2 изневяри
Здравейте, за година и половина от както съм с нея, не съм и изневерявал. Просто не съм такъв човек. Искам да имам момиче, с което да съм само и единствено, както и тя с мен. Но разбрах, че тя го правила и то 2 пъти. Разделихме се. Много е тежко почти не се издържа. Не смятам да се събираме отново. Но все пак просто от любопитство възможно ли е да ме обича и докато ми казва колко много ме обича да прави секс с друг? Тя чисто и просто е една най-обикновена курва? Задоволявам я. Всеки път казва колко е хубаво и как по цял ден си мисли колко е било хубаво. Или може би и за това ме е лъгала? Просто не мога да разбера женската психика. Жени, моля ви да ми обясните, защото след този случай незнам как да вярвам на следващата.... :(

Коментари

1.   Ще ти кажа само две думи: Забрави я! Тя не заслужава..

2.   По-скоро с теб й е добре когато е с теб, с другия й е добре когато е с него. Ама да се ограничава с един мъж - прекалено много искаш от жена.
Ако питаш мен (не, не съм жена и по-добре, сори) тя знае какво ти е много добре и щом въпреки това го прави, стой по-далече от нея. Иначе да знаеш че няма еднакви хора и не позволявай курвенщината на една жена да те предразположи да не вярваш на никоя. Дай го малко по-оптимистично, времето лекува.

3.   Е заеби я! Нека се ебе с друг! Разликата между теб и нея е, че тя си знае интересите и си прави кефа! Знае, че, с който и да се изчука само да ти смигне и си при нея! Защо й правиш кефа. Има толкова добри и сериозни момичета. Между лъжа и лъжа има разлика. Изневярата не се прощава. Изневери ли веднъж, ще го направи и втори и трети път. Колкото и да прощаваш няма смисъл! Нооо изборът си е твой, ако искаш продължавай да си играчка за секс :) Или по - лошо клоун - жигуло на повекване! Изборът е твой!

Успех!

4.   няма женски отговори :(?

5.   Здравей, аз съм момиче :) Мисля, че щом тя постъпва така с теб, то най - вероятно не те обича истински! Зарежи я и продължавай напред! Тя не те заслужава! Когато човек ОБИЧА, той е ВЕРЕН!

6.   Ето ти един женски отговор:) Наистина има добри и сериозни момичета, така че не си губи времето с тази и не и позволявай пак да те оплита в мрежите си. Не и прощавай в никакъв случай, това което е направила не се прощава. Тя е курва и със сигурност не те обича! Трудно е да повярваш отново, но има и верни момичета (колкото и да са малко в днешно време) така че продължавай да тъсиш:)

7.   Разказът ми звучи по-скоро сякаш момиче споделя за момче, а не обратно. Мъжете са тези, които изневеряват повече, но щом тя действа така значи не те обича

8.   Благодаря ви за отговорите. Просто исках да чуя дали от женската гледна точка може да има някакво обяснение. Всичко, което съм искал е момиче, което да разбира, че щом сме заедно значи сме само двамата.

Писнало ми е от такива "модерни" момичета. Гледат сексът и градът и това им е разбирането за момиче, което е взело животът си в собствените си ръце. ОК да не стоят при мъже, които ги лъжат, тъпчат и тн - разбирам, да са си свободни да правите секс колкото и, с който/които си искат, но като са свободни души да си стоят свободни а не да губят години от живота на хората.

N7, момче съм. Да знам, че това би било нормално да го каже момиче ... кво да се прави :(. Разбирам момичетата, когато кажат, че всички мъже са еднакви. Сами сме си го направили.

9.   Това че е правила секс с друг какво общо има с любовта и към теб? Тя може би много те обича. Голяма работа че се е изчукала с някой, не си го слагай на сърце.

10.   За мен е голяма работа :(. Достатъчно е само да си представя картинката и ми се къса сърцето. Пък и са имали нещо малко повече от едното чукане.

11.   Не мисли повече за нея. Не заслужава. 9, ти явно си професионален/а курва/р. Сам пишеш "МОЖЕ БИ..." и "ГОЛЯМА РАБОТА..." Голяма е и още как.

12.   благодаря ти 11 :) ти си пич. Спирам да мисля за нея тотално. Надявам се всичко да отшуми бързо. Но е доста тежко понеже хората около мен ми казват просто " я я заеби тая курва" и нямам с кого да споделям. Благодаря на всички, които ми даваха отговори.

