История без край
Здравейте
Моята история започна есента през 2013 година..
Тогава аз бях все още ученичка.
Започнах да излизам с едно момче, което познавах от началното училище. Излизахме, разхождахме се.. До момента в, който не се целунахме.. През 2014година аз завърших. Тогава се надявах, че ще започнем да излизаме по-често, тъй като бяхме от един град, а той все още учеше.
Да ама Не...
Излизаме много рядко..
Но когато бяхме заедно той се държеше странно
Доста си противоречеше в думите.. Започна да иска приятелство във фейсбук на мойте приятелки.
След няколко месеца си хвана гадже..
Аз се опитах да го накарам да излезем, той ми отказа..
Помоли ме да не го търся, защото имамал приятелка в момента.
Мина известно време и той ме потърси, към края на лятото през 2015 г.
Потърси ме коренно различен човек, поиска да се видим. На мен ми предстоеше пътуване и отложихме след като се прибера да се видим...
Когато се прибрах случайно се засякохме в едно заведение в града.. Аз се направих, че не съм го видяла, а пък той не спираше да се обръща към мен и да си гледа телефона.. ( може би очакваше да му се обадя или пиша) прибрах се в нас и той ми се обади.. След 2-3дни му отидох на гости.. Държеше се доста спокойно и ме гледаше все едно искаше нещо да ми каже.. Разказа ми за приятелката си с, която вече се бяха разделили.. Каза ми, че иска да си я върне...
Но до, като бил с нея мислил за мен..
Аз не му повярвах, естествено..
Когато имах свободно време си ходех към село..
Той започна да ида и там..
Въпреки, че аз имах приятел от няколко години, това него не го спираше.. Идваше вземаше ме от нас и тръгвахме някъде където ще сме само аз и той..!! Много искахмее да правим секс.. Но аз се въздържах.. Всеки път му казвах, има време...
Така минаваха мойте прекрасни месеци с него.. През, едното време бях с единият, а през другото с другия...
Единият ме водеше, купуваше и даваше каквото искам..
А другия ме изслушваше обръщаше ми внимание, винаги имаше планове за, , НАС ''
(Разликата беше между материалното и не материално)
Сутрин когато ставах имах съобщение от него
Той знаеше, кога се прибирам вечер вкъщи и ми звъннеш с разни предтекстове.. И в разговора ни винаги включваше, , кога ще ти е сватбата и ще ме поканиш ли " звъннеше ми дори и сутрин по едно и също време.. Винаги ме наричаше с умалителни имена.. През еднин есенно дъждовен ден на далечна 2015 год..
Решихме да излезем да се повозим.. Обаче отбихме колата в една гора и спряхме да се наслаждаваме на дъжда.. Започнахме да си говорим.. Да обсъждаме как, какво, защо е било преди.. В говорене на сладки приказки се целунахме.. И момента дойде.. Правихме най-хубавия секс..
Беше уникално...
Дъждът вече беше спрял и ние излязохме на вън да пушим по една цигара. Гледахме се и нищо не казвахме
- просто гледане от (5-10 мин).. Спомням си че ми стана студено и аз го помолих да ми даде нещо да облека, а той ме гушна, сърцето му биеше толкова силно, че имах чувството, че всеки момент ще изхвръкне.. Беше ме гушнал толкова силно все едно бях завързана..
И така, започнахме да се виждаме в тях на вън, криехме се от моят приятел правихме секс...
Той ме търсеше дори, когато бях с гаджето ми, звънеше ми пишеше ми, но аз успявах да се прикривам..
Но започнах да имам здравословен проблем..
Цикълът ми, не ми спираше или пък ми закъсняваше..
Моят приятел никога не идваше с мен на лекар, до като другият макар и от разстояние ми се обаждаше да ме пита как съм и да не се тревожа, че всичко ще се оправи..
След поредното виждане и поредния хубав секс с него, на мен ми закъсня.. Много исках да съм бременна точно от него обадих му се и му казах, той ми каза че няма как да е станало при положение, че винаги сме се пазили.. Обаче каза да не бързам и да не взимам решения до като той не си дойде( той учи и работи в София, през уикенда си идва в родният град) аз настоявах да направя аборт и да не го мислим и двамата... След няколко
разговора той ми се обади и ми каза, че в момента нямал пари, но ще намери да направя аборт в друг град, и да забравя за него след това... (Тук е мястото да ви кажа, че аз си бях правила тестове, който бяха отрицателни) казах му да не се тревожи, че всичко ще оправя аз..
Загубихме връзка около 1-2 месеца, и той ме потърси пак... Как съм(, аз естествено трябваше да играя.. ) казах му че няма как да съм добре, загубила съм първо дете. И той тогава поиска да се видим през уикенда, аз се съгласих.. Излязохме и той започна да ми обяснява, че ако един човек иска да бъде е с друг може и без да се лъже.. Въпреки всичко аз поддържаш историята ми че е истина... Мина се малко време и аз му казах че съм го излъгала да видя как ще реагира... И започнахте на ново... Идваше при мен когато бях на село, взимаше ме от нас, возехме се, ходехме в тях когато естествено си беше сам правихме секс... през май 2016 год.
. Решихме да спрем да се виждаме за известно време...
Обаче този път не той, ами аз го потърсих.. Писах му във вайбъра, той ми отговори както и последва обаждане, в което и на двамата ни трепереха гласовете.. Уговорихме се да се видим през следващите дни... Когато се видяхте толкова силно се прегърнахме, че времето за момент спря, той ме целуна по главата и пак ме гушна силно... Започна да ме целува все едно не ме е виждал от години гледаше ме, и пак ме прегръщаше... Започна да ми казва как е искал да ми се обади, но винаги се е спирал... Аз го погледнах и му казах, че ако един ден намери момиче да ми каже, че няма да му се разсърдя.. Той ми каза просто, , Добре ''и продължи да ме гушка... Така и всичко на ново. Аз напуснах тогавашната ми работа и се върнах на старата с него се виждахме през това време и той знаеше къде работя вече.. Една вечер излязохме и колата му се счупи... На следващия ден той мина покрай работата ми с кучето си (само да каже, че той живее на единият край а там където аз работех се намираше на другия) излизаме, отново и отново, аз напуснах и тази работа, и започнах да работя в закусвалня точно до нас.
До като един ден случайно не дойде моя приятелка с която започнахме да говорим за наша позната.. От дума на дума тя започна да разказва как сестрата на момичето била влюбена в едно момче, , Стана ми любопитно кое е това момче ( и какво се оказа, че момчето било, това с което аз излизам) тя каза че не е много сигурна, но май са били гаджето (точно, тогава когато излизаше с мен!! МОЛЯ??? ).. Видях се с него и го питах директно имал ли е връзка с някоя до като излиза с мен. Той отрече, каза ми, че сме се били разбрали нещо с него и, че това момиче го познава още от преди...
Тя си го е харесвала просто... Излизахме пак и пак,
... Едно и също...
През новогодишните празници се виждахме, и поздравявахме...
През вече новата 2017 година правихме за проследен път секс... Тогава пак ми закъсня цикъла, и реших, че това е някакъв знак да спра. Спряхме да правим секс, но пък излизахме той ми каза че когато ме види усмихната на някоя снимка с приятелят ми, му ставало супер гадно... Казваше ми скъпа, ( аз пък просто не го отразявах, той си ми говорише, мило, аз просто му слагах етикет лицемерие)...
На 08 март (като за пръв път) ми честити празника...
След няколко дни му отидох на гости, (обаче аз бях решила че няма повече да правим Секс)... стояхме в кухнята, но изведнъж решихме, че ни е студено и ще идем в стаята му.. Гушнахме се пуснахме си филм... (И аз се запитах, какво, правя...? С един ходя, с друг спя..? До кога ще продължава това..? Това не е филм! Трябва да спра и да избера, Кой) той, дори не подозираше аз какво си мисля. Започна да ме гледа и да ме целува, тогава аз се отдръпнах и му казах, че просто ще отида да си сипя вода.. Погледна ме доста странно, но не каза нито дума... Като се върнах при него му казах че трябва да се прибирам, че е станало доста късно.... Той ме закара до нас, погледнаме, аз го целунах и му пожелах лека нощ...
След няколко дни ми написа, дали си спомням какво сме си говорили преди, че ако един от нас намери своята половинка да спрем да се търсим.. ( оо, май забрави, че до като излизахме аз имах гадже, той беше този който казваше че няма, а може би е имал само той си знае) И така драги мой от 23 март до ден днешен, той не ме потърси.. Все още е Необвързан, във социалната мрежа (не че нещо, ... може би не иска да е покаже, знам ли) статуси от сорта, , любовта ни с теб е, , висша математика "...
Е аз ли полудявам или какво...

