Сексът и чувствата след изневярата
Пише ви момиче на 20 години. Имам приятел от 2. Тръпката между нас угасна, поради неговия физически и психически тормоз към мен. Аз му изневерих, не че това беше нещо, което исках, но го направих с човек, който ми даваше много повече внимание, нежност и загриженост. Този човек е и с 13 години по-голям от мен. С моят приятел след изневярата отново сме заедно, въпреки, че не виждам смисъл, но дори и да спомена, че исксм да се разделим, той се изнервя и не го допуска. Аз не желая да съм с него повече. Сексът с него ми е някак си различен и незадоволителен след това, което сторих. Аз не спирам да мисля за мъжът, с когото го направих, който пък е разочарован, че все още съм с приятеля си, а не с него. Чувствата ми към приятеля ми вече не са като в началото на връзката ни, когато и двамата бяхме много влюбени един в друг. Търся съвет от вас, защото съм раздвоена и наистина не знам как да постъпя. Благодаря ви за отделеното време.

Коментари

1.   Е? !? Имаш човек, когото харесваш много, но си с приятеля си, защото последният буйствал и не давал да се разделите? Какво толкова прави? Заплашва ли те, ще се самоубива ли?
Виж, не си пилей времето с човек, когото не обичаш. Прекрати тази връзка и си живей живота, няма какво да му мислиш толкова, само на 20 си.

4.   Е, по- ясно не може дa бъде. Рaзделяш се с нaстоящият при товa положение и опитвaш с другият. Не виждaм зaщо продължaвaш с човек, който нито обичaш, нито те привличa. Дори те е тормозил... може би още емоционaлнa зaвисимост някaквa изпитвaш. Но тaкивa "плевели" се режaт от корен и нaведнъж.

5.   Ами ти казваш, че не искаш да бъдеш повече с приятеля си. Казваш, че мислиш за човека, с когото си изневерила, а той се сърди, че седиш още с приятеля ти (и с пълното право). Сексът е незадоволителен. Кое е неясното в случая? Ако искаш да вървиш против желанията си, остани с приятелят си. Ако искаш да следваш сърцето си, зарежи сегашния. Не виждам дилема тук. Може би, сте си свикнали един с друг, и е трудно да се откъснеш от един познат живот, но още си много млада. Ще се откъснеш по-лесно сега, отколкото след години, когато сексът стане още по-незадоволителен, чувствата още по-изстинали, и двамата още по-омръзнали.

Depravity

6.   Ти сама казваш какво искаш.. а питаш за съвет. постът ти звучи като уведомление
. не като зов за помощ.
Както другите ти пишат и както ти написа обичаш някой заминавай при него...