Ревност до болест и обиди
Здравейте! Пиша ви тук, защото никъде не намирам правилен съвет от хората около мен. Все пак ще бъда кратка и се надявам да ми дадете адекватен съвет как да постъпя. С приятелят ми сме заедно вече почти половин година, почти живеем заедно... Но има доста проблеми в нашата връзка, постоянни караници и т. н, което според мен не е нормално. И двамата се обичаме, знам това.. но напоследък се държи много арогантно.. ревнува ме от бивши, следи кой ми е приятел във фейсбук, какво харесвам и т. н. ; казва ми, че съм дебела и постоянно се кара с мен и въпреки това ние не сме щастливи, колкото и да твърди, че ме обича... Хора, помогнете ми как да постъпя, не мога да търпя вече всички тези обиди, но изпитвам чувства към него! Писна ми да му давам шансове.. това не се е случило веднъж, а доста пъти.. Как да постъпя?

Коментари

2.   Явно много те обича

3.   Какво значи почти живеем заедно. Или сте или не сте. Или го искаш или не. Според мен от позицията на жена и човек който също е минал през това е по правилно да опиташ. Проверките за коити говориш ги правеше и моя докато нещата при нас тепърва се нагласяха и получаваха. Може би е бил наранен преди, а може да се бои да не те загуби. Обидите по скоро ме притесняват конкретно тези за теглото, тъй като не говори никак добре за него. Ако го обичаш и имаш чуства покажи му, че искаш да бъдеш с него. Направи му контра и му покажи как ти ревнуваш от неговите бивши. Следи му публикациите и ти. Бъди на принципа клин клин избива. Нека разбере или пък се усети какво прави. Bella

4.   Раздели се с него. В една връзка трябва да си щастлива, а не обиждана и нещастна. Според мен той флиртува с други в Интернет, затова си мисли, че и ти правиш това и те ревнува. А щом те нарича дебела, просто му бий шута.

5.   Отговори си сама, само на един въпрос - готова ли си да живееш цял живот така /за в бъдеще и по-зле/?
Ако да - продължавай така.