Дали трябваше....
Той е женен с дете, 20 години по-голям от мен! Имахме връзка 8 9 месеца. Един ден реших да го оставя и го направих.... супер много го нараних, а на мен ми стана много гадно и ми беше много трудно. Дали трябваше да го направя след като всичко беше наред като изключим това, че беше женен.... много ми е мъчно :(

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Да трябвало е, защото повечето такива връзки са обречени на провал. Наранило го е може би това че вече я няма младичката хубавица да му задоволява мъжките потребности. Хората които са го преживели най-лесно ще те разберът, но тези които не знаят какво е да си с женен/а мъж/жена едвали биха разбрали постъпката ти.

2.   според мен също си постъпила правилно, но в момента като се косиш не постъпваш правилно.
Той също те е наранил като не е оставил жена си и не ти е предложил бъдеще и не е бил мъж, за да стои зад любовтта си, а е избрал сигурното. Няма защо да се чувстваш виновна, че си го била наранила

3.   Да, по-добре, че ти си го оставила първа, защото в най-скоро време той щеше да те остави и щеше много повече да те боли от сега.
*Яса

4.   Била си права във всяко отношение, след съвсем малко време ще разбереш колко правилно решение си взела :) Поздрави!

5.   Напълно съм съгласна с горните коментари.

6.   Щом си успяла е по-добре. И за двамата, защото той е обвързан, разликата във възрастта е значителна и проблемите щяха да се задълбочават.

7.   Какво ти нараняване? За какво се косиш? Че си му галела самочувствието, а сега и ти му го удряш? (той е изоставен, на него му е кофти, а не за тебе специално). Да ви имам филмите, в които се вкарвате:)))

8.   И аз съм имала подобна връзка, с 29 години по-голям мъж от мен. Бяхме заедно 2-3 години. един ден и аз като теб реших и го оставих. Не е приятно да си просто любовницата, на всички празници сама и т. н. И на човека, с който бях не му стана приятно, нормално е, но мисли за себе си. Аз лично се почувствах много добре след това, спрях да се крия, заживях отново нормален живот, доколкото това по принцип е възможно.