Изневяра ли е сексът с проститутка?
Казва ми, че ме обича, а ми е изневерил...поне си призна!

Защо мъжете правят такава крачка в страни?
Обича ме, а в същото времи и ми изневери...аз тея мъже не ги разбирам! Като научих, че ми е изневерил с проститутка се почувствах някак непълноценна...тази негова постъпка ме накара да се питам дали вече не му харесва секса с мен... Просто немога да Ви опиша болката която изпитах...Казаха ми, че да преспиш с проститутка не било изневяра...Е ДА АМА НЕ за мене си е чиста изневяра дори и само мисълта за подобно нещо е изневяра. Казаха ми, че съм била мн крайна, но не сам аз просто го обичам и не искам да го деля с никоя! Дали го е направил защото ни делеше разстояние ... Не Не това не го оправдава та ние само седмица не се видяхме!
Та исках да науча Вашата гледна точка към въпроса...
За Вас изневяра ли е любящата Ви половинка да прави секс с проститутка?

Коментари

51-65 от 65

53.   Изневяра та изневяра. Какво сте се хванали за тая дума? Вие дето искате някой да е само с Вас в следващите 30/50/100 г. наред ли сте? Я ми обяснете как става така, че харесвате един мъж, за когото знаете че сменя жените и то така го харесвате, че се жените за него (или поне тръгвате сериозно с него). Ами не ви ли минава през ума, че той ще пордължи да го прави? Не! Вие решавате, че ще го промените (един вид опитомите) и се хвърляте в боя. А като не успеете ревете, че мъжът бил крив, гаден, подъл, нечестен, мръсник и всичко останало за което се сетиет. Ами защо въобще се хващате се нещо, което всъщност не харесвате, щом още от самото начало го правите с ясното съзнание, че ще се опитате да го променяте? Искате да се пробвате? ОК! Но като не успеете, признайте си че сте сгрешили, че не сте преценили правилно силите си и или се оттеглете или си трайте. Защо нито се оттегляте, нито си траете, а започвате да вдигате врява до небесата, че мъжът ви е виновен за вашата грешна преценка? Я си измийте очите и погледнете нещата такива, каквито са!
Изневяра! Изневяра ама друг път. Никой не е собственост на никого. Робството отдавна е отменено със закон. Ако човек иска да неправи нещо за друг - ще го направи, ако ли не - малко са нещата, които ще го ПРИНУДЯТ да го стори. Е, аз не искам да принуждавам никого да прави за мен нещо, което той самия не иска. И не месля, че имам право д се сърдя на когото и да било, че не иска да направи нещо за мен.

54.   И на мен ми се случи. Това, което изживях не мога да го сравня с нищо, което съм преживявала до сега. Имахме 14 годишна връзка и аз до този момент не съм разбрала с какъв човек съм живяла и обичала. Бяхме на заведение и той много се напи, след което извади телефона си и си поръча проститутка, когато тя дойде той забрави за мен. Започна да я обарва и да й се възхищава, а аз сякаш не съществувах за него. Тръгнах си, а той остана за цялата нощ при нея. Не зна ех на кой свят съм. Оттогава не живея аз просто съществувам.

55.   Номер 29 права си. Аз съм мъж и вече 5 години ходя на проститутки. Спал съм с над 100. Чувствам се гадно. Не се оправдавам. Вече съм на 36 и още не мога да се оженя заради тази страст към проститутките. Възхищавам ти се.

56.   Вие, жени, наистина ли вярвате, че вашите мъже, никога са ви изневерили?
Аз лично предпочитам съпруга ми да си плати на проститутка, отколкото да му завърти мозака някоя "почтенна мома", "мома", която ще му излезе, хем по-скапа, хем солена.
Много жени си мислят, че истинският мъж е този, който не изневерява.... Не! Истински мъж е онзи, които го прави така, че никой никога да не разбере! А мъжът, който ще признае такова деяние, се нарича играч!
Той си играе с чувствата Ви!

57.   Мила, намери си някой да му изневериш и ти. Ама гледай наистина да си изкараш супер добре! И после му разкажи..
След това го зарежи и си гледай само напред в живота!

58.   Номер 57 е униакна егоистка. Да наказваш някой друг, който с нищо не ти е виновен. Ако и той мисли като тази егоистка, то той ще си го изкарва на други момичета, които от своя страна по тази логика ще го изкарат на Х на брой и така в геометрична прогресия. Да наказваш някой друг за чужди постъпки е може би най отвратителната постъпка, която ми минава през ума. Тогава дай да бием номер 57, защото една моя позната е набила малкото братче на мой приятел. Няма и как това да е отмъщение, защото реално ти не наказваш виновника, а просто създаваш нови несправедливости. Ако си нормален човек няма как да се почувстваш по добре. А такива като номер 57 е идеалният пример за това какъв човек не трябва да бъде. Обществото ни се е скапало заради такива хора.
"Не сакам аз да съм добре, сакам Вуте да е зле"

K-Man

59.   Бухаха

Лена

60.   Изневярата е емоционално състояние - случва се в главата

61.   Точно толкова, колкото секса с жиголо.

62.   Щом една седмица не може да удържи, значи го е правил много пъти. На такъв никакво доверие, никога няма да се промени.

63.   Абе да си е харесал някоя жена пак ще го разбера. Не е въпроса до изневярата тук...ама да ходи да си плаща насам-натам, въпреки че е обвързан, здрав и прав, това вече не е много нормално. Платената любов е за хора, които са нещо на зор и в момента нямат възможност за връзка. Иначе - други жени и мъже за нормален секс бол.

64.   Когато плащаш не е изневяра! Поради това мъж може да изневери само с мъж.... евентуално! :)

65.   като чуя това "не искам да го деля с никой" ..... хора, вие не сте нечия собственост, както и вашите половинки не са ви собственост, те не са предмети, те са хора

66.   Да, изневяра е. Приготви се да чеуш и една неприятан инстина - едно куче, научи ли се да яде лайна, спиране няма. Ти си прецени дали да останеш в тази връзка. Успех, каквото и да решиш.

67.   Тъп въпрос!
Самозадоволяването изневяра ли е?
А гледането на порно?
Регистрацията в сайт за запознанства?
Изневерява се с главата, а не с тялото!

51-65 от 65