Как да накарам един мъж да се влюби в мен?
Здравейте, момиче съм на 18 години. Много ще се радвам да публикувате историята ми. За жените ще бъдат интересни мъжките коментари :)

Случвало ми се е момчета да искат от мен да сме приятели с привилегии, само 2 пъти съм се съгласявала досега, но никога това не е завършвало добре, защото аз съм едно чувствително и лесно ранимо момиче.

Сега има момче, което сигурно иска да спи с мен, според начина, по който ме сваля, но аз съм решена, че няма да спя с него без да имаме връзка и без да има чувства.

Нямам представа дали е мислил за връзка с мен, привличане има със сигурност, но въпросът ми е как да го накарам да започне да ме харесва силно, сексът да не е основното, което да иска от мен и да осъзнава, че е възможно да се влюби? :)

Коментари

1.   Играй си с него, една стъпка напред, две назад. Бъди интересна, покажи му, че не е център на света. Бъди сладка, но нагла. Аз така правя и всеки път ми се получава.

2.   Ами никак!! Как мислиш - дори и да изградиш някаква стратегия, да го примамиш с нещо, това естествено ли ще е? А какво харесва, какво търси това момче? Това ти ли си? Ако си влюбена това не замъглява ли преценката ти за него?
Нямаш представа дали е мислил за връзка с теб?? - Аз съм мъж на 29г., имал съм 3 сериозни връзки (третата продължава вече над 8 години) и съм бил с още 7-8 жени неангажиращо. Това, което най-много ме е привличало в поведението на една жена/момиче е бил директния, НО интелигентен подход. Ясно и точно казва какво иска (много рядко са такива) - искам секс, искам сериозна връзка... и т. н. По време на ухажването поддържа интригата, но показва, че ме харесва, но иска да знае и дали съм сериозен...
Така че не можеш да накараш някой да те поиска за сериозна връзка просто така. Общувайте, излизайте, опознавайте се, не си лягай с него още първата седмица. Бъди естествена и си набий в главицата, че не е задължително на всяка цена да те хареса! Просто понякога нещата не се получават - другият не може да ти даде това, което искаш :) Запази достойнството си и преглътни, ако той не отвръща на чувствата ти :)

3.   Накарай го да разказва за себе си, за детството си, за семейството си. Включително за предишни връзки и момичета. За чувствата, които е изпитвал във всички тези ситуации. Ти слушай с внимание и без да коментираш или да го критикуваш. Това е начина да се влюби в теб.

4.   Сексът е основното,просто трябва да се прави с любов.

5.   Ех, ако влюбването ставаше по поръчка на клиента, колко момичета щях да накарам да се влюбят в мен.

6.   По моите наблюдения момчетата на твоята възраст си търсят секс предимно и нищо повече. Ако ти е казал директно "искам секс" или повече всичко отива към секс шегички той не е сериозен и трябва да се се преориентираш към някой друг.
На кратко:
1. За да се влюби трябва да покриваш качествата, които търси в едно момиче.
2. ВАЖНО: Всеки от който искаш сериозна връзка трябва да е в период, в който е готов да ти я даде. Тоест той самия да може да бъде сериозен в отношенията си и да не е нараден или да не преодолява някоя друга.

Ако едно и две не са постигнати каквото и да правиш ще е загуба на време. Ако си сигурна, че всичко в първите 2 точки е така, значи е време да създаваш емоции, тръпка.

7.   Както каза #2, първата стъпка е да го опознаеш добре. Бъде максимално искрена и честна с него. Не го лъжи, не играй игрички и ако той бъде отблъснат от това, още по-добре! Ще си спестиш времето и мъката! Ако искаш да си намериш доживотен партньор трябва да си максимално искрена с него, за да можеш да избегнеш всички онези хора, които просто искат секс. И дори ако няма "тръпка" в началото, нека това да не те спира, защото тръпка се постига много по-лесно в една връзка от колкото искреното и честно партньорство между две души.

