Осмелявам се или...?
Чета темите и коментарите в сайта и за това реших да задам няколко въпроси, на които разбира се анонимните потребители да отговорят.

1. Обвързан/обвързана ли си?

2. Смяташ ли чатенето и познанството в интернет, за полезно?

3. Влюбвал/Влюбвал ли си се в интернет?

4. Били ли сте измамени било то с пари в интернет от някого, но бъдете честни все пак е анонимно?

5. Колко често от времето си прекарвате в интернет простраството бъдете честни?

6. Колко сексуални партньора сте имали от интернет?

7. Смятате ли интернета, за прекалено заразителен?

8. На колко години за първи път започнахте, да влизате в интернет и да чатите с други хора?

9. На колко години сте сега?

10. Умори ли се от въпросите? хахаха може да не отговаряте, на този въпрос.

Ще помоля модераторите, да публикуват темата ми благодаря! :)

Ж18

Коментари

1.   1. Не
2. Зависи, но определено не искам по този начин да срещна бъдещия си партньор :)
3. Не
4. Не.
5. през седмицата влизам в социалните мрежи рядко, но използвам Интернет за училище. През уикенда влизам повече.
6. 2-ма
7. Да
9 16
10. Не :)
Ж16

2.   1. Не
2. Не
3. Да
4. Не
5. 2-3 часа на ден
6. 2
7. Да
8. Не помня
9. 19

3.   1. Да
2. Зависи от естеството на разговора
3. Не
4. Не
5. За жалост почти цялото
6. Николко
7. Да. Интернета кара хората да деградират. Човечеството е на път да се погуби от пристрастеността си към телефона, напълно е забравило на кой свят се намира. Последната мания по покемони е доказателство.
8. 11-12год.
9. 20

4.   1-обвързан
2-не
3-не
4-не
5-3-4 часа
6-4
7-не
8-38години
9-43
10-да

5.   1- да
2- да
3- да и от 10 год. живея с него
4- не
5- поне през час, често е, знам.
6- един
7- да
8- на 19г.
9- на 29г.
10- не :)

6.   1. Обвързан/обвързана ли си? -Да.
2. Смяташ ли чатенето и познанството в интернет, за полезно? Определено, но да не се прекрачва границата.
3. Влюбвал/Влюбвал ли си се в интернет? -Не.
4. Били ли сте измамени било то с пари в интернет от някого, но бъдете честни все пак е анонимно? -Не.
5. Колко често от времето си прекарвате в интернет простраството бъдете честни? - 12/14 часа.
6. Колко сексуални партньора сте имали от интернет? -0
7. Смятате ли интернета, за прекалено заразителен? -ДА!
8. На колко години за първи път започнахте, да влизате в интернет и да чатите с други хора?- 10/11
9. На колко години сте сега?- 20

7.   1.Да
2.Не, познанствата в интернет могат да ни създадат погрешна представа за човека, с който си чатим. Първо, най-лесно се лъже в интернет, второ, при евентуална среща на живо, човекът не винаги отговаря на очакванията. В редки случаи може да бъде и опасно.
3.Да, 2 пъти. Първият път бях на 15, не бях излизала с момче дори на среща, нямах никакъв опит, и съответно наивно лапнах въдицата в интернет по едно момче, но нищо се получи между нас. Вторият път бях на 20 и по-скоро беше увлечение, но имахме кратка 3-месечна авантюра.
4.Не, не ми се е случвало.
5.Зависи, според според свободното време, в различни периоди - различно.
6.23 от интернет, от 38 общо.
7.Стига да не се прекалява, не.
8.На 15
9.На 24

8.   1. Не съм
2. Да
3. Да речем, че да
4. Не
5. Не знам колко точно, по няколко часа на ден
6. Николко
7. Да
8. Не помня, на 11-12 някъде
9. На 17 години
10. Не :D

9.   1. да
2. да
3. не
4. не
5. 30 мин на ден
6. нула
7. да
8. На 12
9. 31
10. не

