Влюбен в най-добрата ми приятелка и зарязан заради бившия й
Моля ви, помогнете ми. Аз съм момче на 15 и започнах да харесвам най-добрата си приятелка, която не спира да мисли за бившия си и да страда. Познаваме се от май месец. Отначало всички бяхме приятели и после тя се обвърза за мой приятел. Бяха около 2 месеца гаджета и после скъсаха. Преди да скъсат, той обичаше да я обарва и тя му се даваше. Обичах и аз да я обарвам. Всичко беше на шега тогава, но малко преди да скъсат започнах да я харесвам. Тук пак ще се върна малко назад... Имаше и още един приятел, с който се оказахме братовчеди. Те двамата са приятели от съвсем малки. Той също я харесваше. Нямаше момче в компанията ни, а тя беше голяма, което да не я харесва. Та този мой братовчед, докато те са във връзка, станаха много близки и гаджето й затова скъса с нея. И аз заопочнах да го ревнувам. Той замина в друг град. Тя и приятеля й скъааха и цялата компания се разпадна. Влюбих се много. Тя започна да ме търси постоянно. Нямаше и един ден в който да не сме заедно от сутринта до вечерта. Тя го преодоля с моя помощ. Още отначалото (май месец) тя не го изкарваше нещо повече от мен. И това пред него. Като започнахме да се събираме само двамата, АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ започнаха да ни мислят за гаджета. Даже бившият й ме пита не веднъж дали съм я праскал. Хората минават и ние само ги чуваме как говорят за нас колко сме сладки заедно и каква красива любов е това. Ходихме на романтични места за влюбени. В началото малко не бяхме го приемали това с подигравките, но после решихме да ги дразним. Започнахме да се прегръщаме, макар и на майтап. Даже тя постоянно ми викаше (уж на майтап) да я целуна. Замалко да стане. Беше много романтично и започна да ме кани навсякъде, където ще ходят семейно. Тук малко се бях усъмнил, но приех. Втория път не дойдох, тя се разтрои. Започна да ми купува разни неща като сладоледи и т. н. и същевременно тя ми каза, че в даскало харесвала едно момче на коетп постоянно купувала неща. Бях убеден, че ме харесва. Личеше й отдалеч. Бяхме отишли на най-романтичното място в града на брега на река Дунав, където ходихме всеки ден. Направихме си сумата и снимки. Тя ги качи във Facebook, където няма ничии други снимки, освен нейните и някоя друга с някоя нейна приятелка, но те бяха голяма рядкост. Това за мен беше голям жест. Та дойде един момент, в който решихме да гледаме филм у тях. По-рано през деня, ние започнахме да си говорим мръсотии. Тя ми провери приятелчето дали спи и то беше наполовина твърдо. Казах й, че не съм възбуден достатъчно. Тя ме възбуди и после започна да ми бие ****. Не се шегувам. Тя не веднъж ми го е барала и много пъти ми е кавала, че я възбуждам. МНОГО! Та легнахме и започнахме да гледаме филма "Ронал варваринът", който не бях избрал случайно. Гушкахме се, натискахме се и по едно време тя си взима една краставица да я яде. Яз я дръшах между краката си и тя започна да се лигави и да я яде лт там и да я целува. Започна да ме гали съвсем неочаквано между краката под "бастуна". Много ми хареса, защото го направи така, сякаш е нейната част и е сама... един вид знак за близост. Продължихме да го гледаме отново вгушени. Тя заспа за около 5 минутки. Филмът свърши и излязохме навън на пейката. Беше станало около едиб през ноща. Майка й дийде при нас. Тъкмо ще си ходя и я набарах ПРЕД МАЙКА Й. Тя вика "мамо, до*ба ми се. Съвсем сериозна съм". Пък и й личеше, че е сериозна. И всякакви подобни неща се случваха, просто примерите са много и не ми се пише. Дойде един момент, в който тя пак започна да си мисли за бившия. Не спря да ми повтаря колко много й липсва. Той я беше заменил с друга. Този път не успях да й помогна да я преодолее. Прибрахме се в родния ни град, понеже бяхме на село, и излязохме двамата... с още трима човека. Забравих да отбележа, че тя не спираше да показва на хората колко сме близки. Та, бяхме се прибрали в Русе и излязохме. Аз, тя, една наша приятелка и един мой приятел, за когото съм й приказвал много... и за сестра му, която я харвсвах. И още един негов приятел беше дошъл с нас. Ходихме до мола. Държеше се така, сякаш се познаваме от няколко дни. Пък с останалите момчета пък почти не говореше. Тя му каза, че съм харесвал сестра му и понеже преди почти цяла година и аз му го казах, той й повярва. Това си беше гадно. После след като си тръгнаха тези две момчета, тя не спря да вика, че приличат на жени. И за държанието ги критикуваше. И аз бях на нейна страна, понеже наистина е така. После вика яки са били. Скарах й се вечерта за това. Тя ми вика, че на следващия ден няма да излиза. Това го каза и ден преди да дойдем в Русе и я бях видял с по-бившия си. После ми звани и ми вика "идвай на центъра с колелото, аз съм с ройлери" и тя щеше да се държи за мен, докато аз карам. Отказах. Та за Русе... вика ми няма да излиза. И на по-следващия ден. Отдръпна се. Спря да ми пише толкова често. Спря да ми звани постоянно. Ако й пиша аз, тя ще си намери някакво извинение или ще ми напише "бб". Питах я защо ми се сърди и тя ми вика не била се сърдела. Обаче на бившия пише друго и той ме пита защо. Беше наистина гадно. Оттогава всичко между нас куца и се стигна до там, че ако й пиша нещо, тя ще ме блокира. И й казах, че не ми е нужна. Не се научих да мисля преди да говоря. И се върнах при нея, показвайки слабост. Върнах се и се правих, че нищо не е станало. Тя обаче предпочиташе да не бъдем в приятелски отношения. Макар че като чета чатовете имам много голяма вина, защото правя от мухата - слон. Стигна се тази сутрин и до "мразя те! ". Не знам как го е приела. Всеки ден става все по-зле и по-зле. Омирам от мъка, днес не съм спрял да плача. И тя обвинява бившия, че не й излиза от главата и затова се е променила и не е на себеси. Моля ви, дайте ми съвети и идеи как да си я върна. Искам си я обратно! Моля ви

