Само с един партньор
Здравейте,
въпросът ми е конкретно към дамите, ако от първия ви път сте само с един партньор, то след години идеята да пробвате с друг е по - скоро химерна или желанието да я осъществите надделява. Моят случай е такъв от 12 години съм с момичето на което бях първи, но забелязвам как гледа приятелките си когато говорят за този или онзи. Нека пишат само жени с по-голям съвместен живот с мъж. Благодаря ви.

Коментари

1.   Аз съм омъжена от 36 години... щом искаш жена с дълъг съвместен живот. Никога не съм изневерявала. Ако искаш докрай да съм честна, искало ми се е. Поради много причини. Спирала съм навреме. Просто съм прекалено директен човек и не бих могла да живея двойствен живот, да лъжа мъжът до мен. При първата разправия бих се издала-въпрос на характер. Но мъжът ми не ми е първият-така че ми се струва, че в твоето момиче може да надделее любопитството. Мисля си, че много от изневерите се случват точно от любопитство-как е с другия, какво е да го направиш тайно. Казах ти каквото аз мисля, дано не съм права в твоя случай.

2.   Няма ли привличане няма как да легне с друг просто от любопитство. Напълно е нормално за 12 години да си омръзнете. От опит говоря.

3.   Ако обичаш някого истински, то любопитсвото ти няма да надделее над тази любов! Изневярата е най-гнусното нещо в една двойка, така че, ако имаш желание да си с други - постъпи честно и се раздели с твойто момче. Заради такива "проби", колко дългогодишни връзки се разпадат!

ELSA

4.   Здравей! И аз съм с момчето, което ми беше първо от доста време. Честно казано не съм човек на изневерите и ги ненавиждам, но съм се замисляла дали някой ден ще поискам да съм с друг. Досега не съм го правила и съм на принципа, че ако не искаш да ти изневерят, не изневерявай и ти. Затова си мисля, че дори и да искам да пробвам с друг, няма да го направя. За тези 12 години би трябвало да си я опознал и да си разбрал какво мисли тя по тази тема, пък и щом за толкова време не е била с друг, защо отсега нататък да е?

5.   Братле, всяка жена има курвенски период който е неизбежен ако е нормална жена. Според теб твоята минала ли е през него?
М32

6.   Много си несигурен в себе си, младеж. Каквото стане, стане. Няма смисъл да го мислиш преди да е станало.

7.   Аз съм на 30. Била съм само с един до сега. От 11 г. сме заедно и никога не съм имала нужда да изневерявам нито от любопитство, нито от каквото и да било. Но все пак при всеки е различно.

8.   Авторът
Вижте, аз не знам дали е била с други след мен, аз само знам че съм и първия, но дори и да го е направила е било супер дискретно, така че аз не съм се усъмнявал, въпросът е друг, когато приятелките които са соло и пият кафе у нас, се споделя за този или онзи, искат моето мнение като мъж и моята жена ги гледа как да кажа с такова вълнение, не знам не намирам точната дума. Може би когато са насаме и в детайли си споделят, жени, които никога не са опитвали с друг, какви мисли им минават през главата и дали мисъл и действие вървят ръка за ръка все пак, не говоря за десетикласнички, а за жени над 30, едната веднъж каза, ако аз не бях пробвала една дузина, нямаше да знам че сегашният ми съпруг е най-добрия. Моята репликира, че тя от първи път е улучила, но но и аз не съм съвсем убеден, че е така:)

9.   Кофти. За момичето. Със сигурност ще поправи грешката. За мен опитът преди сериозно обвързване е задължителен и за двамата. Не казвам да се скача от легло на легло, но съгласи се, че не е нормално да правиш първата си връзка доживотна.

11.   До 9. Защо да не е нормално да правиш първата си връзка доживотна? Пише ти жена родена 1968 г. Познавам съпруга си от 2 годишна възраст от детската ясла. После заедно бяхме в детската градина, после в основното училище и после в гимназията. Там и станахме гаджета. Той ми е първия, аз съм му първата. Чаках го и две години, докато беше в казармата. Веднага след това ми при предложи брак и през 1989 г. се оженихме и така до сега, вече 27 години брачен живот, а се познаваме от 46 г. Не сме напускали никога нашия град. Родих му две деца - момчета, вече големи. Чакам снахи надявам се скоро. Ще се радваме и на внуци. Заедно със съпруга ми завършихме задочно висше образование. Обичаме се всяка минута и секунда. 27 години ми вика "дялче", т. е. че съм част от него, а иначе се казвам Росица. Не сме си изневерявали не е имало нужда и не съм изпитвала досада, че живея с един и същи човек. Не съм се чувствала и сексуално незадоволена. Моят живот е съпруга ми и децата, друго нямам. Няма ли ги тях нямаме и мен. Всичко в този живот е въпрос на нагласа и възприятие на света и околните.

12.   От 10 години съм с мъжа ми. Беше ми първия. Но не и последния. От любопитство, заради тръпката, имах и връзка с друг

13.   Елза, той говори за това, че според него на НЕЯ и се иска, а не, че той има намерение да е с други.
Ж

14.   11, с всичко бях съгласна, докато не прочетох "няма ли ги тях, няма ме и мен". Ей това не би трябвало да се случва.

15.   Що за хора сте, бре! Не насаждайте чувство за безпокойство и тревога в младежа. Напротив, подкрепете го и му кажете, че е късметлия! Всичко си е строго индивидуално. Няма такова правило, че ако си сключил брак с обичан от теб човек, задължително след време ще му изневериш от любопитство, за да усетиш и друг хуй. Що за деградирала жена трябва да си, за да си свалиш гащите от любопитство. Я, малко мислете!
Младеж, живей си живота и не му мисли, факта, че те е избрала тебе и то от първия път, говори, че момичето е свястно. Ако искаше да си развява коня щеше и сега да го прави.
Късмет и щастлив семеен живот!