13.   Правила го е два пъти- какво имаш предвид с двама мъже или само два сеанса. Ако е с двама мъже то и вариантите са два: 1. Сексът който сте имали е бил незадоволителен за нея- не непременно по твоя вина, възможно е просто да не сте си пасвали, а тя не е искала да ти го натяква, за това е решила да пробва с друг. 2. Просто харесва да прави секс с други мъже. Във всеки случай няма какво да направиш. Желая ти следващия път да имаш връзка със жена, която ако не се чуства комфортно в леглото с теб или нещо не и достига да го сподели с теб и заедно да намерите вярното за вас решение на нещата.

15.   Към автора на историята. Аз съм от съседната история, на която ти ми отговори като номер 3. Моето мнение е следното...По правило жените трудно разделят секса и чувствата. Не че няма такива, но мисля че вашата връзка е била твърде кратка, за да си омръзнете в сексуално отношение и тя да търси само физическото удоволствие. Според мен тя не те обича, съжалявам...И рано или късно е щяла да те зареже, щом намери подходящ. Опитай се да се съвземеш. На мен винаги ми помага като се срещам с много хора и много жени. Стани бройкаджия, ако го можеш, но не се депресирай. А сред многото си увеличаваш шанса да намериш подходящата. Това е моето мнение. Стискам палци и успех.

16.   Благодаря отново за отговорите. Сексът беше на 6. В това отношение няма проблем със сигурност. След дълги разговори се разбира, че проблемът е бил в моето поведение (което аз намирам за повече от мило но няма значение). Благодаря за пожеланието 14 :). надявам се да се получи следващият път. 15, пичага ще се оправим някак си. Мога да съм бройкаджия, но не ми е приятно :(. Ще отмине малко време и ще съм ОК обещавам! Благодаря на всички. 15, ти как се справяш (можеш да пишеш на bezdaiskam@abv.bg).

17.   Здравей,
Аз съм жена. Със съпруга ми сме женени от 8 години. Повече от половината време сме били разделени. Моето следване в чужд град, неговата работа в чужбина, аз също съм работила навън. Раздели, по-дълги от 7-8 месеца, без Скайп на разположение. Аз не съм изневерила нито веднъж. Нямам комплекси по отношение на външността, така че не това би било проблем, ако реша да изневерявам. Важно е какви сигнали изпращаме на противоположния пол. Много интересни и успели мъже съм срещала. Но си имам граници. Не очаквам "браво" нито от теб, нито от други участници във форума. Просто ти казвам - има хора всякакви. Около мен има жени, които изневеряват, и такива, които не го правят. Въпрос на разбирания и ценности. Но тези, които го правят, нямат навика да се отказват от това. Успех, не съди прибързано другия път след горчивия опит.

18.   ЗДРАСТИ!
АЗ СЪМ В ТВОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ, НО ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖА И АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ ИЗНЕВЕРИТЕ СА 2, А ТЕ СЕ ОКАЗАХА МНОГО ПОВЕЧЕ.

ИСКАМ ДА ГО ЗАРЕЖА, НО МИ Е МНОГО ТРУДНО И ТИ СЕ ЧУВСТВАШ КАТО МЕН И ЗНАМ КАКВО ТИ Е.

ТОЙ НЕ ЗНАЕ, ЧЕ АЗ ЗНАМ И СЕ ЧУДЯ КАК ДА ГО ЗАРЕЖА, ПОНЕ АЗ МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ!
ТИ КАК МИСЛИШ?

МНОГО МИ Е ГАДНО, ДОРИ СЕГА ПРАВИХ СЕКС С НЕГО И СЛЕД ТОВА ПЛАКАХ, ПРЕДСТАВИ СИ КОЛКО МИ Е МЪЧНО ЧЕ ТОЙ ПОСТЪПИ ТАКА!!

НО ЧЕСНО ДА ТИ КАЖА ЩЕ ГО ЗАРЕЖА!

