Омръзна ми вече постоянно да се страхувам, че може да ме изостави.
Омъжена съм от скоро. Обичаме се и то много. Готова съм на всичко за него, и знам че и той ме иска. Мъжът ми е пълна домошарка (с извинение) освен на работа, другаде много рядко ходи. Най-обича да си стои в къщи. Бих казала, че е идеалния съпруг. Но, разбира се не е. Мажат ми прави нещо от доста дълго време. Често се ровичка из интернет и сваля нови гаджета. Разменят си снимки, телефони и други. Никога не се среща с тези жени.

Разбира се на мен също не ми казва, докато аз сама не открия и кавгата става...Не мога да го разбера. Защо го прави и какво му липсва в мен. На 25 съм, образована съм, красива съм, богата съм, добра съм, обичам го, но явно това не е достатъчно. Болест ли е това?! Омръзна ми вече постоянно да се страхувам, че може да ме изостави. Знам, пълен идиот съм, защото аз все още не съм го направила, но аз нямам намерение да го направя. Как да постъпя? Има ли начини да го откажа? Ако други жени са в моето положение, нека ми споделят. Предварително благода

Коментари

1.   Ако е решил да прави нещо неможеш да го спреш. Само си губиш времето и се ядосваш. Може това да го забавлява.

2.   Спокойно, ще стигне и до срещите. Какво се занимаваш с него бий му шута и толкоз, иначе доста нерви ще строшиш. Ако ли не и ти тръгни да се зарибяваш с момченца в нета.

3.   Опитай се да се успокоиш...и да говориш повече с него. Трябва да разбереш кое е това нещо, което му липсва...а е много вероятно самият той да не го осъзнава. Ако наистина го обичаш, зареди се с много търпение. Дано се оправят нещата...

4.   Мъжът е ловец и обича трофей,па макар и виртуални,така,за самочувствие!

5.   ще чука веднъж и после ще го мислите. няма как..

6.   Щом отсега е тръгнал да се доказва, макар и само виртуално, когато би трябвало да няма мисли за други жени в главата му, освен за теб, значи нататък ще става по-зле, ако не спре с това. Може би се чувства спокоен и сигурен с теб, вързана си му в кърпа, така да се каже. Ако му покажеш, че не е така, може и да спре с игричките си.

7.   комплекси избива някакви човека:) гледай му сеира, а ти не си губи времето да се ядосваш, а помисли за себе си - учи нещо, иди на фитнес или на танци

8.   Не е на добре работата. Ако този човек те обичаше истински, той щеше да се отдаден на теб на 100 %. При положение, че вижда че на теб не ти е приятно това му хоби и продължава да го прави ... Лошо, познавам такива семейства, отначало започва уж невинно, а после - изневери, скандали. Две от тах се разделиха, а едните продължават да поддържат някакво псевдо-семейство за пред хората, в действителност се отчуждиха толкова, че вече дори не спят в една стая.

9.   Остави го кът иска да гледа други гаджета да гледа но без теб ако си умна заплаши го че ще го оставиш и ще видиш как ще започне да ти се моли

10.   Не му казвай нищо. Трудно е, аз лично не бих издържала. Но има една приказка, която е много мъдра "Дръж мъжът отвързан и ще ти е в кърпа вързан". Остави го нека си пише, не обръщай внимание, дръж се нормално, все едно нищо не е станало. Така на него ще му писне, а ти ще си доволна.... Трудно е, но пък кой знае, може това да е начин.