Защо го сънувам все още
Здравейте! Искам да попитам какво може да значи това. Вече почти 3 години съм с приятелят ми живеем заедно и много се обичаме, ноо.. Много често сънувам момчето в което преди бях влюбена. Не просто влюбена. 4 години го обичах и бях сигурна, че и той има чувства, но така и не се престрашихме да си признаем и любовта ни остана несподелена. След вече 3 години, аз го сънувам. Спя до половинката ми, а сънувам него. Някой знае ли какво може да значи това?

Коментари

1.   Имаш чувства към него. Неизживяната любов води до натрапчиви сънища. Аз сънувах първата си любов. Тогава бях малка и нямахме интимни контакти и дори не сме се целували. Години по-късно се срещнахме. Знаех, че ще се срещнем отново... сънувала съм го много пъти. Той беше и първия ми мъж. Нарани ме много. И не му пукаше за сълзите, които виждаше по лицето ми. Исках дори дете от него. Разделихме се миналата година. Той замина за чужбина с новата си приятелка, а аз останах в Бг.
Мпже и да се срещнем пак някой ден, но за какво ли. Това един от най-ужасните периоди от живота ми прекарани с него. Ако е било карма, дано да не повтарям в друг живот.

2.   Благодаря за полезния коментар. Моля още някой да сподели мнение, наистина се чудя вече какво да направя :(

3.   Като момиче, изпаднало в същото положение ще ти кажа,че лек няма за това. Аз все още обичам и не мога да забравя предишното момче,въпреки че в момента си имам приятел. И ние по същия начин се разделихме без да си изясним отношенията ни. Явно когато оставиш нещо недоиживяно си остава тръпка за цял живот. Просто все още имаш чувства към него, които нямат да изчезнат току-така. От личен опит ще ти кажа, че нито времето, нито хората в живота ти ще могат да изтрият мислите за него.

4.   Записвам се и аз да чета

5.   Защо чакате с нетърпение следващия епизод ако сериала ви остане с "висящ край"?
Като не са свършили нещата така че да си сложите края, явно сте като повечето народ който си мисли за глупости от сорта - какво можеше да бъде. Ако можеше - щеше да е. В момента или правиш нещо ако ти се прави или го забравяш. Единственото сигурно е че новите ви "приятели" каквото и да направят така или иначе нямат шанс понеже още си живеете наполовина в миналото. Общо взето само им губите времето, а и вие няма да сте щастливи докато не си забравите миналото. То за да е останало минало си има причини. От него се извличат само поуки, не се мисли особено емоционално. Ако го правите така и няма да сте щастливи в настоящето.

6.   От номер 1, свържи се с него щом имаш чувства към този човек не бъди във връзка с човек, който не обичаш. Но имай едно на ум. Едно са сънущата, а друго реалността. Човекът нека ти покаже какъв е. Не се спускай във връзка без да го познаваш добре.