Моята история...
Здравейте.. първо да кажа, че моята история е напълно истинска колкото и да звучи като измислица или някяква глупост... аз съм на 17 г. Ето това е моята любовна история.. преди година и половина аз направих фалшив профил във фейсбук просто незнам може би защого тогава бях не толкова зряла.. видях едно момче в една страница той не е българин.. просто от интерес или онова чувство се събуди в мен просто го добавих във фалшивият профил. Той прие и започна да ми пише и така и така нещата се задълбочиха и имахме интернет връзка, но това беше фалшив профил. Аз исках да бъда реално с него и го скъсах от фалшивият профил просто бях направила тази грешка да правя връзки със фейк профил... Добавих го от истинския ми профил писахме си толкова много всеки ден дори цяла нощ.. Той не е българин не живее в България и е от азиатска страна.. да кажа само той не е християнин. Прекарвах си страхотно с него с часове, нито веднъж до сега не е поискал голи снимки или такива простотии.... Заедно сме 1 година и половина просто се обичаме и това е.. той е мил и добър, дори плануваме да се оженим не ме е критикувал, че аз съм християнка.. Той е хинду но никога не ме е карал да приемам хиндуизма.. Той знае паролата ми аз знам неговата знаем всичко взаимно и се обичаме :) Вие какво ще кажете за връзката между една българка и един индиец?

Коментари

1.   Ми то връзката ви е по интернет. Дори не се обичате, хаха. Моиче стегни се на 17 си намери си реално гадже, с което ще имате хубави моменти, а не фейсбук чатове лол

2.   А той знае ли, че си била ти и от двата профила? Защото ако мисли, че сте 2 различни момичета и въпреки така леко е подходил към "сериозна" стъпка и с двете непоцнати, трябва да ти светне не червената лампичка, ами направо стопа.
Друго, което ще ти кажа е, че вие реално не се познавате, а шансът връзката ви да просъществува е нищожен.
Знам, че думите ми сега ти се виждат нереални. Моят съвет е да си живееш емоциите, но и да бъдеш разумна.
Късмет! :)
Ж27

3.   Вече признаха, че нашите цигани са индийци. Представи си връзка с наш циганин, другата няма да е по различна, кръвта вода не става. Явно си решила да си трошиш главата и живота. Те са си твои, прави ги каквото искаш.

4.   Ще кажа, че летиш в облаците малко :) Тоя пичага на колко години е? Ти ли ще ходиш в Индия или той ще дойде при теб?

Предлагам ти въобще да не се занимаваш с такива глупости, а да изградиш РЕАЛНИ отношения с някое от РЕАЛНИТЕ момчета около теб - такива, които можеш да пипнеш/целунеш/прегърнеш.

5.   Ние ще ти кажем, че Индия гони Китай по население, а ромът гони своята виза за цивилизования свят. Внимавай само щом я получи, да не охладнее изведнъж.

6.   Ами омъжена съм за индиец и наистина няма никакви проблеми с религията. Аз си ходя на църква по празниците, той си е направил малък олтар вкъщи и никой не кара другия да вярва или да прави каквото и да е. Обаче имай нещо предвид, тези хора идват от малко по-различна култура от нашата и понякога можеш да се изненадаш, че реагират на нещо по начин различен от очакваното. Иначе са много готини и позитивни хора, само не се съгласявай да живеете там, защото животът там едва ли ще ти понесе. На мен поне не ми понася цялата мръсотия, задръстванията и свръх населението, а и климатът... представи си най-горещия ден, който помниш и си помисли, че това се брои за хладен ден... 45 градуса и нагоре! Иначе, да, много са симпатични и ако те обича истински няма да имаш никакви проблеми. Мен никога за нищо не са ме ограничавали и нямат нищо общо с мюсюлманите.

7.   Ми, какво да ти кажем. Пробвай, после ти ни разкажи.

8.   Ще кажа, че витаеш из облаците. На 17г. планираш да се ожениш за индиеец, без изобщо да си го виждала. Той може да не съществува. И къде мислиш да живеете? В Индия? Вземи прочети малко за тази страна и виж при какви условия жееят хората там и какво е отношението към жените.

9.   мила моя не се заблуждаваи и аз си пишех с един турчин и ние щяхме да се женим всичко беше перфектно но на края какво видях му свадбените му снимки в фб и се поболях
не му вярваи на тоя всички лъжат от опит ти го казвам
после да не плачеш

10.   1. Паспорт на ЕС.
2. Жена му няма да го бие, ако ти направи, за да се добере до заветния паспорт.
3. След като се установи на Запад ще си изтегли семейството. Може и теб да прибере, за да работиш и да му изхранваш роднтините до девето коляно.

Имах връзка с иранец, който в началото беше много щедър, а и красив и невероятно интелигентен. Бях много влюбена, отидох и в Иран при техните. После поска да продам имот в провинцията, за да почнел бизнес. Дадох известна сума, за да изпробвам. Прати половината пари на родителите си, а и другата щеше да попилее, за да задържи брат си в Австрия. Поисках си каквото е останало, да не говорим и за другите безобразия, които лъснаха по-късно, и айде чао. Такива мъже не ми трябват. Твоят приятел съм убедена, че няма да е много по-различен.

11.   "Не ме е критикувал, че съм християнка". Ти сериозно ли? А това да си дадеш паролата е уникално. Защо не му дадеш и банковата си сметка, вси пак му имаш доверие?

14.   Ще кажа да бягаш надалече.

15.   3, отдавна е ясно, че циганите са с индийски произход. Е и?
Номер 2

16.   Пикло, гледай си уроците и не се занимавай с простотии! Влюбила се била тя нито го познаваш, нито нищо може да не е този, за когото се представя! Ами ако се окаже терорист? Свършиха ли се нашите свестни момчета?