Вашето мнение???

Коментари

1.   Това е един страхлив и несериозен мъж. Той иска само да се забавлявате, а предполагам, че ти не се интересуваш само от забавления?

2.   Ами намери си някой друг да те чука и да му плачеш на рамото, или разбери какво искаш най на края. Така и не разбрах, приятеля си за нещо друго освен за пари ползваш ли го? Ако не си грозничка, поне спонсорството може да съчетаеш със секса при някой. Не че ще ти дойде акъл в главата. Ама карай.

3.   Търкулнало се гърненцето та си намерило похлупака.... един дрол дренки сте и двамата...

6.   Зарежи го, остави го не виждаш ли, че е боклук. Страх го е да се обвърже и да признае, че те обича. Уж му харесваш, но ако може да се изчука и с още някоя няма да е зле. Такива не заслужават внимание. Аз на твоя място не бих го потърсила колкото и да ми харесва.
Ако приятеля ти е свестен, остани с него.

9.   От Автора
Здравейте ,реших да споделя тук, защото ми се стори най-добре тъй като съм анонимна..
Всеки от нас е писател на своята история (живота) ..
Както в скучаят съм аз.. Не може да ме съдите за грешките ми, защото всеки прави такива, ......всеки пред себе си може да си признае, че поне веднъж е правил... Тук писах за съвет, но имах и впредвид, че някой от вас ще ме съди...
Вече от няколко месеца не поддържам връзка с него..!!
Не бих го направила, защото в момента съм добре с човека до себе си... Благодаря за коментарите...