Бихте ли започнали връзка..
Бихте ли имали връзка с разведен мъж, които има деца, трудно му е да се справя с парите и много често остава без пари, дали ако го харесвате е достатъчно? И бихте ли искали дете от такъв човек? По-добрият вариант ли е мъж без деца?

Коментари

1.   Много е относително, но впускайки се във връзка с човек в подобно положение - ти ставаш част от живота му, от проблемите му, от безпаричието му. Общо взето - мизерия и ти сама трябва да си решиш дали си готова да бъдеш част от нея. В днешно време много от проблемите, конфликтите се коренят в липсата на средства, помисли си дали го искаш за себе си и за детето си.

2.   Да, бих, ако се появят силни чувства между нас, какво от това че е разведен, децата също не са проблем, радват ме малките деца. "И бихте ли искали дете от такъв човек? "-бих искала, смисъл защо не, но пробелм е че не всички разведени мъже искат деца особено ако си имат свой. "По-добрият вариант ли е мъж без деца? "това дали един мъж е разведен или никога не се е женил няма значение за мен, за това единствено мисля че е по важно дали харесваш човека отсреща, дали искаш да си с него и тн.. (ж. 27)

3.   Не е важно в случая дали той има вече деца. Важното е, че е пълен неудачник. Не мога да си представя, че ще ми хареса. За какво ти е дете от такъв?

4.   Кaтегорично НЕ! Особено aко женaтa е без собствени децa! Aко женaтa също имa децa и съберaт в един дом любов, енергия, финaнси- тaкa дa. Обaче дa се aнгaжирa някой сaм, свибоден и незaвисим с цяло семейство и то дори не негови децa... aбе, не бих.

5.   Такъв човек да не би да е втора ръка? Не. Естествено, че една жена би била с такъв мъж. Какво като има деца. Е, да, по - трудно, но е възможно. Имам много познати. Особено ако мъжа се старае и за външния си вид. Само за пример, има много повече необвързани мъже без деца, които за нищо не стават, така че...

6.   Бих. Парите му не са моя работа, а и харесвам децата, но не искам да раждам (от когото и да е) и да сменям памперси. Стига да се опитва да си стъпи на краката, грижи се за децата си и не мързелува не виждам проблем.

7.   Щом задаваш този въпрос свободно в интернет, значи НЕ - този мъж явно НЕ Е за теб. Потърси си някой с малко повече пари, собствен бизнес и най-важното - луксозна кола (с шофьор). Дори да не го обичаш, роди му няколко деца и чак тогава мисли за развод. Ще си на печалба :)

(а някога сме били велика страна)

8.   За мен любовта е над всичко и дори бих му помагала финансово! По-скоро бих се притеснила дали децата му ще ме одобрят, защото не знам дали бих могла да бъда с мъж, чиито деца ме мразят. Но все пак, не бих искала да правим свои, докато не са стабилизира напълно финансово или поне аз нямам възожността.

9.   Определено е по -добре мъж без деца отдаден на теб и вашите деца.

10.   Не, защото не искам деца, особено деца, които не са мои.

11.   Най-добрия вариант е да не питаш глупости. Остави на Мира човека, ако мислиш да му мрънкаш за пари и после да слагаш твоите деца преди тези от миналия му брак.

12.   въпросът е доста общо поставен, за да се отговори еднозначно. ти не си писала нищо за човека, дали го обичаш, дали той те обича, а само за финансовата страна.
при равни други условия е по-добре да започнеш връзка с мъж без деца, ако смяташ да градите семейство. не само децата винаги ще са част от живота му и ще има ангажимент към тях, но и бившата. не е без значение и колко са големи децата, с кого живеят. проблеми докато свикнат с новата жена до него са неизбежни.
на последно място по ред, но не и по значение е финансовата страна. щом и сега се справя трудно, още 1 дете би преобърнало колата, не виждам как ще те издържа докато си в майчинство. все пак обаче финансовите проблеми могат да бъдат временни, човекът може успешно да си стъпи на краката и да продължи, а може и да затъне още.
тъй като обаче явно гледаш единствено парите, по-точно липсата им, по-добре не се хващай с този човек.
Ж45

13.   Ако съм влюбена – да.

Alpha, ж. 26