Любов и мъка!
Здравейте! Ще споделя и моята болка. Аз съм на 41 год. той е на 45, семейни сме и двамата с деца, запознахме се съвсем случайно в един форум и започнахме да си пишем интензивно 3-4 месеца, полека-лека нещата се превърнаха в платоническа любов и беше въпрос на време да се видим. Уговорката беше за извънбрачна връзка, тъй като след 10-15 год. брак и на двамата ни липсваше любов, тръпка. Бяха големи обяснения в любов още преди да се видим, и така един ден се видяхме на един паркинг за малко в неговата кола. Прегърна ме, целуваше ме, на мен отначало не ми хареса физически, но тъй като беше много любвеобвилен реших да му дам още един шанс, видяхме се още веднъж пак в неговата кола и той ми подари бижу с перла. До тук добре, но за трета среща направо ми предложи да се видим в един апартамент, което малко ме шокира, не бях готова толкова бързо за интимни отношения, отидохме в апартамента, но бях неразположена и само се прегръщахме, на четвъртата среща правихме секс, но от там нататък нещата започнаха никак да не ми харесват, тъй като той все настояваше да ходим в този апартамент, а аз исках кафе, разходка извън града, неща за които по-рано бяхме говорили. Каза ми, че на кафето нямал да може да ме гушка, а в апартамента щял да може. Полека-лека започнаха караници все заради това, започна да става груб, да си позволява да ме обижда и нагрубява по всякакъв начин, да ми говори както му хрумне. Нещата ставаха все по-зле и по-зле, спряхме да се виждаме, отказвах му. Въпроса е, че чувства явно има и от двете страни все още, боли ме много и искам да го забравя, но вече сили нямам през 2-3 дена и ми пише, говори ми на мило, или отново става груб и това продължава и до днес. Децата ни учат в едно училище и почти всеки ден го засичам, подкосяват ми се краката. Но поне не съм допуснала повече срещи, последно ми каза, че само съм искала да си пишем, а не съм искала да се видим да се погушкаме, а в същото време се държи като пълен грубиян. Сега ще заминава за чужбина за 2 седмици, и като се върне пак ще започне, сигурна съм, как да се откача от този човек един път завинаги???

Коментари

1.   Сигурна съм, че ще си на тежък съд тук. Но аз няма да те съдя, защото според мен на никой от нас нищо човешко не му е чуждо. Съжалявам за твоята несподелена тръпка. Съмнявам се той да изпитва толкова силни и подкосяващи краката емоции като теб :) Със сигурност ти се иска да е обратното и може би храниш надежди, което е най-коварното. Умре ли надеждата , ще умре и мъката не след дълго. Спомен може би винаги ще остане, зависи от човека и чувствителността му. Съвет няма как да ти се даде, защото знам, че любовта не търпи съвети :D Разчитай само на времето. Това е което може да те отърве. Може и да направиш крачка към сближаване с мъжа ти. Измисли нещо ново, изненадай го, покажи му обичта си, оцени го. Току виж се изненадаш от реакцията му. В повечето случаи според мен мъката се лекува с човешка топлина и любов. Обърни повечко внимание на детенцето си.. стопли си душицата.
И не знам дали е ок да се говори за "чувства и от двете страни", неговоро предполагам са чувства под кръста.
И сега вече един съвет. Не че човек с човек или ситуация си приличат,НО внимавай. Имах контакти, или да го наречем връзка с подобен индивид. Не завърши добре. Премина в другата крайност - злоба и отмъщение. Хората сами съсипват живота и психиката си, а после задължително търсят виновник.
Успех, скъпа. Пиши, споделяй, но внимавай да не направиш неща, за които после да съжаляваш.... и да търсиш виновниците после...

2.   Благодаря ти за мнението!Честно казано тази изневяра ми е първата в живота,сгреших и мисля да е последна.Казала съм му,че повече срещи няма да има,макар че след месец мъжът ми заминава за чужбина,а той това нещо го знае и сигурно ще започне отново да ми пише,дано се размина и аз без последствия.Иначе тази страница от живота ми е затворена и не смятам да се обръщам повече назад,аз толкова лош и подъл човек не съм срещала до сега в живота си.Въпроса е да забравя всичко по-бързо и да се отърся,защото все още много ме боли.

3.   Ха-ха-ха! "Да би мирно седяло, не би чуда видяло! "

4.   Коментара горе не съм го чел. Бях възмутен от теб. Как може ти да питаш как да се откачиш от него???? ДА не си се закачала за него!!! Сега си носи последствията. Аман от такива. От вашите пробванки, загърбвате дългогодишен брак, уважение и какво ли още не, за да си легнете в някой апартамент с някой и най-голямата грешка, е че сравнявате сегашното си положение с половинката с положението, което някой нов човек ви дава. Ами естествено, че другият повече ще ви хареса, има тръпка. А какво правите тръпката като мине? Скачате от клон на клон ли? Не си седнахте на задниците и да си гледате семействата. Все проблеми, все за тревожности, защото никой не си гледа работата и не бъде по-добър към половинката си.

5.   Той е искал секс, а ти романтични отношения. Разминали сте се в очакванията си. Радвай се, че не те изнудва да каже на мъжа ти и да ти провали брака.

6.   Истински ме разсмя. Само искала да ходят на кафе и от време на време да се гушкат. Не работи така вселената. За мъжете сексът е проекция на любовта. Не може да му даваш ясни сигнали, че го харесваш, а после да се дърпаш и да отказваш секс. Нищо чудно, че се е изнервил. Или започвате връзка и получаваш целия пакет или се отказваш. Няма средно положение.