Приятеля ми е полудял!
Искам да ви разкажа за приятеля си, той е на 25 аз съм на 22, заедно сме от 2 години и живеем заедно от 3 месеца... В началото всичко беше нормално, но последния един месец се случват странни неща, не знам дали това е истинското му лице или е нещо временно. Деня ми минава нормално студентка съм ходя на лекции, изпити след това пазарувам прибирам се вкъщи чистя, готвя занимавам се със абсолютно всичко. Той работи в фирмата на баща му, а понякога работи и от вкъщи. Обича да излиза с приятелите си нямахме никакви проблеми или сцени на ревност до преди 1 месец. Сега постоянно ми се държи сметка:КЪДЕ СЪМ? С КОЙ СЪМ? КОГА ЩЕ СЕ ПРИбИРАМ? проверяват ми се телефоните.... А когато аз започна да му натяквам за това че излиза и се прибира сутринта, започва да вика и да ме блъска. Станал е друг човек. Когато правим секс е грубиян и изобщо не оценява какво правя за него. Преди 2 дни когато исках да говоря с него ми удари един шамар и след това цяла нощ беше груб с мен в леглото, не спря дори когато се разплаках... Обичам го, но повече не мога да живея в такъв стрес... Днес се прибра и ме попита защо не съм му изгладила дрехите, казах му да си ги оправя сам и да престане да ме третира като слугиня, а той трясна вратата и излезна... Не знам какво да мисля, дали си има друга или просто е изнервен около работата си или приятелите му не му влияят добре. Мисля че ще е добре да се разделим за известно време и ако се осъзнае ще се върна пак при него. Някой попадал ли е в такава ситуация? Моля за съвети ще бъда много благодарна!

Коментари

1.   Има си друга. Раздели се с него, не позволявай такова отношение.

2.   Удaрил те е!!! Държи се с теб кaто слугиня и кaто пaрцaл, a ти питaш кaкво дa прaвиш? !

3.   Не те заслужава! Намери щастието си другаде!

4.   Един мъж посегне ли на жена вече не е мъж, а щом го е направил веднъж ще го направи пак и накрая ти ще страдаш. Бягай от него такива са страшни.

5.   Каква друга, какви приятели и какво връщане те гонят? ! Той е такъв! ТОЙ!!!
Тръгни си незабавно и не си и помисляй да се върнеш, колкото и да боли!!! Времето ще ти помогне.
Послушай ме!
Ж29

6.   Правилно мислиш, изнеси се, остави го сам за известно време, за да разбере какво губи. После докато не стигне дотам да се унижи, не му проемай извинението и дай ясно да се разбере, че ако се повтори си тръфваш завинаги. Личи си, че си твърдо момиче със самочувствие и покритие. Не се оставай да бъдеш нечия изтривалка. Важно е да въведеш модел на съвместно съжителство още сега, защото иначе той ще възприеме това за нормално и цял живот ще търпиш скандали и побои. С човек се държат така, както той позволи. Това отношение е недопустимо за мен и заслужаваш по-добро от това.

7.   Бягай момиче!!!
Това е истинското му лице някои не го показват, докато не се почувстват сигурни.
Много ме притесни с тази тема... ЕВАКУИРАЙ се докато го няма. Просто си вземи дрехите и да те няма не му обеснявай, че може да ти направи нещо.

8.   На 25 съм. Била съм в твоята ситуация и повярвай той няма да се промени. Това е той. С времето ще става все по-зле. Аз зарязах онзи и сега живея страхотно. Имам желание за всичко и се радвам на живота. Грея. Той ми посягаше и какво ли не. Няма да изпадам в подробности. Аз търпях 7 години и спрях кранчето. Прогледнах. Повярвай не си струва да живееш в илюзия, че ще се промени. И всъщност кой е той, че да ти посяга и да се налага? Ние сами избираме как да живеем и какво да правим. Как да постъпваме. Той не ти е господар. Ти трябва да знаеш, че без него си една прекрасна личност. Не си зависима от него по никакъв начин. Гадното е, че нас жените ни е страх от промяната. Почваме да се оправдаваме с това, че сме свикнали с него и да си измисляме някакъв приказен свят. Вече знам, че ако някой ми посегне е пълен боклук и не заслужава и една минута да седи в живота ми. Никой няма право да те пипне с пръст, никога ако ти не искаш! Запомни го. Продължавай напред. Учи. Излизай. Намирай нови приятели и дори се срещай с нови хора. Ще го преживееш. Само се замисли дали си струва да плачеш и страдаш за такъв парцал? И сега се постави на негово място и помисли дали ти би постъпила така както той? Ако не, значи няма какво да правиш с този. Успех!

9.   Да, не е МЪЖ вече, като те е ударил. Като те гледам какво пишеш, той си е чист грубеняк и се разделяй с него, колкото и да го обичаш, защото не те заслужава с това отношение и най-много шамара, който ти е лепнал! Вярно е това, че веднъж удари ли те "мъж", ще има и втори път и после още, ако изтърпиш, но в краен случай ти ще страдаш! Не му се позволявай!

10.   Бягай от тоя!

11.   Има си друга. Иска ти да го напуснеш за да няма сцени и сълзи от твоя страна. Преписва своите изневери на теб.

12.   Де ги тия моми дето и домакинстват и не мрънкат. Я такава сума време търся, те седят при разни дебили. Простотията да не върви като задължителна добавка към домакинстването и липсата на мрънкане баси.

13.   Ама че олигофрен се е оказал тоя твой мъж или приятел както там се казва бягай от тоя.

14.   Веднага се разделяй с него няма какво да му мислиш иначе ще става още по -зле!

17.   Има си друга, пък и удари ли те веднъж - до там. Търси си друг.

18.   Махай се от тоя. Баща ми по същия начин съсипа живота на майка ми, се работата му беше виновна или някви други оправдания. При тях нещата се оправиха, чак когато станах на възраст на която да му "налея" малко разум в главата. Живота в България и без това си има своите трудности, та да търпиш и вкъщи някъв ад. Успех ти желая и горе главата.
м. 31