Обичам бившия, но той има приятелка. Въпреки това правихме секс и много съжалявам, за което...
Преди да споделя моята история, ще си позволя да благодаря на всички които ще и отделят внимание или ще коментират... :)

....Преди няколко дни станах на 21 год., беше странен ден (25 Февруари), странен, защото не беше като предишните ми рожденни дни, не бях напълно щастлива даже напротив...Защо ли ? Ами, защото направих нещо много лошо от което се срамувам и за което съжалявам - бях в сексуален контакт с бившето си гадже, което сега си има приятелка от близо 7 месеца....

Но нека започна отначало.......

Ние с него се запознахме преди около 2 години, в началото всичко беше много сложно, той много искаше да бъде с мен, беше много настоятелен, а аз все се дърпах - знам ли сигурно от суета, трябваше му много време и търпение, но все пак успя....Когато започнахме сериозно да имаме някакви взаимоотношения, на мен много много не ми пукаше както се казва, но постепенно се влюбих дори и да не исках да го призная и всичко беше наред....или поне така си мислех. След 2 месеца "добри взаимоотношения" и "щастлива Връзка" той ми каза Край!, не каза защо, просто приключи, всички около нас бяха в шок буквално, защото имахме наистина прекрасни взаимоотношения, не се бяхме карали, дори за толкова кратко време отношенията ни бяха доста сериозни, той беше влюбен в мен, дори всички ми казваха - вие сте един за друг, въпрос на време е да се ожени за теб (много се смеех на това тогава)...Беше неразбираемо за мен и признавам беше ужасно, някой да ти каже нещо такова, но аз аз пък прекалено горда и самоуверена си казах и какво от това и не го потърсих повече, не исках обяснение (което той нямаше).....След известно време, когато се успокоих реших все пак да си кажа какво чувствам - обадих му се, видях ме се, казах си трогателната реч, но тя нищо не промени....И сега е ред на най - интересното, от момента в който се случи това не е спирал да ме търси (от както ми каза "Край"), постоянно ми пишеше в скайп, ако аз не му отговорех там ( а аз редовно го правех защото не виждах смисъл в това)ми звънеше и не спираше докато не му вдигна. Много пъти го питах защо го прави, защо ме мъчи така - просто мълчеше и продължаваше.... Разбрах, че си има нова приятелка няколко месеца след като "приключи" с мен...тогава аз имах здравословни проблеми и не бях в София (и двамата сме от там), а се лекувах...Пишеше ми всеки ден, обаждаше ми се, интрересуваше се как съм и т.н., оздравях може би от надеждата която ми даваше той....Най - болезнено обаче беше не болестта и това, че не е до мен, а това, че му бях внушила, че съм го забравила, че сме само приятели, и това бяха адските мъки на това той да ми споделя какви проблеми има с новата си приятелка, а аз да преглъщам сълзите си и да му давам съвети как да си оправят отношенията.....поне в това бях добра, успявах да ги сдобря винаги, това за мен беше важно той да е щастлив и да се надявам, че тя ще му омръзне и ще се върне при мен (надеждите идваха от там, че момичето е на 16 год., а той на 26год.). ....Почти цяло лято се лекувах и се върнах в София, първото нещо което направих е да се видим, по негово желание разбира се, колкото и да се опитвах да послушам здравия си разум все пак го направих.....и всичко беше както преди, отношението, разговорите, но Тя (неговата приятелка беше там, и аз не прекрачвах границата на допустимото), от тогава се виждаме поне 2 пъти в месеца, само като приятели, но моите чувства не са приятелски и дълго време го криех, докато на една среща преди седмица просто не го целунах и той ми отвърна...
Ах, глупаво сърце, доверчиво и наивно, толкова болки беше преживяло, но и този път реши да се разбиеш....Нещото което най - много съм мразила на света е изневярата и съм си казвала, че никога не бих постъпила така, но се случи....имахме сексуален контакт, а той си има приятелка, навярно съм лош човек и заслужавам това което ми се случва....На следващия ден се чувствах много зле, знаех че съм направила голяма грешка, спрямо себе си, спямо нея и дори спрямо него, не трябваше да му вдигам на обажданията, всичко трябваше да приключи в онзи момент преди година когато той каза "Край"...Да правих секс с него с надеждата, че ще променя нещата, но нещата не се промениха и го знаех още онази нощ, усещах, че е до мен, но не изцяло - няма такава болка...От тогава не съм го чувала, виждала, не се обажда (дали си мисли, че сега ще искам нещо от него, че ще имам претенции да приключи с другата), не разбра ли, че аз искам само да е щастлив и да чувам гласа му..нищо повече, щях да преглътна всичко....Знаех, че приятелите ми са прави като казаха "Той това е искал, само секс", но аз не исках да повярвам, та за това ли ми звънеше постоянно, за това ли се виждахме, пак ли лъжеше....

