мислиш, че си най - великият обаче аз успях да те измамя, това не ме ли прави по - велик от теб?
И задоволството е страшно. Чувството за величие - повече от огромно. И самата тая мисъл, че може да намериш начин да бъдеш по - велик от бог, най - великият те кара да.... о дори не знам.

Не знам единствен ли съм. Но мога да дам много примери.
Ще развия тези мисли, вземайки историята на авторката.
Хич не претендирам, че това е така.

Да вземем първо авторката. Тя нарушава: съвета Обичай ближният си. Не пожелавай мъжът му. Не кради. Тоест колкото повече успява да вземе от времето му, толкова повече е доволна.
А той има жена, деца. И задоволството, че положението е много сложно. А ми какво става когато, жена му разбере, може да поиска развод и да му вземе децата, това ще е наказание, за нарушаване на съвета. Не лъжи. Не прелюбодействай. Но той успява да се измъкне и това го кара да изпитва удоволствие.

И аз съм пристрастен към това да нарушавам съветите.
Казват, че хората са творения на бог - а тогава аз пък мога да си играя с тези творения. И виж как добре го правя. О.... Кой каза, че бог е най - великият.
Нарушавам мойсеевите съвети, и се измъквам от наказанието.
Не съм ли велик?

Пробвах да бъда с младо момиче, чак незаконно, но напрежението ми дойде твърде в много. Отказах се, защото не исках да ме съдят, а на там отиваха нещата. Не ми беше леко, и все пак ми се даде втори шанс. Този път трябваше да се кротна.

Ха - сериозно. Ми това ми даде шанс. За още по - голям проект.
Опитвам се да приближа, да към момиче което е приятелка на моята, и аз съм голям приятел с мъжът ѝ. И ако успея да я направя моя любовница. Самата мисъл ме кара да се усмихна.
Но пък ще е още по - яко другата двойка също се окажат, като мен.
И тогава ще се заформи един 4 - ри ъгълник. Аз с неговата, той с мойта. Но само като любовници. Всеки ще гледа другият, ще се усмихва и ще си мисли, ха мамя ли те? Много добра история ще се получи.
Ами ако тази двойка са дори по - добри от мен. Така, че да не ни оставят после, дори и опитвайки да се измъкна. И тогава ще живея във филм.