19.   Здравей, Авторе, искам до колкото е възможно по най-краткия начин да ти разкажа моята гледна точка..Сигурна съм, че ще има много негативи по мой адрес ..но не ми пука ..
Ходих с мойто момче 3 години ..през тях съм му изневерявала колкото душата ми е искала .. всмисъл такъв, че който не съм пожелала не е бил мой.. в един момент в който му писна ..той ме заряза .. Не, че не съм го обичала .. дори сексът ни беше перфектен ..просто така ме караше отвътре .. През годините може би не осъзнавах колко много държа на тоя човек.. но сега 1 година след като сме разделени ....болката, която испитвам ме убива .... а фактът, че той нито веднъж не последва моя пример ме измъчва още повече ..та мисълта ми е такава ..пусни момичето си .. ако те обича ..повярвай раздялата ви няма да е за дълго ..

И все пак ..ако бях на мястото на едно свястно момче, никога не бих се забъркал с такава.. само защото хората не напразно са казали ..вълкът козината си мени ..но нрава никога

Успех

20.   Зарязвай! Няма какво да ти е жал за него! На него било ли му е жал като ти е изневерявал? Гледай себе си, един ти е живота не 100 за да го пропиляваш с този зягубеняк! :)

21.   От автора:

Номер 17: Благодаря ти. Вярвам, че един прекрасен ден ще има човек като нас до мен и ще ми е смешна цялата тази моя история.

Номер 18... кофти а? Аз за сега знам само за 2, но като нищо може да се окажат 20. Не мисля да ровя повече в тази връзка. Дори и на истина да не иска никой друг повече ... вече няма да е същото така или иначе. Мисля, че е редно и ти да забравиш за връзката ти. Знам колко ти е мъчно и гадно. Като момиче предполагам имаш и приятелки, с които можеш да намериш утеха след като зарежеш (а той си го заслужава)... при мен е малко по-гадно понеже мой приятели обикновено казват "дреме ти бе, кво се врягаш за неква курва" и когато си сам е кофти... Радвам се, че го има този сайт и всички вас. Може да изглежда супер глупаво понеже по принцип не съм човек, който споделя за проблемите си, но много ми олекна след като си поговотих вас. Все още ми тежи, но вече не е толкова гадно. Хора като момичето, което ми изневери и приятелят ти, който ти изневерява трябва да си се събират помежду си. Там да си се лъжат и мразят, да не забъркват свестните хора в тяхните долни форми на връзка.

Номер19: Надявам се да ти олекне скоро и да намериш човек, който да те накара да започнеш една истинска връзка.

22.   Момиче съм.
Браво на еднотипните отговори, доказващи още веднъж че нашите мъже (и жени?!!!) са консервативни. Ако темата беше че някой мъж е изневерил, какво щяха да отговорят момичетата? Дали щяха да го линчувата публично като тази жена. Това наричам аз инфантилност на чувствата. Нима тя не е човек, няма пориви. Изневярата е проверката за връзката, ти сам твърдиш че я обичаш, така ли ще го дакажеш, като я зарежеш.. Когато аз изневерих приятеля ми беше в мислите и го обичам още повече. Това е двигател за моята любов. Не забравяйте мисълта от библията - който няма грях (говорим в мислите дори), нека пръв хвърли камък... На репликата за "момичетата които гледат сексът и градът" -бих отговорила така-техниката се развива бързо (имам впредвит филмите) нo психиката-не

23.   Към 22. Всички сме грешни. Грях няма само Господ. Така пише в Библията - който няма грях първи да хвърли камък на блудницата. Никой не хвърли, но накво каза на нея Господ - никога повече да не го прави. Автора тук знае за две...

24.   Мдам, знам за две.
22, съгласен съм, че това може да засили обичта и, но не съм съгласен така да протича жовотът ми. Мога да простя веднъж проверила се е - ОК, но то се повтаря. Не искам да съм с момиче, което ще се "проверява" през няколко месеца. Надявам се да ме разбираш.

25.   хм...жени :D, те не са създадени за да бъдат разбирани. Самите не могат да се разберат. Просто толкова често съм бил свидетел на парадоксални и абсурдни съждения... "Обичам те, никой не се е държал по-добре с мен...ще се разделим...". или "Той ми дава всичко, с него ми е добре и знам че ще ми е добре. Искам него...но нещо ме влече към др(някъф олигофрен, между двамата няма база за сравнение с превъзходство за първия)...ще го оставя." Не се опитвай да си обясниш нещата-значи да се връщаш назад а човек не живее в миналото а в насоящето с надежда за бъдещето :) Walk on...