10.   1. Обвързан/обвързана ли си?
-Да
2. Смяташ ли чатенето и познанството в интернет, за полезно?
-Не във всички случаи. Понякога е хубаво, защото свързва хора от различни страни по света. Понякога е лошо, защото е възможно да станеш жертва кибер престъпления, особено за децата, които са твърде невинни и просто откровено глупави.
3. Влюбвал/Влюбвал ли си се в интернет?
-Бенедикт Къмбарбатч брои ли се?
4. Били ли сте измамени било то с пари в интернет от някого, но бъдете честни все пак е анонимно?
-Веднъж си поръчах нещо от Алиекспрес, но не пристигна, бяха някакви центове и ме домързя да се занимавам с диспути и глупости.
5. Колко често от времето си прекарвате в интернет простраството бъдете честни?
-Мноооого.
6. Колко сексуални партньора сте имали от интернет?
-Ъм, нито един. Честно.
7. Смятате ли интернета, за прекалено заразителен?
-Да.
8. На колко години за първи път започнахте, да влизате в интернет и да чатите с други хора?
-15? Струва ми се...
9. На колко години сте сега?
10. Умори ли се от въпросите? -не

11.   1. Необвързана
2. Да, понякога може да се обмени доста полезна информация и да се запознаеш с доста приятни хора
3. Не, но съм откривала доста добри приятел(к) и
4. Често ми пишат момчета и искат да им пращам снимки, но не съм се подлъгвала
5. С този месинджър включен 24/7 :D :D
6. 0
7. Понякога
8. Използвам Интернет от 7-годишна, но да речем, че комуникирам с други хора от 11-12- годишна
9. 18
10. :)

12.   1. Не, аз съм девствена.
2. Не.
3. Не.
4. Не.
5. Цял ден съм на компютъра, но не си чатя с никого.
6. Нямам.
7. Не.
8. Когато бях на 13.
9. На 19.

13.   1. Не

2. Да - сближава хора от различни държави и култури, на мен ми помогна много с езиците; хората са по-открити в нета отколкото в реалния живот и може свободно да говориш за каквито и да е теми.

3. Невъзможно е, поне за мен.

4. Не

5. Тези дни повече от 12 часа/ден

6. Николко

7. Всичко зависи от човека, който го ползва.

8. на 9

9. на 19

14.   1. Обвързан/обвързана ли си? - ДА

2. Смяташ ли чатенето и познанството в интернет, за полезно? - понякога ДА

3. Влюбвал/Влюбвал ли си се в интернет? - ДА

4. Били ли сте измамени било то с пари в интернет от някого, но бъдете честни все пак е анонимно? - НЕ

5. Колко често от времето си прекарвате в интернет простраството бъдете честни? - зависи от деня, много РАЗЛИЧНО

6. Колко сексуални партньора сте имали от интернет? - 3

7. Смятате ли интернета, за прекалено заразителен? - ДА

8. На колко години за първи път започнахте, да влизате в интернет и да чатите с други хора? - 11

9. На колко години сте сега? - 24

10. Умори ли се от въпросите? хахаха може да не отговаряте, на този въпрос. - НЕ

15.   Да
Не
Да
Не
2-3 часа (зависи)
Да
12-13
Ж 20

16.   1. Да
2. Не.
3. Не.
4. Не.
5. Цял ден
7. Не.
8. Когато бях на 13.
9. На 18

17.   1. Обвързан/обвързана ли си? Не

2. Смяташ ли чатенето и познанството в интернет, за полезно? Зависи. С какви хора разговаряш и за какво.

3. Влюбвал/Влюбвал ли си се в интернет? Да..

4. Били ли сте измамени било то с пари в интернет от някого, но бъдете честни все пак е анонимно? Не

5. Колко често от времето си прекарвате в интернет простраството бъдете честни? Доста от времето си

6. Колко сексуални партньора сте имали от интернет? Николко

7. Смятате ли интернета, за прекалено заразителен? Да

8. На колко години за първи път започнахте, да влизате в интернет и да чатите с други хора? 13 започнах да влизам, а да чатя с други на 16-17 мисля, но аз попринцип отговарям на малко хора(непознати)

9. На колко години сте сега? 18

18.   Комнтарата на номер 12 ме разсмя това че си девствена, не означава че не можеш да имаш гадже... и по-скоро във въпросите ти има повече да от колкото не ама да не те сметнем, за к... а си отговорила с не.

19.   1 - Не
2 - Да. Много!
3 - Не
4 - По интернет не, от реални "приятели" - да.
5 - над 5 - 6 часа на ден
6 - нито един
7 - да
8 - на 15 или 16
9 - на 30
10 - Не но тук интерфейса не е френдли за подобни анкети.