Не го разбирам и ме побърква
Здравейте, първоначално да отбележа любопитните истории и въпроси на нас читателите тук из форумчето. Изненадана съм от активността на посетителите, поздравления на модераторите.
Дори и не знам кое най-напред е причината и как да получа отговори, които ме разяждат с непукизъм. На 23 год. и не/ангажираща връзка от скромните 10месеца с чести кавги и нормалните дразги на всяко едно ново опознаване. Бих се описала, че съм от срамежливите и недоверчиви нрави, което не е плод на липса на самочуствие, обкръжение, родителска закрила, забавления и т. н. Парадоксално е, но с две думи, влюбеш ли се силно, задръжките отпадат. Не е възможно да побера всичко от плач до здрач дори и все още съм безсилна и манипулирана.
Всичко се случе на събиране за Чашка с приятели през почивни дни. Но.. Но.. Единият от тях се е отличавал винаги с магнетизма и поведение, имаше привличане и приятни впечатления. И добавям 27год. Приятно излъчване, хумор и още толкова щура глава. Да, търсех компанията му и предложенията за излизания не закъсняха. След две връзки с УЖ по сериозни намерения, последният от които беше от 2 год. , Бях влюбена.
Всяка жена обича, ухажване, вниманието и начина да я спечелят. Споделяше доста за себе си и последните няколко години извън България. Успяваше всякак да ме изненада и накара да засмея, допълвахме се с трудният му, но винаги интересен характер. Това е от типа Мистерия, винаги Всякаш нещо е в тайна и ме е вбесявал с неясните проблеми. Но си го отдавах, че не му е ден. Не исках да сме сърдити или скарани, което е рядко. Компромиси. най-вече Аз, че с Инат и воля не се търпеше. До толкова, че Време не оставаше между работа, приятели? Чувахме се, ако се сетя да звънна, показно не дразнеше близост пред хора, след почти 5 месеца и 380 градуса разлика безразличност. Разбира се исках да поговорим и разясним и намерем решение, аз се чувствах кажи речи на Гоненка Куче -Котка. Наранявше ме всичко това и не знаех колко ще издържа, примерите не спираха: Ревност от телефони и всичко това. Го умееше. Не е лесно да се описва с променливо настроение, не бях срещала толкова твърдоглава самоувереност и правота. На 14юни имах рожден ден, а месец преди игнорираше да контактува. С 2, 3 дена дори и седмица. Проследявах го нощно време с колата, да ще кажете луда ли си, ами до такАва криза. Ме влуди. Приятели, 5, 10 Мин да дойде За цигара и т. н.
Реших да Сложа край и не потъпквам себе си, достойнстовото е си ми остава. Никой на никой не е длъжник пред тишината на дървото с нашите замлъкнали птици. Отговорите са загадка, а подиграването с чувства. е белега. Последваха Смс, обаждания за. Трудния период който имал, За смях си е, Да!
През цялото време си е било за жени и разигравал на детска игра. Да чудя се много и незнам да ли е правилно да напиша коя съм и с какъв лъжец се натиска? Каква е целта му да си. Обича от години в една и Влюбен в мен?
Побърквал го е мисълта, че Ще е някоя друга Но не и Аз? !
За какво са всички игри и каква му е целта според вас?
Внимавайте момичета какви принцове пожелавате, някои си остава хубав урок.. Да се отбележа към опарениете.

За мен Любовта беше финес, грация от. това да си с две сърца и едно желание. Не съжелявам, че това изкуство го споделих с теб, изкуството го разбрах, а. Отговорите в коя дупка си заровено там в сърцето? Съжелявам за двете хубави длани мои, копнящи допира ти, съжелявам и ги замръси без дори да искаш спомена който ще делим., Аз-Ти..
Успех.

Коментари

1.   Според мен това е писано от мъж, а защо не напишеш такава тема за да видим каква е историята в реалност, от тук трудно може да се разбере каквото и да е.

3.   Научи се да пишеш, моля. 2 пъти ти четох историята и пак има неща, които не мога да разбера....