Държи се ужасно, обижда ме
Здравейте! Имам връзка с едно момче от Варна, аз съм от София. Той е на 23, а аз на 18. От няколко месеца нещата вобще не вървят. Имам чувството, че вече не ме обича по същия начин. Постоянно се кара с мен. Крещи ми. Обижда ме, казва какъв лош човек съм, егоист съм била, злобна съм била, как не искал да бъде с мен, чудел се защо е с мен... След като му мине започва да ми се извинява и да казва колко много ме обича и казва че всички тези неща ги е наговорил, защото съм го ядосала. Не знам какво да направя, скоро трябва да се видим обаче аз то виждам че той е охладнял към мен и той дори само го казва, че нещата не са същите като преди. Страх ме е, обичам го страшно много, заедно сме 3 години. Държа страшно много на него. Имам още 1 година учене и искаме да живеем заедно(поне аз искам, за него вече не знам, защото от постоянни караници не остава време за нищо). И когато той ме обиди и аз се разсърдя не му пука, никога не би ме потърсил, казва че му е добре без мен, няма кой да му дига нервите. Много често ми казва да се махна, да не го търся, до си намеря друг, казва ви махни се остави ме намира и след като му мине казва извинявай аз не искам да си ходиш просто ме вбеси. Чувствам се много зле :(

Коментари

1.   Един съвет от мен: Слушай внимателно какво говорят хората когато са ядосани - тогава казват истината. Надявам се разбра какво да правиш (- каквото ти е казал). Най-добре и за двама ви. Ще си спестиш много страдания за напред, когато ще живеете заедно. Но все пак ти си решаваш. Погледни нещата реално, доста е трудно когато си влюбен, от личен опит го знам. Сега си се чудя как съм позволявала такова държание и толкова унижения само защото съм го обичала. Имай малко достойнство, не му позволявай да ти говори така. Остави го щом толкова иска. До кога ще търпиш да се отнася с теб като с боклук? Ти също имаш чувства. А това с извиненията е просто цирк. Видял е че каквото и да направи като ти каже две сладки приказки и ще омекнеш. Разкарвай го, колкото и да не искаш. Бъди желязна сега, за да си щастлива в бъдеще!

2.   Обиждa те, мaчкa те кaто личност, човек и женa, a ти продължaвaш дa си мислиш дa се видите, че и дa живееш с него? !
Е, не! Вярно, че някои жени просто сте изкуфели тотaлно.

Женa съм!

3.   Сладка тоя е комплексар зарежи гоо!!!

4.   Вярвам че караниците са най вече защото не сте заедно.
Липсвате си.
Стават дразги.
Друго е като сте заедно.
Гледай да се успокоиш докато се видите и си изкарайте чудесно.

5.   Ех, ако хората бяха по-умни и смели и си тръгваха навреме от неправилния човек..но не! Всеки седи и се оплаква как го тъпчат, как го унижават, но не прави нищо по въпроса. Пише в сайт проблема си и иска съвет, а отговорът е в написаното. Всеки, който си прочете историята наново, ще открие къде е проблема и какво е решението. Друг е въпросът, че няма да приеме истината.

6.   Според мен когото човек е ядосан , той точно тогава казва нещата които мисли, няма такова нещо "ти ме вбеси заради това ти наговорих тези неща". Явно той е човек, който не може да владее нервите и емоциите си , такива хора е добре да си стоят сами! Да не би да си длъжна да се съобразяваш с настроенията му и да позволявяш да те обижда във всеки удобен момент, ако те обичаше той нямаше да се държи така. Никой не заслужава това отношение , заслужаваш нещо много по-добро, за мен това не е любов , а мъчение.

7.   Значи, защото ТИ си го ядосала? Дам, разбирам. Типичен манипулатор.
Ж29

8.   Аз за това чаках да се появи човек, който да е със спокоен характер, да не поставя себе си на първо място и да е склонен към компромиси. Чаках много и срещнах такъв човек. Докато другите около мен се обвързваха, късаха... забременяваха, махаха бебето, трети човек, пети и т. н, аз просто си наблюдавах. И чаках, не бързах, седях си сама. И сега не съжалявам. Всеки сам си прави изборите

9.   Мачка те, но ти си правиш планове да живеете заедно. После ще пишеш, как те е пребил, докато детето е гледало. Не ги разбирам такива жени, като теб. Това фамилна обремененост ли е? Това ли ти е идеала за мъж, да те обижда, унижава и да ти говори така. За съжаление, не си единствената, много са като теб. После децата гледат, преповтарят този модел на поведение, търтя същият партньор/ка, после ги е срам от съседката, хората и живеят заради децата и се влиза в един порочен кръг, който създава модела на настоящето семейство. Като добавим и ниското интелектуално ниво и финансовата зависимост, картината изглежда ужасно. Жени, то толерирайте това!!!

10.   Ох... ти си само на 18. Какво си тръгнала да искаш да живееш с него при положение че се държи така? (Не каза с какво толкова го предизвикваш - ревнива ли си, защо така се държи...
Зарязвай го, след няколко месеца ще си го забравила. Имай малко достойнство. Наистина ще си намериш друг след време.
Зарязвай го и колкото и да ти се моли не се връщай при него. Представи си само бъдещия ви брак или съжителство заедно... ти търпиш тези негови настроения... той ти се извинява.... после пак един кръговрат. БЯГАЙ далеч докато е още рано. После и за теб ще стане в пъти по-трудно.