Немога да го забравя вече 4 години
Здравейте, накратко в предисторията-преди години имах много щастлива вразка която в последствие се обарна в брак. Бяхме щастливо женени до един момент в който аз несрещнах друг човек и реших че съм влюбена в него, със супруга ми се разделихме и аз заживях с новия... ... ... вече 4 години.

Съпруга ми е в Англия (вече бивш съпруг), но незнам защо за цялото това време аз немога да спра да мисля за него разбрах едва сега какво е той за мен, а междувременно се чуваме и доста често и виждам че и той не е загубил интерес към мен. Незнам какво да правя, сегашния не го обичам и незнам защо съм с него можеби ме е страх от самотата... задавам си хиляди въпроси и немога да си отговоря... .. какво ще стане ако го напусна, какво ще кажат хората, има ли смисъл да се боря за съпруга си, ами семейството му-те ме мразят, а дали ще може пак да ме обича... . офффф незнам какво да правя само знам че никога няма да спра да обичам първата си любов и никой няма да заеми неговото място в сърцето ми

Коментари

1.   Изглежда сякаш сега напоследък ти е хрумнало, че не можеш без него. Иначе 4 години са дълъг период от време, в който е трябвало да се усетиш и да предприемеш нещо. Много е лошо да не знаеш какво и кой искаш.

2.   Здравей, според мен бори се за любовта си и не се интересувай от това какво ще кажат хората, ако наистина обичаш бившия си съпруг-върни си го... . Успех

3.   Незнам за първия и втория, но помисли засебе си след като не го обичаш реши се и го остави, а що се отнася до съпруга ти когато си сама вече съдбата ще покаже завършека на тази приказка.

4.   Много лесно решаваш, че си влюбена в друг, а това не е стока, която можеш да върнеш в магазина. Вече и сегашния не обичаш и какво ще кажат хората, ако и него напуснеш, ти е последен дерт. Бих се учудил много, ако семейството му не те те мрази, а и се съмявам той да се върне при теб, като те знае каква си влюбчива. Все ми се струва, че има и друга причина да искаш да се съберете пак.
Мечо Пух

5.   Ми то трябва първо да се мисли и после да се действа.

6.   Искам да попитам Мечо Пух каква е другата причина според него? Стана м и любопитно

7.   Да речем по-голямата сигурност / в това число и финансова/ и преценка на чувствата след сравняването на бившия и сегашния.
Мечо Пух

8.   Незнаеш какво искаш. Напомняш ми за бившата ми приятелка която ме заряза заради друг. От скоро пак правиме секс с нея и аз се държа много мило, но никога не бих се обвързал отново с нея.

9.   Иди си-Ела си! Нали я знаеш тази приказка? Това да не са играчки? Омръзнало ти? Ако бившия ти, ти е бил голямата любов-защо го остави? Мечо Пух както винаги коментира много мъдро.

10.   Благодаря много за коментарите ви. Ще кажа само че бившия ми не е особенно добре финансово даже бих казала че аз съм по добре и вече съжаалявам че въобще споделих с вас, чувствам се като първата жена изневерила на мъжа си. От мене чао.

12.   10, е това вече не го вярвам. Независимо че животът в Англия е скъп, със сигурност бившият ти е по-добре финансово от теб. Дали искаш да си го върнеш или просто искаш да се разходиш до Англия и ако изпиташ трудности или не ти хареса да се върнеш при сегашния?
Не се обръщай назад и не повтаряй грешките си. Гледай само напред.

13.   И моята преди 2 години, след 16 г. брак, я тресна хормона и ме изостави за друг. Децата обаче останаха при мен. Нещата с новата и любов не се получиха. Тя започна непрекъснато да идва в къщи, уж заради децата, уж да сготви, уж за да поговорим.
От няколко месеца я чукам доста интензивно. Тя не се противи, напротив предлага ми се, себераздава се. Прави ми такива неща, които не ми е правила докато сме били женени. Чака само да и дам сигнал да се прибере. Аз обаче не бързам. Така ми е добре за сега.

14.   Номер 13, така да определиш отношенията си с бившата жена е супер грозно. Не се учудвам, че те е напуснала, а явно ония е дори по-зле. Това българина и станал голямо животно. Чу**л я бил интензивно... интензивно сме си деградирали май.