Объркана съм ..
Здравейте. От няколко дни насам не мога да спра да мисля за нещо, което ме тормози наистина много.... От 4 години имам връзка с едно възпитано и добро момче. Но сме се карали и сме се разделяли за известни периоди, но от вече почти 2 години сме заедно.. без караници и раздели. Обичаме се много и правим големи планове за бъдещето. Когато бяхме разделени не съм имала симпатии към друг и знаех че той също. Както и да е..
Преди няколко дни бяхме заедно с приятеля ми на едно мероприятие и там имаше един мъж... който буквално ме зашемети. Висок, рус, със сини очи и страхотна усмивка и доста по-голям от мен... Останах без думи. Оттогава не мога да спра да гледам негови снимки.
Въпросът ми е:на вас случвало ли ви се е нещо подобно? Един непознат да ви грабне до такава степен, че дори да си изгубите ума..
Чувствам се адски гузна пред приятеля ми, но просто не мога да се спра... по-силно е от мен

Коментари

1.   На колко сте години? Ако сте под 20г и не си имала друг мъж, може всеки да ти се стори интересен. Както и всяко момиче на твоя приятел..

2.   Не те е впечатлил самия човек, а външността му!

3.   И аз съм в подобно положение- с приятеля ми съм от 3г. От месец и нещо едно момче се опитва да ме спечели и за малко залитнах. Не е нещо особено, бо така ми врътна главата, че не съм спирала да мисля за него, а знам, че обичам приятеля си. Една вечер бях с приятели и той беше там- само като ме погледне и омеквам. Излизахме отвън няколко пъти като първите пъти се опитваше да ме целуне и не спираше и накрая поддадох. Да ти кажа единствено съжалявам за това, че си имам приятел (междудругото веднага след като стана това му казах всичко и поисках да се разделим, за да не се лъжем, че всичко ще е окей). И сега съм в много объркана ситуация, защото съм с единия, когото обичам, а мисля за другия, който ме разтапя..

4.   Има и други като теб и е доста повъръхностно това. Дори за русия е досадно, незряло това.