Продължава да ме търси иска да се виждаме тайно, но за мен това е БЕЗУМИЕ
Здравейте,
Започвам направо с моята история от която не се чъвствам горда.

Семейна съм с две големи деца (аз сам на 40год). Влюбих се в колега любовта беше взаимна, носеше ме на ръце, грижеше се за мен. Всичко беше прекрасно, докато напуснах работа. Връзката ни продължаваше но по телефона. Така се завъртяха нещата, че отново се върнах вав фирмата и..... Тогава разбирам, че моя любим си има друга жена по възрастна от него. Тя беше моя колежка и никога между тях не е имало никакво превличане, Тои е много зле материално и причината да е с нея е финансова подкрепа. Продължава да ме търси иска да се виждаме тайно, но за мен това е БЕЗУМИЕ. Тази агония продълзава вече година. Искам да се откъсна но немога, държи душата ми в шепи. Постоянно повтаря, че аз сам жената която обичя но се налагало, просто ОТЦЕЛЯВАЛ.
Кажете заслужава ли си да страдам за него...

Коментари

1.   Първо-научи се да пишеш правилно,какво са тези правописни грешки!А относно твоя проблем-имам чувството,че твоя любим е жиголо,което се предлага за пари,не си струва да се занимаваш с него,намери си по-свестен любовник щом имаш нужда от такъв.

2.   Не.

3.   НЕ !Не си заслужава,бе мила!

4.   Щом е с нея, да си стои при нея. Теб какво те бърка? Каквото и да е имало, просто го остави в миналото и не се връщай назад. Ти самата казваш, че любовта БЕШЕ взаимна.

5.   Разкарай го тоя Бел Ами! Не ти трябва такъв мъж. Сигурно е чаровен и т. н., но е също лъжец и използвач. Моят човек също не е в цветущо материално положение, но не спи с бабички за пари. Спасявай се докато можеш!

Борония

6.   Веднага те е заменил за друга и то за ПАРИ!Що за мъж е този убавец?!

7.   Нормално бе хора,иска да си ч..а момчето.Като има кой да му се връзва...ако е финансово затруднен,това не означава че е жиголо.Явно много е добър в кревата,щтом спи със всичките колешки.

8.   Ей... Оцелявал... Нали работи, нали не е на улицата. Стига. Имай достойнство.Този мъж не те обича.

9.   Номер 7 желязна логика (хаха). Аз пък като съм добра в леглото, не значи че трябва да мина (ей така, между другото), през всички колеги.

10.   Нм 9,що да не?Голяма работа.А и щом ти самата си казваш,че си много добра в леглото,малко ме съмнява :).

11.   10-и (9-и номер съм), явно ти е прозвучало като хвалба. Нищо, остани си със съмненията, проблема си е твой. Аз където трябва и на когото трябва съм го доказала.

12.   "Искам да се откъсна, но не мога" - защото не искаш. Ако имаш поне малко ум няма да позволиш подобно унижение. А другарчето си е селски тарикат, браво на него и на това, че му минават елементарните номера и намира будали.
Мечо Пух