8.   Здравей, знам точно как се чувстваш. Попадала съм в същата ситуация, не веднъж, първия път , който бях по този начин след развоя на събитията с момчето се събрахме и имахме щастлива връзка. Следващия път - не. Всичко зависи до човека. Може да не търси нищо сериозно от страх да не е наранен, или просто да е несериозен . Искрено ти го пожелавам, това което искаш да ти се случи. Дано имаш успех. Съвет - опитай се да му показваш постоянно, че за теб не всичко е секс. Опитай се да му покажеш какво предсравляваш всъщност . Да погледне на теб с други очи. Колкото и да отричат, всички мъже харесват грижата, да им се обръща внимание и т.н. С времето това сексуално привличане , което той има към теб, може да се превърне във влюбване. Ти сама ще го усетиш в него. Пробвай. Бъди открита, кажи му какво чувстваш. Ако споделя чувствата ти - какво по хубаво от това. Ако не - сама ще претръпнеш след време.

9.   Ето така, дами и господа, наивните момичета се превръщат в лесни жени. Авторке, на 18 не е редно да се съгласяваш на приятели с привилегии, защото ти ще останеш излъгана, наранена и заради полът, ще бъдеш назовавана с имена и ще ти излезе лоша репутация, която още повече ще те срине. Не можеш на сила да накараш някой да се влюби в теб, но можеш да позволиш на някой да те опознае и да остане с теб. Дръж се естествено, ти си млада личност, имаш цял живот пред себе си, не си вързана и любовта не е единственото важно в света ти в момента, бъди градивна, следвай мечтите си... единственото, което се изисква, за да има шанс някой да се влюби в теб е ти да допускаш хората до себе си, а не само до леглото. Не му разрешавай да се възползва от теб и ти самата се уважавай достатъчно, че да искаш повече от един мъж.

10.   Не можеш да го накараш!
Но знай, че мъжете са способни да ти обещаят любов, за да получат секс, докато при нас е обратното: готови сме да си легнем, за да получим любов!
Остави се на течението, бъди с него, ако го желаеш, прави си удоволствието, отдай се на страстта и не мисли за утре!
Или взаимно ще си станете необходими, или ще се разминете!
Не прави като мен-все го усуквах, все убеждавах, че не мога само секс.., докато не им втръсваше и че зарязваха без да са ме пипнали!
С приказки и уговорки не става-чувство е и се изживява!
Отпусни се и си изживейте тръпката!
Успех!
Ж44

11.   Като мъж ти казвам, че никога не съм се влюбвал в жена, която искам само сексуално. За да ме е привлякла само физически, си има причина. Не знам другите мъже как са, но ако са като мен, нямаш никакъв шанс да го накараш да се влюби.

12.   Аз съм мъж на 27 години и трябва да ти кажа, че лично аз ако нямам тръпка към едно момиче, ако не я харесвам, няма как да се появи като магия. Не мога да си представя да се влюбя в едно момиче, което не съм харесвал поне малко преди това.
Трябва да знаеш, че мъжете обичаме девствените и гледаме ние да сме първите на дадено момиче. Доста мъже гледат да са първите и като я отворят, после какво ще стане, хич не им пука, дори спират да ѝ се обаждат и да ѝ пишат.

13.   Направи така, че да гледа как друг мъж те чука. Това ще предизвика силна ревност в него и ще го привърже завинаги с теб.

14.   Ами всеки човек си е уникален! Сега като не го знаем какъв човек е как да ти дадем подходящ съвет..

15.   13 - Ако имаш проблеми за споделяне, отвори си друга тема, в която да си пишеш извращенията.

16.   От авторката:
До номер 9: Ами и това е нещо, което не разбирам в мъжете - хем ви харесва момичето да е девствено или поне да не е спала с много, а в същото време като ви сподели че не е правила много секс и веднага се отегчавате малко от факта, че може би не е достатъчно опитна.

Не разбирам ;д

17.   До № 16 - Може да си го правила с един или двама, но да си фурия в леглото, ако си мислиш че многото бройки са предпоставка за опитност си в грешка.
Всички мъже са различни, както следва желанията, фетишите и по какъв начин да им се достави удоволствие.
Не може да задържиш един мъж само със секс.
Трябва да има емоционално и физическо привличане, а не само едно от двете.
Ние да не сме кучета, котки или всякакви животинки, за да ни държите в клетка? !
Никой не може да бъде с теб, ако той сам не го желае, колко и да го подтикваш.

