Целувах се с друг, докато бяхме разделени
Здравейте! МНОГО МОЛЯ, модераторите да публикуват историята ми, зашото вече не знам какво да правя, а публикувам за втори път! :( Аз съм на 18, приятелят ми на 20. Имаме връзка вече 2г и няколко месеца. Ще започна, като накратко ви разкажа какво е било в началото.
Когато тръгнахме, аз не бях много сериозна. Бързо се влюбих в него и само него обичам от тогава до сега, но в началото бях много глупава-пишех си с момчета (не съм имала нищо към тях, не знам защо бях толкова глупава). Той ( ще го наричам Д. ) знаеше, но не ми каза тогава, а месеци след това. Тогава започна ад, държеше се зле, искаше да се разделим. За да ми прости, отидох до града му (аз съм от село), когато беше навалял адския сняг, само и само да се оправим. Не се. Когато бяхме заедно-супер, като се върнем-гадно държание. Минахме през още много неща. Той тази година замина в София-да следва. Още преди да разбере резултатите на матурите, ми казваше да скъсаме, убедих го да не се разделяме. Тази година беше и прекрасна и много тежка за нас - виждахме се рядко, постоянно се ревнувахме, карахме се, той се държеше лошо с мен, когато не бяхме заедно.. Късахме няколко пъти, за кратко. Единия път като скъсахме, момче, което ме харесваше от години, започна да ми пише, и аз глупавата видях, че се държи много добре, казах си "Така ще забравя Д. " След няколко дни моето момче ме потърси, каза, че си е останал в града, само като чух и заминах. Последния път като скъса с мен, дори не помня вече за какво бяха всичките раздели, аз бях разочарована от това, че пак ме оставя. Мисля, че бяхме разделени за повече от седмица. В този момент аз бях зле, плаках, тормозех се.. Той беше още по-зле, не искам да се сещам. Но аз направих страшната простотия - целувах се с друг. Ще разкажа как стана това- отидох в приятелка да спя, решихме да идем на дискотека. Не съм се напивала, дори не ми беше добре, болеше ме главата и си тръгнах сама и по-рано. Тогава се сетих, че един приятел е в града и можем да се видим, защото не исках да се прибирам, а да стоя навън, а не исках и да съм сама. Взех такси и отидох там стояхме навън и както винаги говорех за моето момче. По едно време ми стана лошо от главоболието, повърнах.. :D приятелката ми след това дойде, обаче беше супер студено и тя каза, да идем в тях, поне да смена топло. Окей, седяхме малко, говорехме си, останаха няколко часа да ставам за училище и реших да легна, като после това момче да тръгне с мен да се прибира. Легнах аз, но той нямаше къде и легна до мен. По-късно ме прегърна. Още по-късно ме целуна, дръпнах се. Имах нужда от моето момче. Не знам какво ми стана, но със всеки следващ опит за целувка по-малко се дърпах. Не се чувствах с друг, а сякаш бях с Д. Не мога да обясня какво стана, дори като го поглеждах казвах Приличаш на него. Така мина нощта, аз, страдайки, тялом съм с друг, но духом с Д. Всичко беше както с него, или поне така исках да е. Прегръдките, целувките. Повече не е имало, не сме правили нищо друго. Казвах си не трябва, не мога, не искам, но пак го правех. Обяснявам си го само с това, че страдах по Него и имах отчаяна нужда да съм с него, но него го нямаше, а сякаш беше до мен.. След това той ми се обади, говорихме, знаеше, че е имало нещо (познава ме адски добре), но аз го лъжех-не, няма. Накрая ме подлъга и си казах. Той започна да плаче, беше съкрушен, аз тогава осъзнах какво съм направила. Заедно сме, тогава се оправихме, въпреки всичките мои глупости, наистина съжалявам за всичко, което сторих, но той не ми прости, постоянно ми натяква, че не съм го обичала, че съм легнала с друг. А това не е вярно.. Обичам го повече от всичко на света, готова съм да зарежа всичко заради него, само когато усетя, че ще ми каже, че ме оставя, започвам да плача и мисля всякакви глупости, дори самоубийство (предпочитам да ме няма, ако го нямам.. ) Не ми вярва, че всъщност не съм го искала онова, обяснявам си го с това, че бях наранена, изоставена, отчаяна, тъжна.. Отделно, че според мен няма за какво да го приема чак толкова зле, били сме разделени, знам, че го боли, че е бил друг, не той, но той ме остави.. И аз бих се разстроила, но чак да му го натяквам постоянно не, защото не сме били заедно. Не знам какво да правя, опитвах всеки път да му обясня как съм се чувствала в тоя момент, но той си знае неговото, аз съм като всички, искала съм да се ***, лека съм била.. Не знам, моля Ви, кажете ми какво да правя :( Вчера ми каза, че иска да идем на психолог, защото мисли, че го лъжа. Ако не ида, значи го лъжа и иска да ме остави. Не искам да го загубя.. Обичам го адски много.. Сега го карам да седнем да си поговорим, да ме изслуша да обясня, той не иска.
Съжалявам, ако има грешки или Ви изглежда объркано, но съм от телефона и да, объркана съм.