Сега вече знам, че всичко е било лъжа, че повече няма да ме потърси, а аз аз нямаше да поискам нищо, само да чувам гласа му понякога...Не искам да си мисли някой, че щях да му бъда любовница, аз знаех, че това е грешка, това е грях за който сега ще си плащам цял живот, просто глупавото сърце си мислеше, че така ще се върне любовта....Използвана бях и захвърлена, като секс играчка за ноща, бях к....та за една нощ, а тя ще е принцесата за всяка следваща. Не вярвах, че е такъв човек, не че и аз съм много добра, но през цялото време се залъгвах, че той е заблуден, че му се живее и чаках просто да се насити на всички други и да се върне при мен, а всъщтност аз не съм единствената, а поредната...И сега имам само един въпрос, защо чака година в залъгване, все едно не знаеше, че ако беше казал направо, аз нямаше да го направя...Глупава съм нали?....

Глупава и по влюбена от всякога, и тази болка е ужасна или по скоро няколкото болки - от това, че той не ме обича, от това, че ме използва, от това, че ме лъга и съвестта пред която съм виновна самата аз...От това, че се разбивам на хилади парченца всеки ден когато чакам телефона да звънне, от това, че никога няма да ми пише, от лъжата, която сама измислих и в която повярвах.

Коментари

1.   Едно към едно с моята история... с разликата, че аз съм тази която лъже приятеля си, тази която не изпитва угризения. Знаеш ли... отдавна преживях факта, че той никога няма да ме обикне така, както аз него... В момента съм се примирила с едни чисто сексулни отношения... който се стремя да спазвам праволинейно, а когато залитна, той не пропуска да ми заяви, че прескачам границата... . Знам че не съм права.. но по дяволите... един живот живея.. и искам да го изживея така, както аз желая... дори с цената на безброй безсанни нощи...

2.   Той не заслужава твоята любов. Не чети какво пиша тук, а вникни между редовете. Когато го осъзнаеш, тогава ще си във вътрешна хармония със себе си. Пести си енергията и любовта, за някой, който ще я сподели с теб. Енергията не е без край. Когато дойде Истинският, ще се чувстваш изчерпана заради фалшивите, като този сегашния......
Ж34

3.   Уроци за начинаещи - тъй като много удобно се отдавате на връзки с бивши/не важи само за теб/, ще ви обясня следното. Жена х има гадже, което има 5 бивши. Какво става, когато и 5-те бивши си въобразят, че миналото трябва да стане настояще? Или иначе казано преспят с него? Няма да говорим за морала на въпросното гадже, защото има мъже, които живеят само за едното ч****е. Получава се петорна рогоноска. А сега си представи, че жена x си ти. Приятно ли ти е? Научете си урока най-сетне, а именно - бившето гадже е като първи клас: веднъж завършиш ли го, повече не повтаряш.

4.   Тъжно ми стана докато четох историята ти... . Престани да плачеш за този човек, който си играе с чувствата ти, и не само с твоите... . Добре, преспала си с него, а сега спри с обвиненията към себе си и него и целия свят и живей истински! Живей без илюзии и фантазии! Зад ъгъла те чака щастието, а ти ще го пропуснеш от взиране на друго място! Може да си обичала силно, но сега нещата са други и той ти е показал, че за него си поредната глупачка, която му е навита и след края. Престани да му вдигаш самочуствието с това тръпнене до телефона! Ще срещнеш човек, който няма да те използва за да вдига егото си чрез теб, като този долен младеж!

5.   За да те откажа и аз от него, представи си следната РЕАЛНА ситуация: той се връща при теб, щастливи, доволни и в един момент настоящата му (към този момент-бивша)приятелка реши че има чувства към него, а и той все още към нея може би... . и тогава? ? ? Смяташ ли че този човек ще бъде лоялен към теб след като и сега не е лоялен към приятелката си? ? ?

