Защо го обичам толкова?
Здравейте, от много време чета историйте и в момента аз имам нужда да споделя нещо.. Обичам много приятеля си заедно сме от няколко години, караме се от време на време, общо взето всичко е нормално. НО много го обичам, искам постоянно да го прегръщам, целувам, да си обръщаме внимание, да сме заедно, излизам с приятели и пак само за него си мисля, много съм привързана.. но от време на време ми казва, че това е досадно и направо като тормоз го приемал... ЧУвствам се много гадно, кажете ми какво да направя? Не искам да се чувства ''тормозен'' от мен и наистина ли прекалявам? Като иска го оставям да излиза с приятели, всеки си има и личен живот, плюс това се случва на два - три месеца да се разделяме за около 15-20 дена, тъй като пътуваме по работа.. Дори някой хора ме питат не си ли омръзвате, ами не, не ми е омръзнал и мога всяка минута да съм с него.. но трябва по някакъв начин явно да спра с това и да не съм толкова привързана ли не знам.. Кажете ми в такава ситуация какво се прави, не искам да ми казва, че съм досадна..?

Коментари

1.   Дори и да го казва, не го желае в действителност.
И ще сбъркаш, ако го оставиш на мира с цел да не му досаждаш.
И аз така си мислих, че момичето ме задушава и дори и го казах, а тя като се дръпна и 6 месеца само едно приятелско държане, да де но аз на 2 - рият месец, копнеех, да чуя от нея думата обичам те. Когато и казвах, а тя отвръщаше "добре" това ме дразнеше.
На 6 - ят месец и казах, искам да се чувствам обичан, а ти 6 месеца си резервирана, не знам дали знача нещо за теб, ще те напусна, и ще намеря друга по чувствителна.
- Ма ти каза, че те задушавам.
- Това беше преди 6м.
И се почна с нейните драми, моля те недей, ти си всичко за мен.
После нормализирахме нещата.
Като тя стана много любовилна, понякога това ме дразнеше, а друг път ме възбуждаше. Но повече не съм и казвал да забави темпото.

Какво значи личен живот - вие във връзка ли сте или сте приятели с привилегии?
Като толкова иска свобода - ми дай му я, отдръпни се от него. Е можеш да станете трима и ти да си излишна, но нали иска свобода, личен живот. Не желае да го тормозиш.

2.   http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/nujdata-ot-vnimanie/