Какво да правя сега? Прав ли е или...
Аз съм на 26г. и от 1 година имам връзка с мъж на 30. Когато започнахме аз бях приключила връзка съвсем наскоро и му казах, че още обичам само другия, но реших да пробваме начисто и неангажиращо. Той десетки пъти ми е доказвал, че ме обича, не го отричам, никой в живота ми, никога не е показвал по-силна и истинска любов. През тази година му изневерих веднъж със стария. Не чувствах никаква гузност, дори бях щастлива, мислех си, че ще се съберем с другия. Те двамата са коренно различни хора. След тази изневеря бяхме разделени около месец. Не ми липсваше много в началото, но после се усети нещо... Той се върна сам, обаче. Аз му казах, че все още съм влюбена в другия, но бях объркана и всъщност не знам защо го казах. Обясни ми, че ме обича много, но не е човек за резервната скамейка и няма да ми бъде опция. Аз му обещах, че ще изчистя главата си и няма да се повтори това. Преди месец стария ме потърси, излязахме, прегръщахме се, целувахме се.... но когато искаше секс ми стана нещо вътре, усетих, че обичам повече другия и му го казах. Много ми олекна и бях щастлива, но не за дълго :(. Реших, че не си заслужава да говоря за тази случка с моя приятел, бях и щастлива, обгрижвах го, връщах му любовта, може би най-хубавите ни 2 седмици бяха. Но... той ми каза, че съм много странна и това го притеснява. Аз му казах, че го обичам и затова, но само засилих съмненията му. Как е разбрал не зная, но след няма и ден ми обясни, че е разбрал за онова мое излизане и, че всичко между нас спира и свършва тук. Плаках много, не исках да го пусна, обясних му, че не е имало секс, че съм разбрала, че обичам него... :(. Безполезно, каза, че не ми вярва, не ми е и вярвал, но бил отвратен от мен. Много ме нарани последното. Щеше да изтърси и още обиди, но някак си се спря и просто си замина. Нямаше право за мен на такива думи чак. Не го търсех 5 дена, очаквах да ме потърси и да се върне, да говорим.... обичам го много и не съм яла последните 2 дни, нито спала. Не знам какво да правя, защото след тези 5 дни ме изтри от телефони, скайп, фб, блокира ме във вайбър. Сестра му ми е приятелка и опитах да говоря с нея, но тя ми каза само, че й бил казал, че ако само тръгнела да прави нещо по въпроса щял и с нея да се скара много лошо. Какво да правя?

Коментари

1.   Дa си вземеш поукa зa следвaщият път- никой нa никого не принaдлежи и нищо не е вечно! Цени, мисли повече, не се опитвaй фa ползвaш хорaтa кaто емоционaлнa зaпълни дупкa/ прaзнинa!
Успех със следвaщият!

2.   Остави го на мира, ти не знаеш какво искаш, човека е прав.

3.   Остави го. Развалила си всичко вече. Човекът ти е простил веднъж и ти е дал втори шанс, но трети не заслужаваш. Вземи си поука и друг път мисли повече.

5.   Това, което трябва да направиш е да се замислиш над поведението си.
Приятелят ти е прав и даже малко ти е казал. Получила си точно това, което заслужаваш. Едва ли някой би се учудил, че той вече не желае да те погледне. Поведението ти е супер егоистично и не знам защо считаш, че имаш право да се гавриш с чувствата на хората, а те да те чакат да си избираш измежду тях.

Прочети сама поне още три пъти историята, която си написала и опитай да се поставиш на негово място. Представи си, че той е този във вашата връзка, който току притичва до бившата си, а после ти дава празни обещания.

Ако имаш сърце и душа, ще видиш грешките си и със следващия няма да се държиш по този начин. С настоящия вече е свършено. Трябва да е луд да се върне при теб, дано празната му любов не го заслепи.

6.   Много грешки си допуснала, наистина много. Мъж съм, няма да те упреквам за това което си правила по време на връзката ви. Не е трябвало да го чакаш 5 дни той да те потърси, а да се опиташ да говориш с него още на другия ден. Очевидно доста време е таил тези неща, които ти е наприказвал и просто като е разбрал за последната ти среща с бившия всичко това се е отприщило. След като не ти вярва много трудно можеш да направиш каквото и да е. Опитай се на всяка цена да говориш с него и намери начин да му докажеш че си искрена. Ако трябва напиши му писмо, знам ли, измисли нещо. Докажи по някакъв начин чувствата си към него. Явно много те е обичал и може би все още е така, но гордостта му е силно наранена и го разбирам добре защо. Ако нищо не помогне уважи решението му и го остави.
Това е от мен

7.   Един въпрос: Ако се съберете, а той един път ти изневери, а втори път се натиска с друга, ама без секс, ти как ще се почувстваш. Да не говорим, че се държиш като хлапе, един път в тоя скут, друг път в другия.

8.   Ще ме извиняваш, ама и ти си поредната глупачка като незнаеш какво искаш ще си сама, евалата му правя на момчето. Моята направи като теб... спестил ти е много думи честно казано, сега като я видя и ме се повдига предполагам и той е така. Кой както си го направи такъв е живота

9.   Прав е.
Ж28

10.   Нали знаеш пъта, отиваш при стария, нали си още влюбена в него, това си казала на новият си!? Много точно е постъпил пича, той да не е играчка. Като тъчеш на два стана, оставаш със сувалките. Търси си друг за игра!

11.   честно да ти кажа и аз бих направил същото като него ти все още не знаеш какво искаш човека е преглътнал веднъж изневярата ти а ти си се подиграла с чувствата му

12.   Той не е прав разбира се. Ти си права. Винаги жените са прави, няма значение каква простотия са сътворили. Господ така ви е създал, който има цици той е правия.

14.   Отново измислена тема, стил за или против жените! Престани вече чичко, оливаш се!
М 36

15.   Каквото се повикало, такова се обадило. МНОГО се радвам, че ти е бил шута в гъза. Заслужаваш го и не се обиждай, ама ти си супер лека жена и не ставаш за семейство и за съпруга. Имаш късмет, че не си попаднала на мен, ще видиш тогава кон боб яде ли. София тесен и на двамата ще ви се стори.

Данев

18.   Хубаво е когато търсиш нещо сериозно, да не смесваш нещата, а ти точно това си направила и сега си патиш и да ядеш и да не ядеш, все тая. Търси си нов път и с учи от грешките си.