Коментари

1.   Голяма епопея, еййй! Едва хванах нишката на драмата!
Девойчето е още влюбено в бившия. Ако искаш да си с нея и да не си много сигурен какво е положението, можеш да й се натискаш. Според мен, остави я тя да реши какво иска. Проблемът е, че тя може да си остане още дълго страдаща по бившия.

7.   Изпуснал си момента в който си имал възможност. Вместо да се правиш на ударен и да увърташ е трябвало да покажеш по ясен начин интереса си към нея. Започнал си да се държиш като ощипана госпожица, но това не е мъжко поведение и отблъсква хората. Заради хормони вероятно си объркан и не можеш да подредиш мислите си. Докато си поддържаш контакт с нея се самонавиваш че може да има нещо между вас.
Вземи се в ръце и изясни за себе си какво искаш от вашите отношения. Ако имаш реален интерес към нея, извини ѝ се и поговори откровено с нея за чувствата си. Бъди търпелив и спокоен, не стигайте до сканадал или драми. Предложи ѝ да ти даде шанс, защото тя няма какво да загуби от това и дори може да ѝ помогне да преодолее несподелените си чувства. Ако в крайна сметка откаже, обясни ѝ в прав текст че настоящото положение те кара да се чувстваш зле и предпочиташ да прекъснете контакт за известно време, за да не се наранявате взаимно. Това е единственото правилно решение в този вариант.

8.   Като момиче, разбирам нея, но също така като симпатизант повече на момчетата бих казала, че тя щом още мисли за бившия, но също така е харесвала и теб, защо не ѝ купиш букет цветя, в знак на извинение, и кутия бонбони, обичаме сладкото. А ако не ти прости, ти не спирай, ако толкова много я харесваш разбира се. Пожелавам ти успех и пиши за развитието. :)

9.   За развитието... Ами замалко се бяхме сдобрили и вчера я видях на село. Аз й казах, че след 10 мин. ще сме там, а тя ми вика до тогава най-вероятно щяла да тръгва. Та видях я 2 часа по-късно. Можеше да ми звънне поне да знам, че не е тръгнала още. Минах, видях я с крайчеца си на окото. Чух я как говори и сякаш ми каза името. Очаквах да ми звънне. Не го направи. После я видях как тръгват с колата и й метнах. Няколко часа тя ми пише "Игнор". Казах й, че й метнах и й обясних, че можеше да ми звънне. Тя ми праща палче. После продължих да й пиша и както винаги, тя го прочете след няколко минути. Казах й, че е гадно и й пратих снимка, на която пишеше "Ако един човек държи на теб, няма да те кара да се чувдтваш като ненужен в живота му" и й написах "чао". Тя вика "оффф ок чао". Преди малко повече от 10 минути й писах какво прави и тя го видя на втората минута... и още чакам отговор. Май не е много добре. Има и друго... http://bulevard. bg/news/kak-da-izbyagame-ot-frend-zonata-3767. html това стана случайно. Всичко стана вече без последното "приеми, че нещата може и да не станат". Няма да се дам, ще я имам. Преди няколко дни тя бая ми писа, а сега вече пак не ми харесват нещата.. става дума за написаното отгоре.