18.   Номер 16: Това за което говориш "Ами и това е нещо, което не разбирам в мъжете - хем ви харесва момичето да е девствено или поне да не е спала с много, а в същото време като ви сподели че не е правила много секс и веднага се отегчавате малко от факта, че може би не е достатъчно опитна" е абсплютна, клиширана лъжа измислена от жените.

19.   Авторке, то си е до мъжа. Аз например предпочитам девствена или поне такава, която не е спала с много. Ако е някоя, през която са минали 10 момчета, няма да ми е комфортно с нея. Сегашната, с която съм, преди мене е била само с един.
astanvila

20.   Как да накарате един мъж да се влюби във вас в 10 стъпки?
- Събличате си дрехите и правите още 9 стъпки към него
:))

21.   Авторката отново :)

Давам си сметка, че не трябва толкова да показвам тяло колкото уважение. Досега все съм се опитвала да показвам отношението което всяко момче иска и да се държа като мечтаното момиче. Обаче вие мъжете все сте недоволни, и накрая искате просто да ебете някоя курва защото мечтаното момиче просто ви омръзва.

Така, няма да философствам повече, искам само мъжете да изброят по едно нещо, което харесват в отношението на една жена. Да изключим секса за малко :)

22.   Аз пък ще ти кажа, че на мене не ми се ляга с курва. Аз харесвам интелекта в едно момиче. Ако си допадаме по характер, ако и много интелигентно, тогава ще искам да съм с нея. Аз не харесвам курвите и бях написал по- рано, че това момиче преди това ако е била с 10 момчета преди мене, хич няма да ми е комфортно.

23.   Скъпа авторке, да обичаш значи да даваш. Даваш без да очакваш нещо в замяна. Доверяваш се на инстинкта, на химията, на привличането, на момента и даваш с пълни шепи. В днешно време хората са станали егоисти. Всеки гледа собствената си изгода и какво може да изкопчи от партньорството си във връзката - изключително грешен подход. От такива като мен жените са взели много сили, средства, енергия, емоция и в един момент са си тръгвали когато разберат че няма какво още да ми вземат.
Никога не ми се случи някоя да се доближи с идеята нещо да даде.
И понеже питаш за едно нещо което харесвам като отношение от дамите - това е чистият и прям поглед. Поглед в който да видя, че няма задни мисли. Това за мен е отношение. Да погледнеш в очите и и да разбереш че би отишла с теб и накрай света

24.   21.. Най-важното според мен е да имаш себеуважение, достойнство, принципи и ценностна система. Това е качеството за мен. Разбира се ако кажа, че външния вид не е важен ще излъжа. Важен е, но и красотата без по-горните неща е нищо. Ако притежаваш горните качества, то ти си истинска принцеса и много скоро ще намериш принц. Дори и да не си красива, пак ще намериш достоен човек. Ако не ги притежаваш обаче то ти не струваш нищо и следователно ще привличаш събеподобни мъже. После ще говориш колко са били зле мъжете и накрая ще станеш феминистка, без да осъзнаваш, че причината е в теб, а не в мъжете. Сама прецени по кой път да тръгнеш. Това е от мен и успех
Мъж на 26 съм.. :)

25.   Само един е начинът - с вилата на врата! Ако не проработи, значи е мухльо и не е твоят човек. То вече не останаха истински мъже.

26.   На всички жени препоръчвам книгата на Лариса Ренар "Изворът на женската сила". Не бях чела по-добра книга за омайване на мъжете.

27.   На мен пък ми помогнаха книгите „Защо мъжете се женят за кучки“ и май първата беше „Защо мъжете си падат по кучки“
Много ми помогнаха!!!!

29.   Дo Номер 25... С вилата на врата? !? ! Ако не проработело значи е мухльо... А ако проработи какъв е? !? Мъжете с вила на врата не са ли мухльовци без собствено мнение :D Това ли искаш - мъж, който да контролираш както си искаш, послушко? !? И после чакай ти истинския мъж :D

30.   Днешно време мъжете са такива за съжаление. Мислят само за секс. Не искам да се хваля, но аз съм от малкото мъже, които не държат и не желаят секс, а търсят истинската любов. Аз съм на 26 години и смятам, че може да се живее без секс, но с любов и да има връзка и любов, без секс. Малко са тук хората, които са на моето мнение. Почти всички ще искат от теб секс, дори и да нямат връзка с теб, а какво остава и като имат връзка с теб.