Коментари

1.   Приятелят ти, мило момиче, има сериозни параноични внушения. Ревността понякога е болестно състояние и не мисля, че ти си за психолог, а той. Няма за какво да се обвиняваш. Истината е, че той се чувства виновен вътре в себе си за случилото се и понеже мъжката му гордост не позволява той да приеме своята грешка, се опитва да я прехвърли на теб. Ти сама го казваш - били сте разделени, раната е била прясна и ти в този момент си била лабилна. Лошото е, че той не мисли за болката, която ти си изпитвала тогава. Той мисли за нараненото си мъжко достойнство. Тоест това е човек, който обича преди всичко себе си. Вменявайки ти чувство за вина и насаждайки ти внушения от типа, че си лесна, той упражнява психически тормоз над теб. Не знам за теб, мила, но аз не бих се чувствала добра в такава връзка. А приятелят ти няма да се излекува от болезненото чувство, породено от накърненото му мъжко достойнство, че не е единствен на този свят, и най-вероятно след време ще започне да упражнява и физически тормоз над теб само за да докаже пред себе си колко е велик. Нямаш място при такива хора, с най-добри чувства ти го казвам. Още повече, че човек, който обича, не си тръгва веднага щом се появи и най-малката спънка, както ти казваш, че е правил, а ще се боли докрай. Помисли, мила, кое е най-доброто за теб.

2.   Не искам да си представям как сте се целували след като си била повърнала. :)

3.   "ми натяква, че не съм го обичала, че съм легнала с друг. А това не е вярно.. "

Е как да не е вярно бе, нали си легнала с друг... :D Иначе тая ваша телефонна и детска любов няма бъдеще. Вземи се подготвяй професионално за живота, че само с лИбоФ и филмиране не се живее... добре.

5.   Патиш от главата си. Подобни целувки и изневери не се признават, ако ще и на шиш да те въртят. За друг път да знаеш.

6.   А ако той си легне с друга?

7.   1 В този момент сте били разделени, така че това не е изневяра и няма право да те упреква.
2 Била си разстроена и наранена и уморена и просто си търсила утеха и обич и внимание и разбиране, затова си допуснала онова момче да те прегръща и целува
3 Не постъпвай повече с някого така както си постъпила с момчето. Ти просто си го използвала, заради нещата в точка 2. Ще е най добре да се видиш с него и да му го обясниш за да не го оставяш с грешни впечатления.
4 Това че не си спала с онова момче доказва че още обичаш Д
5 Това че си му казала е било правилно изкреността и доверието са най важните неща в една връзка
6 Д определено не знае какво иска щом постоянно се събирате и разделите и те обвинява за целувки и прегръдки които са се случили когато сте били разделени
7 Поговори с Д и се разберете. Разкажете си всичко както и начина по който се чувстваш от всичките ви раздели и събирания
8 Ако Д не вярва в твоите чувства се разделете окончателно и завинаги а не се измъчвайте
ПП Как мина психолога?

8.   Авторката:
Ако той го направи, докато сме разделени и пак се съберем, колкото и да ми е тежко, ще трябва да го преглътна, все пак не сме били заедно в този период. Исках да видя вашите мнения, за това писах. Аз като цяло знам, че не е правилно, съжалявам, че съм го направила и ако можех да върна времето назад, тази случка щях да я изтрия, както и много други в които съм грешала, разбира се. Просто се чудя дали в действителност заслужавам това държание, при положение, че не сме били заедно, както казва Н1 - оставил ме е той.
Отделно, че той с мен не говори толкова, не ми споделя, вече не се държи мило ( когато сме заедно дори да се скараме всичко се оправя и сме много щастливи, но като се приберем... ). Когато искам да му кажа, че имам нужда от нежност, топлина, някоя мила дума.. абе като цяло да се държи добре и да си показва чувствата, той казва, аз да съм се държала първо добре. Еми окей, така беше два дена бяхме супер, след това той нямаше карта на телефона и нямаше откъде да ми пише или звъни. Веднъж на ден ако хванеше нет.. Оня ден той избухна, защото като ми каза какво прави го попитах дали е сам - последва скандал, мен само това ме интересувало дали не прави нещо. А това не е така, аз попринцип си питам кой с кой е.. И понеже аз много се притеснявам за него, когато предния ден ми беше писал за последно, а вчера го нямаше никакъв и аз се тревожа, писах на съквартирантите му (единия го познавам лично, другия не) ако са с него да му кажат ако може да влезе от някъде или да намери телефон да звънна. Той влезе вечерта късно, хванал wifi обаче като разбра, че съм го търсила, пак скандал - не съм се притеснявала за него, а да не направи нещо. Не знам, не го разбирам, аз на негово място ако някой се тревожи така за мен ще го успокоя, не да го нападам.. Аз по цял ден стоя и го чакам да влезе във фейсбук да си пишем малко, накрая като влезе и става ужас.. Днес му казах, че уж говорихме да се държим добре и т. н., но последните дни изобщо не се държи така, казах му, че не съм щастлива в такива моменти, казах как искам да се държи, незнайно как стигна до извода, че попринцип не съм щастлива с него. Както и предната вечер, като ми се караше защо съм била досаждала на хората ( съквартирантите), аз се ядосах и казах, че няма смисъл да стоя на линия ако се държи зле и той ми вика Значи няма смисъл от мен, ще го запомня. А аз такова нещо не съм казвала? И излезе от линия и днес сутринта чак е влизал от работа, цял ден му говоря и говоря какво искам, той вика аха ок., поне ми каза, че не иска да си тръгвам, и че е щастлив от това че е с мен.. Не знам, хора, не го разбирам понякога! Толкова ли е трудно да се държи с мен по-добре, някоя мила дума, да ми каже какво чувства към мен.. :(