Още ли ме обича бившият ми
Преди около 10 месеца скъсахме с бившият ми. Връзката ни беше кратка - месец и нещо, но аз още от преди да тръгнем много го харесвах и след това направо се влюбих в него. Той скъса с мен като каза че не иска да има връзка в момента а и за мен беше по-добре зашото не ми обръщаше много внимание - личеше си че не ме харесва особено. През времето в което ходихме сме излезли само 3 4 пъти което си е малко за една връзка, целували сме се, натискали сме се и нищо повече. След като скъсахме аз си намерих нов и сериозен приятел с който съм и до днес. Обичам го много защото се държи добре с мен, вече 7 месеца сме заедно и всичко е идеално. Няколко месеца след като бяхме скъсали с бившия си (вече ходих с настоящия) стана рака че отново започнахме да поддържаме контакт. Той имаше приятел който беше от моя клас и един ден решихме да излезем в обща компания. Момчето от моя клас го предложи и аз се съгласих защото малко ми липсваше бившия ми дори и да имам сегашно гадже... Исках просто да го видя и да поговоря малко с него. В край на сметка излязохме, говорихме си, смяхме се, всичко беше нормално-сякаш си бяхме приятели и нищо преди това не се беше случвало. Започнахме да излизаме по-често (2-3 пъти в месеца) с тази компания но общо взето аз ги виках. Беше ми малко тъпо за сегашното ми гадже, но го уверявах че са ми само приятели и няма нищо лишо да излизам с тях и той беше съгласен. Аз ги виках - те излизаха с мен и така в продължение на 2 -3 месеца, през които станаха някой неща с бившият ми.. Той много се заиграваше с мен, постоянно мо бараше косата, все сядаше до мен (бившият ми съшо си има гадже от тогава коогато и аз), правеше ми дори комплименти като че съм много хубава и все някакви такива. Беше ми странно защото той скъса с мен а и си имаше гадже с което уж наистина се харесваха. Постепенно след тези негови постъпки започнах да го искам отново. Ходихме на пикници заедно, на кафета, където се сетиш и винаги по някое време той все си намираше оправдание да ме барне я по крака я по главата я по ръката (дори единия път ме хвана за ръка), а когато се прибирахме от пикник вечерта той говореше нещо за мен и каза че съм много хубава, с хубаво телце, хубава коса, направо момиче мечта... постоянно ме хвалеше. Всеки път когато излезехме двамата се отдалечавахме и си говорихме наши неща, боричкахме се, той започна да ме прегръща всеки път като ме види, което смятах за нормално зашото все пак сме приятели, но прегръдките бяха повеме от приятелски, усещах как ме стиска силно с обич.. а и никой друг от компанията не ме прегръщаше- само той. Сегашното ми гадже разбра че става нещо между нас, особено след една случка която бях споделила само с една моя приятелка - бившият ми ме беше барнал за гъза (аз и я бях написала в чата но тешедона ми беше в гаджето ми след това и той я вида) и ми каза направо, че не иска да излизам с тях (тоест с бившия ми и компанията).. Имаше право и го разбрах напълно, беше ми трудно но спрях да излизам с тях. Виждах го по улиците в града, прегръщахме се и се спирахме да си говорим докато приятелите ни не се размрънкваха да тръгваме. Понеже както казах аз ги виках да излизаме попринцип, когато аз спрях никой не пишеше да се видим. Един ден обаче месец след като спрях да се виждам с тях, видяг бившия си на центъра, отново спряхме поговорихме и ме пита кога отново ще излезем, че отдавна не сме.. наистина много се зарадвах зашото досега той не ме беше викал да излизаме - само аз тях, но нямаше как да изляза бях онещала на гаджето си. Разказах му че съм се скарала ссъс сегашния си приятел и вече не мога да се виждам с тях докато нещата не се оправят поне.. той разбра и видях че му стана леко тъпо. Всеки следващ път като го видех ме питаше не са ли се оправили нещата, няма ли скоро да изляза с тях и т. н.... Аз все още не можех а толкова много ми се искаше... Стана така, че на мен ми трябваха уроци по география и затова мама ме записа на някви уроци- когато отидах се оказа майката на бившия ми... Това беше много хубаво защото поне тогава можех да го виждам. Тя ми предаваше урока след което аз оставах да си говоря с него още няколко минути.. Усещах че и той имаше нещо към мен, винаги като ме гледаше се усмихваше, галеше ми косата, щипеше ме.. но все още ходеше с приятелката си.. не знаех какво да си мисля. Не ме обвинявайте, че харесвам бившия си а ходя с настоящия.... Аз не съм сигурна дали бившият ми има няквки чувства към мен или се заблуждавам, затова не искам да късам момчето което знам колко много ме обича и накрая да не стане нищо с бившия ми. Започнах да се замислям скоро за едно нещо... Както аз имам гадже, но все пак не спирам да мисля за него и още имам чувства, фали и той не е така? Моля ви дайте ми съвет какво да правя? И мислите ли че той още има някакви чувства към мен?

Коментари

2.   Променила ли си нещо във външността си, след като сте скъсали с бившия? Като гледам, има физическо привличане, а доколкото разбирам не сте правили секс никога. Сега ти си на друг, а той явно не харесва достатъчно настоящата си приятелка. Сравнил е теб с настоящата, претеглил е плюсовете и минутите ви, и понеже си недостъпна за него, то се проявява подсъзнателен инстинкт да те преследва като плячка.
Съветът ми е да не се занимаваш с този, а си гледай живота с настоящия. В крайна сметка, бившия ти да е мислил, а настоящият няма никаква вина. Бъди човек и не постъпвай нечовешки с него!

4.   Ей нахални дечурлига сте! Не разбрахте ли, че си имате раздел за дечурлиги и там си пишете блудкавите детски занимавки. Каква любов и каква изневяра има в темата на авторката, че я е написала в този раздел? Нали затова сайта е разделен на раздели, именно, да не губи времето на интересуващите се. Този раздел е сериозен, касае теми за зрели връзки и раздори, какво децата търсят тук, мислят се за пораснали ли? Ако темата беше пусната в раздела за деца, изобщо нямаше да си губя времето, защото него раздел не го чета. Но за да има ред, и модераторите могат да помогнат, просто те да разпределят, в кой раздел да пуснат темата. Иначе сериозни раздели се оводняват и стават и те блудкави. Моля, съобразявайте се, не ни губете времето!

5.   Малка си още и най вероятно няма да си нито с единия нито другия за дълго. Такаче да не ти пука, но не предавай приятеля си ако не го обичаш кажи му го и нека всеки си продължи по пътя. Както казах малка си още не си сигурна в чувствата си, но от 2 стола се пада на земята такаче цъди разумна.
Най-добре стига с тия връзки имай си приятели излизай ама не ти е времето за момчета и връзки незнам на колко години си, но личи, че сте още малки тия вашите връзки така или иначе са кратки и само си разваляте приятелствата.

7.   Просто не знаеш какво искаш, жалко за сегашното ти гадже, че ти вярва. А онзи бившия 100% иска само да те вкара в леглото и да те остави. Г.

8.   Не, няма чувства. Прочети си историята след няколко години и ще разбереш. А ти си егоистка. Знай, че всичко се връща.
Ж27