6.   Мило момиче, преживявам същата история в момента почти като твоята де. Любовта на живота ми с който бяхме заедно преди две години ме потърси, почнахме да се срещаме а той си има приятелка която много уж обича. Сега мн е деликатно, но искам да ти кажа едно което зная за себе си. Този човек не може да обича! Той няма сърце за мен, сигурна съм че усеща по някакъв начин че ти го обичаш, но не иска да вземе решение. по добре му е да е с двете. Ти не го търси и знай, че тяхната връзка няма да продължи още много време бъди сигурна в това. Те ще се разделят съвсем скоро именно защотото той явно не умее да обича. Ще те потърси, пак ще иска да е с теб но ти никога не се връщай назад колкото и да те боли да му откажеш, бъди силна знам от личен опит че ще е трудно. На мен всеки ден ми се насълзяват очите като им виждам снимките заедно във фейсбук. Гадно ми е и за това, че най вече момичето(приятелката му ) не заслужава това. Вярвам че времето поставя всичко на мястото си и ти си добро и младо момиче и ще имаш късмета да намериш любовта на живота си която заслужаваш. Желая ти успех.

7.   Може би и тои е обьркан в чувствата си

8.   Мило момиче, замисляла ли си се, че в същност ти не си " правила секс", а си "правила любов"? Дала си му нещо, което си натМрупвала в себе си само за него. Не зазидвай сега любящата си душа с упреци и обвинения - от поста ти става видно, че ти не си егоист, на който не му пука за другите... така, че според мен не си извършила "грях" - той не е семеен и това те прави равноправен участник във взаимотношенията ви въпреки, че има приятелка... но докато страдаш и се обвиняваш ти потъпкваш най-прекрасното чуство, което ни е дадено като хора - любовта :)))

Живота е много странен скъпа и всичко, което ни се случва са уроци, които (повярвай ми! ) са само за добро... чрез възходите и паденията изграждаме критерии, трупаме опит и развиваме отношението си към света и не "делата", а "отношението" е функцията на еволюцията... защото ако се замислиш малко - да изпитваш едно, а да демонстрираш друго - честно ли е? ... за мене не е - нито към теб самата, нито към другите.

Живях с човек когото обичам 20 години и се разделихме защото мислех, че обича друга... така го обичах, че жертах себе си за да бъде щастлив (участието във брака не те прави собственик на другия)... егото му беше толкова голямо, че не му позволи да ме спре... Минаха 2-3 години, в които той заживя с "другата"... аз попаднах в дупка в която ме намери един човек и с любовта си ме измъкна... този човек се появи за да се възстанови баланса в природата, за да видя и другата страна на "медала", за да ми даде всичко онова, което "другият" не можеше да ми даде от "егоизъм" - почуствах се естественна, пълноценна и обичана такава каквато съм - нещо което не бях изпитвала никога до сега!

Не закъсня и реванша за болката, която ми беше приченена - "бифшия" потърси контакт с мен и ми сподели, че не е щастлив, че още ме търси сутрин като се събуди и ме вика по име... жената, която доста подло беше разбила семейството ни винаги е свидетел на тези разговори, в които той казва, че винаги ще ме обича и това ми стига за да не я мразя, а да и съчуствам... съчуствам и защото красивия и горд мъж, който тя взе от ръцете ми, в нейните градини се превърна в развалина - алкохолизиран, болен... съчуствам им, защото след раздялата ние с него останахме приятели (по-силни от преди)... а ЛЮБОВТА, която изпитвах към него просто отлетя... отлетя към човека, който ме кара да се чуствам истинска и жива... Чудно нещо е живота скъпа :)))

Писах ти всичко това с цялата си душа, защото знам какво е и болка и радост... защото зад редове ти разбрах, че си много добър човек - много нежна душа... Усмихвай се, танцувай, пей и ОБИЧАЙ... когато мислиш за този човек - мисли за хубавото, което те е карал да изпиташ... Каквото има да стане - ще стане и знай, че никой със нищо не ни е длъжен, но и ние на никого с нищо не сме длъжни - достатъчно е да сме добри и обичащи :))))
Това е за ТЕБ (и всички, които са поспрели тук) от МЕН... :))) Прегръщам те и ти желая с цялата си душа МНОГО ЛЮБОВ!
(изчакайте да се зареди клипчето)
http://mislite. eu/flash-prezentacii/nyakoy-kaza-li-ti-che-si-istinski-obichan-f21

9.   За какво се чувстваш виновна?!
Говориш така все едно си го праснала с бухалка по главата и си се възползвала докато той е бил в безпомощно състояние :))) все пак той е участвал нали. Не можеш ти да носиш отговорност за състоянието и поддържането на НЕГОВИТЕ връзки.