В някаква дупка съм
Здравейте хора,
На 37г съм, омъжена съм от 15 години с дете-дълго чакано на 1г и 8 месеца. Със съпругът ми сме заедно отдавна, разбираме се, не се караме за сериозни неща, подкрепяме се, , не знам какво друго да кажа, е.... всеки си има кусури разбира се, но не е нещо, което не може да се преглътне.
От както се роди детето ни ние не сме интимни хора! За почти 2 години сигурно 2-3 пъти и то така някак без интерес, че по-добре въобще да не се бе случвало.
Много пъти говорим по въпроса, какъв е проблема аз ли съм проблема.. не знам. Той казва, че ме обича дори повече от детето ни, че не може да живее без мен, че съм неговото момиче и че всичко вероятно е някакъв период, но някак не го пали вече. А имаме време, но в свободното си време той предпочита телефона си да чопли там или нещо из къщи, домошар е, грижовен, няма си никоя сигурна съм, просто не е толкова зает а всяка свободна минута е с детето, помага ми, гледа го...
... и аз го обичам и ми е доста мъчно някак, че забрави че съм жена,
за зега никакви изгледи няма нещата да се променят и се чудя такъв ли ще е животът ми от тук нататък-беэ секс, без близост, без тръпка... ми имам нужда, не се сещам всеки ден за това, да не си помислите, че съм някоя ненаситница, ама на 37 съм, не съм старица, не съм монахиня, как да ви обясня и по бузата не се сеща да ме целуне ако не го направя аз, все едно сме брат и сестра.
Не желая да се оглеждам за други мъже, нямам желание, не искам да си загубя семейството.
Е, олекна ми малко като си излях душата, дано не съм ви досадила, ако имате съвети за даване-давайте

Коментари

1.   Уф, съвети нямам за съжаление, ама предлагам съчувствие :)

Ако наистина няма друга, може просто да си му отлетели "мерака" и " способностите". При този случай хубавото е, че вината не е в теб, но лошото е че нищо не можеш да направиш.

Евентуално с разни романтични идеи и подходяща атмосфера може да пробваш да го омаеш, ама ако и това не го размърда, значи проблема си е 100% в него и едва ли ще се промени. Но пък кой знае, така както изведнъж е поохладнях, може пък след още няколко години да се разгорещи... Сега се е наситил, но по-късно като поостареят мъжете и нещо им прещраква по тази тема. Така, че мисли оптимистично.

2.   Кажи му в прав текст какво ти липсва и че ще си го потърсиш на вън в един момент. Идеята не е да го направиш наистина, а да му обърнеш внимание колко сериозни са всъшност нещата, защото те наистина са такива. Липсата на интимност в едно семейство рано или късно води до забежки. От опит ти го казвам.

3.   Има и такива моменти. В живота и в връзките като в природата има сезони. Имала си момент когато всичко върви като по вода всичко е наред, това е лятото. В момента при теб е настъпила зимата, сякаш нещо боксува не се получават нещата, чувстваш че нещо не е наред. Съветвам те да си активна повече от всякога, трябва упорита работа и не губи комуникация с мъжа ти и пролетта ще настъпи по-бързо.
В момента примерно аз съм в есен - затишие пред бурия :)
Всичко е временно нещата се преобръщат бързо.

4.   Ами не искам да те обиждам, но вероятно става въпрос за променения ти външен вид след раждането. Във всеки случай не е нормално да не правите секс, това трябва да се промени като ти трябва да поговориш с него, освен това трябва да го настроиш на сексуална вълна по различни начини - с облекло, държание, пробване на нови (но не извратени неща), може да започнете да взимате сексуални стимуланти и би било хубаво ако тялото ти е отпуснато да започнеш диета и някакъв хранителен режим. Разбираш ли ако жената до мъжа не го привлича сексуално той не може "да вдигне самолета".

М>30

5.   Не слушай Н2 Кажеш ли на някой че си способна на нещо... НИКОГА няма да ти се довери истински..! А по въпроса сигурен съм, че след време ще се оправят нещата...