Несподелена любов
Здравейте, ще се опитам възможно най-накратко да ви разкажа моята история и да ми дадете съвет. На 29 години съм, от доста време харесвах 1 момиче, (18г) но така и не се решавай да им призная. Докато един ден се скарахме във фейс. И след това на дискотеката тя се залепи за мен. По-едно време ме извика отвън, почна да ме целува, каза че си пада по-мен и т. н.
Излизахме няколко пъти и накрая я попитах дали може да се получи нещо между нас, тя ми каза, че не си търсела сериозна връзка. Оставих нещата така не бях им писал около месец, тя ми писа 1-2 пъти, но им отговарях с недомлъвки. Месец и половина след тая случка отново излизахме няколко пъти, целувахме се говорихме си лични неща, и един Петъчен ден, ми каза, че трябва да поговорим. Излязохме и ми каза, че била объркана, не искала нещата да се получат както със стария им приятел(тя преживява някаква още по-стара връзка, и явно се е опитала да го забрави с някой друг но, не е успяла). Каза, че била на 18 сега им било времето да живее и някакви такива. Опитах се да я разубедя но без успех. След 2 седмици се видяхме на басейм дойде при мен, държеше се с мен приятелски, но аз не исках такива отношения с нея. И се отдръпнах от нея, един мой приятел я е офертирал за море, и като им казал, че и аз сще съм там, тя категорично отказала. Явно вече съм и станал досаден. всъщност, си мисля че през цялото време тя искаше просто секс от мен, но ако беше някоя друга със сигурност щях да се възползвам, но точно към тази мадама имам чувства и не исках, нещата да свършат така. Е явно за съжаление вече, са свършили и така както виждам нещата, дори съм им станал досаден.

Коментари

1.   С какво тази е по-различна от останалите к***? Те сами си го търсят,а после реват по форуми,че са се "възползвали" от тях. В случая,като ти е казала че не иска сериозна връзка,щеше по-добре да я беше блокирал от живота си,това момиче не знае какво иска! С такива като нея,трябва да се постъпва: "Е** и бягай" !
За протокола момиче съм и твърдо стоя зад написаното,не ме е срам от откровения!

2.   Трябвало е да го направиш и после да не я пуснеш да си тръгне. Една моя несподелена любов така тръгна с един напук на мене, той дори знаеше, но за секса се съгласи. В момента живеят заедно вече над 5 години.

3.   Тя може би не иска за момента сериозна връзка, а ти искаш. Според мен в това се разминавате. Тя те харесва, но малко изглежда несериозна. Може би е от възрастта й. А може и като си й казал, че искаш сериозна връзка да се е поуплашила. Защо просто не тръгнете, не станете гаджета, пък после ако стане сериозна връзка, ше стане. Ако не - не.

5.   От автора:
До коментар 1. Така и направих. не съм я блокирал просто, повече няма да я търся,
До коментар 2. Това ми дойде на ум, след като вече бяха приключили нещата.
До номер 3. Приключвам всякакви отнения с нея, все пак всеки човек си има достойнство. Така или иначе, съжалявам единствено, че не преспах с нея, иначе нещата щяха да са много по-различни. Както са казали хората, всяко зло за добро.

:)

6.   Твоето поведение е неуверено. Искала е секс, а ти си отказал. Секса сближава. Сериозна връзка се изгражда, не може да се договорите в началото, все едно сте бизнес партньор. Голям човек си, а действията ти са "много ми се иска, но не ми стиска".

7.   Към 6.

Винаги така става като си харесам някое момиче. Винаги се чувствам неуверен. Надявам се занапред да не допускам такива грешки.

8.   Абе разликата в годините не е ли твърде голяма на тоя етап? Тя е на 18, още е дете, а ти щом се занимаваш с деца, явно още не си пораснал и израснал като мъж, може би си още с незрели разбирания. Дори и да се получи тази връзка НА БАЗА всеобща химия и привличане, тя няма да продължи дълго време, поради една проста причина - различия от житейски и социален характер. Разговорите ви няма да се получават, ти ще говориш едно (като по-голям), тя ще го разбира по съвсем друг начин, със сигурност незрял и ще държи на свободата си и на безгрижния си живот, докато ти започваш да навлизаш в такава възраст, в която повечето мъже се ослушват за брак и деца.
Изводът от историята е, че е твърде малка за теб.

9.   Към Номер 8.
Очите ти са малки. Таман за женене става момичето.
Към автора.
Има една поговорка.
Ти ебал ли си?
Ами не съм..
Ами да си ебал.
Тя избяга от теб шот не искаш да чукаш.
Жените искат твърд прът. Усетят ли меката мара и бягат при дръг

10.   До № 6 - Секса сближавал, ама ти сериозно ли? ха-ха-ха
Контактуването сближава, а секса си е секс, недей да лежиш на тази кълка, че след като е.. еш, ще имаш врата за други взаимоотношения.
Ама че "разбирачи" в сайта имало.
До № 8- Разликата е фрапираща, ако е от порядъка на 20 години, но не и 10-11 години. Реално погледнато, не може да й е като баща, защото е бил дете, когато тя се е родила. Акъла може да не ти дойде никога, но не означава че няма здравомислещи, амбицирани и знаещи какво искат от живота младежи.
Авторът на историята е потвърждение за липсата на зрялост, защото на 29 години, трябва да знаеш какво искаш от живота, трябва да отсяваш хората, а не да се играе на детски игри.

11.   До номер 10: Какво означава тази фраза "секса си е секс"? Ти ако се чукаш с който те свари, си е твой проблем. Някои хора предпочитат секс с човек, когото желаят като цяло. За мен пък е много животинско двама души да се праскат и после да не се поздравяват като се разминат.

12.   Номер 11, не си прочел номер 10 внимателно, ама тръгнал акъл да дава. Номер 10 обясни, че сексът не сближава, както е написал номер 6. Точно това се опитва да обясни, че секс не се прави с първият срещнат/срещната, а с човек който те привлича истински, не само физически. "Голямо опознаване"ще е, ако ще се преминава на монента към плътското удоволствие.

13.   Първо преговори малко българския -историята ти е пълна с правописни грешки, второ забрави малката нищо няма да излезе с нея и трето търси си жена на твоята или на близка до твоята възраст.

14.   До номер 11: Прочетох добре. Автора и момичето са излизали доста пъти, дори са се целували. На този етап явно са се опознали достатъчно. При наличието на тези фактори, секса е следващата стъпка, но е липсвало неща, за да се случи. И двамата са неуверени в себе си. Което е ОК за 18 годишна, но не и за мъж на почти 29 г. Съгласен съм с коментар номер 8 (осем). Тя е много малка, несигурна и изглежда настроенията й са неустойчиви.

15.   От автора:до 13. Не си спомням да съм ти искал мнението за моя правопис. Благодаря на всички които коментираха. За пореден път се убеждавам, че колкото хора толкова и мнения.

16.   Ами срамота е мъж на почти 30 г. да не може да пише.

17.   Ако исках съвет относно моя правопис,нямаше да пиша тук :)