Минаха 3 месеца, а тя не ми излиза от ума...
Здравейте утеха моя(само Вие сте тези с които мога да споделя мъката си)...
Изминаха цели 3 месеца от както тя си замина от живота ми, а по цял ден мисля за нея и не мога да си я избия от главата.
Опитвам се да не я мисля, но не ми се получава... мъката ми ме съсипва всеки божи ден и става все по-лошо.
Тя просто каза, че не ме обича вече и си тръгна от мен и живота ми се срина тотално.
Имам възможност да бъда с други момичета, но дори не им обръщам внимание, макар, че искат да се виждаме(нямам желание за секс дори с други)...
Който не изпитвал това чувство, не знае какво е мъка.... много Ви моля дайте лек за това, което ме съсипва всеки божи ден...

Много моля админите да пуснат темата ми, защото само тук бих намерил отговор. Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Здравей!

Хората казват: "Любовта с любов се забравя". Лесно, нали?
Аз бях в същата ситуация като теб преди време. "Любовта на живота ми" ме напусна изненадващо след 5 годишна връзка. Бях съкрушена. Не исках да ям, да спя, да съществувам. И точно бях спряла да се надявам, че някога ще се почувствам отново човек, когато срещнат сегашния ми приятел. С този човек никога не сме се познавали, а сме се разминавали на сантиметри на различни места, но съдбата е решила точно къде и кога да ни срещне.
Моят съвет е:
- намери си хоби, нещо което ще те прави щастлив, ще те разсейва от мислите за нея
- радвай се на живота, научи се да обичаш себе си, да си си достатъчен и рано или късно ще дойде човека за теб, който няма да те изостави.

Успех!

2.   Да не би да се е случило нещо? Да не би да си я провокирал някак? Понеже хората наистина рядко си тръгват без причина..

3.   И аз не мога така все още да забравя един мъж с който бяхме заедно почти две години, но на мен не ми се случи да се влюбя в друг и освен това много ме е страх по принцип. А на този мъж последно доста отдавна като му звъннах и ми каза.. не ми звъни, не ме търси повече.. и други пъти ми го е казвал, почувствах се като някаква преследвачка въпреки че не съм го преследвала ама вероятно си е бил с правото си. Сигурно се е стреснал дори знам ли аз, разбирам до някаква степен тъй като мен са ме преследвали и то не един път.

4.   Спи с 5 други. Ако още я мислиш, то да, това е била голямата любов на живота ти. Шансът, това да е така, клони към 0. Почти гарантирано е. Колкто мога да ти гарантирам, че ако пуснеш фисш, няма да спечелиш джакпота тазси седмица.

5.   Колко време сте били заедно с нея? На Колко си?

6.   Има и други подобни теми тук, прочети ги. От личен опит ти казвам - ще мине, един ден адската болка просто изчезва. Трудното е до тогава - не се затваряй в себе си, излизай, работи, забавлявай се. И търси любовта, тази не е твоята. Успех.

7.   Да не те обича си е достатъчна причина да си иде. Ако искаш я потърси, ако имаш нейни контакти-давай смело, какво губиш. Може и тя да е размислила. Пробвай се, някои жени обичат да ги молят. Аз също съм жена и ако кажа на някого, че не го обичам ще е окончателно, но в твоят случай може да не е така.

8.   Времето лекува. Ще ти мине... междувременно, както са те посъветвали, излизай с приятели, весели се. Спортувай, занимавай се с хоби...

9.   До номер 2 ! - тя просто каза, че вече не ме обича !

До номер 5 ! - 2 години и 3 месеца бяхме заедно !

Благодаря много и на другите за подкрепата, ще направя каквото ми е по силите.

От автора

10.   До 5 ! Пропуснах да кажа, че съм на 24

12.   Съжалявам!!!

13.   До номер 7 Няма жени обичащи мъже да им се молят, има жени обичащи да унижават мъжете. Какво ще постигне ако тръгне да и се моли....? Виждал съм много такива случеи, резултата е катастрофален меко казано. Една жена след глупавите най-много мрази отчаяните и безнадеждните мъже. Само ще я отблъсне още повече и ще си продаде самоуважението, а друго такова няма как да си купи от магазина... ако ме разбираш.

До Автора Единствения лек е да си сред хора където се чустваш приятно. Приятели семейство тогава те ще ти занимават главата и тая лесно ще я забравиш. А ако седиш сам в къщи тогава си и на саме с мислите си и може да се побъркаш тотално и доста ще си съкратиш живота. Аз миналата година преживях подобно нещо и първите дни докато бях в нас бях като болен от грип. Нищо не можех да права нито да ям нито да пия, само пушех цигара след цигара. В един момент направо главата ми направо не издържаше и рещих да отида сред приятели да излизам да се занимавам с мое хоби и грипа малко по малко отминаше. С всеки изминат ден се чуствах по-добре и по-добре. След два месеца я забравих, и на третия милата взе пак да ме търси. Аз и казах да ми изтрии номера, защото, , където плюя там не лижа, , и сякаш ми олекна, почуствах че ми растат криле и се възвисявам. Явно съм се отървал от злото. Та недей да я търсиш и да се унижажаш допълнително, тя ако реши сама ще те потърси. И там вече ти ще си прецениш как да постъпиш. Но да знаеш, , Една ваза сяупили се, и да я залепиш няма да същото, , Успех!

14.   До номер 13!

Много ти благодаря братле, вдъхна ми сякаш някаква надежда с твоя коментар, че е възможно да си стъпя на краката.
Ще опитам да направя това, което казваш и дано помогне.
Господ здраве да ти дава!

От автора

15.   Братле, дано нямаш против, че ти казвам така.
И аз съм на 24 има една жена, с която не съм имал връзка, но знаеше, че си падам по нея. Само сме си говорили и то за малко. Вече 7-ма година не мога да я забравя. Интересното е, че последния път се засякохме навън и не спря да ме гледа, но както и да е.
Какво искам да ти кажа.
Трябва да се стегнеш. Никога не позволявай щастието ти да зависи от една жена. Не си позволявай да я идеализираш. Смени си коренно мисловния фрейм и се мотивирай по някакъв начин.
Мъжът сам определя шастивто си, взима всичко в ръце и се стяга.

16.   Не изкам да те депресирам, но при мен минаха 10 години и тя си седи там намерила си е едно малко място в сърцето, и си го пази не го дава на никоя друга, а в ума си е намерила едно чекмедже наречено "сподени) и не минава и ден без да ме чопне, а всяка следваща търся нещо от нея и така и не го намирам ;) М29

17.   Авторе справи ли се?

18.   А защо не обръщаш внимание на момичета, с които може да ти се получи и които ти обръщат внимание? Това е голяма грешка. Няма смисъл да страдаш, така тя се превръща в енергиен вампир, който ти смуче силите и ти отравя целия живот. Разбери, тя ти е враг,трябва да я мразиш и презираш, а най-добре да си напълно равнодушен към нея. Обърни внимание на други момчета, и много лесно ще я забравиш.